Czwartek, 13 maj 2021, Imieniny: Serwacego, Ofelii, Roberty
Zakopane i okolice
Rain
17°
Wiatr: 7.092 km/h Wilgotność: 97
Rain
16°
Wiatr: 8.784 km/h Wilgotność: 97
Clouds
13°
Wiatr: 6.264 km/h Wilgotność: 97
Rain
14°
Wiatr: 6.3 km/h Wilgotność: 96
Clouds
17°
Wiatr: 4.896 km/h Wilgotność: 92
Rain
11°
Wiatr: 5.364 km/h Wilgotność: 98
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
09.04.2021, 20:39 | czytano: 3547

Ratusz i kładka na niebiesko (zdjęcia)

zdj. Szymon Pyzowski

NOWY TARG. Podświetlenie budynku Ratusza na niebiesko to element obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu.

Nowotarskie obchody tym razem ograniczyły się do zorganizowania w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczo Opiekuńczych dodatkowych - dedykowanych zajęć.

Wieczorem zarówno Ratusz, jak i kładka na Dunajcu podświetlona została na niebiesko.

W ramach obchodów odbędzie się także konferencja "Autyzm od teorii do praktyki“ (drugi termin spotkania to 16 kwietnia). Wśród prelegentów będzie dr hab. Danuta Wolska, prof. UP im. KEN w Krakowie oraz dr Andrzej Wolski, Effatha.

Z kolei w dniach 12 - 30 kwietnia prezentowana będzie w ZPSWO wystawa prac "Tak ja to widzę''.

s/ zdj. Szymon Pyzowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
takitam.16:32, 13 kwietnia 2021
alu, mnie chodzilo tylko i wylacznie o to, by rodzicom majacym dzieci z ta choroba pomagac stale, dzien w dzien, nie tylko w jeden dzien - dzien ich choroby. bardzo ladnie to wyglada, miasto mysli o wszystkim - czy aby na pewno? obysmy wszyscy zdrowi byli i tym zdrowiem cieszyc sie mogli.
Bji08:25, 10 kwietnia 2021
Światowy dzień autyzmu był 2 kwietnia a nie wczoraj...spóźnione to
Ala21:54, 9 kwietnia 2021
Oj gdyby jeszcze ,,takitam'' miał pojęcie o czym piszę...???czasem lepiej milczeć jak się nie ma Nic wartościowego do przekazania...Polecam!!!
takitam.20:54, 9 kwietnia 2021
autyzm ma jakis kolor? szacunek dla czlowieka jest uniwersalny - bez jakichkolwiek ograniczen, "czlowiek brzmi dumnie" ktos kiedys powiedzial. cieszcie sie wszyscy, ktorzy macie zdrowe dzieci. wasze wnuki oby sie nie urodzily z ta choroba. moje tez...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij