Czwartek, 13 maj 2021, Imieniny: Serwacego, Ofelii, Roberty
Czarny Dunajec i okolice
Rain
17°
Wiatr: 7.092 km/h Wilgotność: 97
Rain
17°
Wiatr: 9.036 km/h Wilgotność: 97
Rain
13°
Wiatr: 6.264 km/h Wilgotność: 97
Rain
14°
Wiatr: 5.508 km/h Wilgotność: 97
Clouds
17°
Wiatr: 4.896 km/h Wilgotność: 92
Clouds
11°
Wiatr: 5.364 km/h Wilgotność: 98
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
31.03.2021, 09:26 | czytano: 2096

Związek Podhalan ponawia zaproszenie do modlitwy

NOWY TARG. Jak już informowaliśmy, odwołana została tegoroczna Watra Pamięci. "Rozpalmy Watrę w sercach i uczcijmy tę rocznicę modlitwą w gronie rodzinnym" - zachęca prezes nowotarskiego oddziału Związku Podhalan, Wojciech Groń.

W komunikacie potwierdzającym zmiany w programie obchodów stulecia ZP o/ Nowy Targ, napisano: "2 kwietnia przypada 16 rocznica śmierci Świętego Jana Pawła II. Co rok spotykaliśmy się na Dziale , aby uczcić tę rocznicę śpiewem i modlitwą przy Watrze Pamięci. Jest to jednak czas Triduum Paschalnego , a Wielki Piątek to przede wszystkim adoracja Grobu Pańskiego , czas skupienia i modlitwy.

Wobec powyższego postanowiliśmy odwołać tegoroczną Watrę Pamięci. Rozpalmy Watrę w sercach i uczcijmy tę rocznicę modlitwą w gronie rodzinnym".

Droga krzyżowa po góralsku odprawiona zostanie w piątek 2 kwietnia o godzinie 21,00 w parafii pw. Św. Katarzyny. Nabożeństwo transmitowana będzie on-line - www.twitch.tv/swkatarzyna.

s/
najnowsze informacje
komentarze
chaberim09:13, 1 kwietnia 2021
Zapraszają do modlitwy a nie chcą ukazania prawdy o Goralenvolk. a ktoś powiedział, że prawda nas wyzwoli ...
propaganda15:20, 31 marca 2021
Ci najbardziej pobożni co mają Jezusa na ustach a nóż w kieszeni :D
Wielbiciel pisu14:39, 31 marca 2021
Brońmy watry
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij