Ogłoszono przetarg na rewitalizację w gminie Ochotnica Dolna - podhale24.pl
Poniedziałek, 04 marca
Imieniny: Kazimierza, Łucji, Witosława
Rabka Zdrój
Clouds
Wiatr: 5.616 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 6.048 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 4.176 km/h Wilgotność: 84 %
Clouds
Wiatr: 4.968 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
Wiatr: 7.164 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 90 %
Jakość powietrza
262 %
Nowy Targ
72 %
Zakopane
192 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dostateczna
PM 10: 131 | 262 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 36 | 72 %
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
PM 10: 96 | 192 %
18.04.2021, 14:06 | czytano: 1842

Ogłoszono przetarg na rewitalizację w gminie Ochotnica Dolna

Urząd Gminy w Ochotnicy Dolnej ogłosił przetarg na rewitalizację przestrzeni publicznej. W planach jest budowa ciągów pieszych i pieszo-rowerowych oraz obiektów budowlanych: punktu gastronomicznego, toalet publicznych, altany, placu zabaw, parku linowego, skate parku i siłowni zewnętrznej wraz z zielenią.

Miejsce rekreacji i wypoczynku ma powstać na osiedlu Dłubacze w Ochotnicy Dolnej.

W zakres zaplanowanych robót wchodzi m.in.: budowa ścieżki pieszo-rowerowej. 9 miejsc parkingowych, w tym: 6 standardowych + 3 miejsca dla osób niepełnosprawnych, budowa 5 niewielkich obiektów budowlanych w tym: budynek obsługi parku linowego, lodowiska oraz wypożyczalni sprzętu rekreacyjnego, budynek toalet publicznych, budynek małej gastronomii, altana parkowa oraz wiata śmietnikowa. Powstanie plac zabaw, ogród sensoryczny, „skate park” z urządzeniami mobilnymi, funkcjonujący w sezonie zimowym jako lodowisko, park linowy, ścianka wspinaczkowa i siłownia zewnętrzna. W planach są również elementy małej architektury: pergola drewniana, stojaki na rowery, ławki i stoły parkowe, hamaki, kosze na śmieci, miejsce na ognisko – grill, słupki blokujące wjazd. Do tego dojdzie remont istniejącego ogrodzenia siatkowego wokół boiska piłkarskiego obejmujący wymianę piłkochwytów, montaż oświetlenia i częściowa wymiana murawy na boisku piłkarskim.

Termin zakończenia prac to kwiecień 2022 roku.

r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Ochotnica08:51, 19 kwietnia 2021
Kto w tej Gminie wycenia roboty budowlane? Umie liczyć? Prawie wszystkie przetargi wycenione na połowę wartości tego co daje najtańsza firma w przetargu. Przecież ten przetarg jest już ogłaszany 3 raz.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas