Piątek, 21 stycznia
Imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego
Nowy Targ
Snow
-7°
Wiatr: 12.348 km/h Wilgotność: 87 %
Snow
-6°
Wiatr: 10.152 km/h Wilgotność: 78 %
Snow
-6°
Wiatr: 16.164 km/h Wilgotność: 87 %
Snow
-5°
Wiatr: 17.568 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
-4°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 84 %
Snow
-7°
Wiatr: 11.268 km/h Wilgotność: 87 %
Jakość powietrza
20 %
Nowy Targ
18 %
Zakopane
10 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 10 | 20 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 5 | 10 %
Koronawirus
122
Zakażonych
2
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
79
43
Zgonów
1
1
Na kwarantannie
1594
840
Wykonanych testów
289
182
31.05.2021, 20:06 | czytano: 5739

Podhalańscy parlamentarzyści o Nowym Polskim Ładzie

NOWY TARG. Założenia programu PiS, czyli niższe podatki dla najmniej zarabiających, nowy próg podatkowy, zmiany w systemie ochrony zdrowia, emerytury bez podatku, mieszkania i inwestycje - były tematem poniedziałkowej konferencji prasowej poseł Anny Paluch i senatora Jana Hamerskiego.

zdj. Biuro Poselskie Anny Paluch
- Ta reforma nie będzie neutralna dla budżetu, bo będą niższe dochody PIT i CIT - przypomniała posłanka omawiając Polski Nowy Ład. - To szeroko zakrojony program, który ma przybliżyć Polskę do zachodu Europy. Zakłada zmiany w podatkach, na których skorzysta 18 mln podatników, a dla 6 mln nic nie zmieni. To bardzo istotna kwestia, bo mieliśmy do czynienia z systemem postawionym na głowie. Osoba najmniej zarabiająca płaciła w ramach swoich obciążeń 35 procent, osoba ze średnią krajową - 40 procent, a zarabiająca powyżej 15 tysięcy miesięcznie - miała 20 procent udziału składek w swoich zobowiązaniach. Obecny system jest całkowicie nieskuteczny, niesprzyjający ludziom. Ten, który chcemy wprowadzić jest zgodny ze zdrowym rozsądkiem, dobry i sprawiedliwy, służący podatnikom - mówiła Anna Paluch.

Kolejne elementy programu to kwota wolna od podatku, podwyższenie drugiego progu podatkowego, niemożność odliczenia składki zdrowotnej od podatku, dom na zgłoszenie i nakłady na służbę zdrowia. - Nie trzeba chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że bardzo mocno trzeba inwestować w zdrowie. Naszą ambicją jest podniesienie nakładów na ochronę zdrowia do 17 procent PKB - mówili parlamentarzyści.

Podniesiona zostanie kwota wolna od podatku dla wszystkich pracujących Polaków do wysokości 30 tys. zł. Do 120 tys. zł wzrośnie próg, od którego płaci się 32% podatku. Wyższa stawka będzie pobierana od zarobków rzędu 10 tys. zł miesięcznie. Ujednolicona zostanie wysokość składki zdrowotnej oraz sposób jej naliczania. Zarówno pracownicy, jak i przedsiębiorcy będą płacić 9% stawki.

W założeniach programu Nowy Polski Ład znalazło się założenia związane z likwidacją umów cywilnoprawnych na rzecz stosunku pracy (umowy o pracę), która będzie jedyną dostępną formą zatrudniania pracowników. Program zawiera też wprowadzenie nowej ulgi w podatku PIT. Ulga skierowana ma być dla pracowników klasy średniej, zatrudnionych na podstawie umowy o pracę, osiągających roczny dochód w przedziale od 70 do 130 tys. zł.

Część programu dotycząca "rozwoju" zakłada inwestycje. - To budowa ponad 2 tys. km nowych dróg ekspresowych i autostrad, ponad 100 mostów i obwodnic, przebudowa 50 tys. km dróg, wiele chodników lub ścieżek rowerowych, remont istniejących mostów, tysiące bezpiecznych przejść dla pieszych - wymieniał senator Jan Hamerski.


Kolejne filary programu to kwestie mieszkaniowe i rodzinne oraz oświatowe i ekologiczne, czyli: mieszkanie bez wkładu własnego, realizacja budynków jednorodzinnych o powierzchni zabudowy do 70m2 będzie możliwa jedynie na podstawie zgłoszenia, dostęp do badań prenatalnych, darmowe szczepionki przeciwko wirusowi HPV, rozszerzenie programu "Maluch Plus", wspólne rozliczenie małżonków już w roku zawarcia małżeństwa, usprawnienie mediacji sądowych, większa elastyczność pracy dla rodziców, żłobek w każdej gminie, kary, które będą odstraszać przed wykorzystywaniem i krzywdzeniem nieletnich, ścieżki wsparcia w urzędach pracy kobiet przebywających na urlopie macierzyńskim lub wychowawczym, narodowy edukacyjny program wyrównywania szans po COVID-19, kompleksowa termomodernizacja i remont budynków oświatowych, kredyty studenckie, a tu - zmiany w prawie bankowym, umożliwiające udzielanie kredytów osobom, które potrzebują środków do utrzymania się w trakcie studiów w Polsce lub za granicą, a są pozbawione stałych dochodów, nowy program stypendialny dla najlepszych w kategoriach: sport, zaangażowanie społeczne osiągnięcia artystyczne, warunki rozwoju dla kadry nauczycielskiej. Studia podyplomowe dla nauczycieli będą możliwe tylko w uczelniach kształcących pedagogów, rozwój programu "Czyste powietrze", rozbudowa programu "Mój prąd", certyfikowanie energetyczne budynków przez państwo, dodatkowe wsparcie z Funduszu Niskoemisyjnego Transportu - dopłaty do autobusów i samochodów elektrycznych i wodorowych oraz infrastruktury ładowania i tankowania oraz wsparcie dla rozwoju polskiego przemysłu samochodów elektrycznych.

- Jesteśmy z senatorem gotowi do pracy nad tymi rozwiązaniami. Tak jak nie zwiedliśmy przy 500+, tak i tu nie zawiedziemy - podsumowała posłanka.

not. SPalka
Reklama
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
komentarze
Sympatyk PIS, ale bez karierowiczów17:28, 3 czerwca 2021
A Pan senator to się odezwał cokolwiek, czy tylko przysypiał z cicha i czekał kiedy będzie mógł zaśpiewać na koniec przyśpiewkę pienińską o "matuli coby dała gruli"?
Inwestor kontenerowy12:26, 3 czerwca 2021
Dom do 70 m2 bez pozwolenia na budowę.
Panie Hamerski - zobacz Pan takie domy w Rzepiskach - już powstały z kontenerów- gratuluję głupoty .
nauczyciel12:24, 3 czerwca 2021
"Studia podyplomowe dla nauczycieli będą możliwe tylko w uczelniach kształcących pedagogów," paranoja dlaczegonauczyciel nie może studiować na innej uczelni jak pragnie zmienić zawód ?? - pani poseł czy to nie jest głupota ?-
luke09:30, 3 czerwca 2021
wymyślone przez górali ze wzgórz golan NWO powoli wchodzi w życie....a nasi "parlamentarzyści głosują za wszystkim jak im baca każe.
Halina17:16, 2 czerwca 2021
Nowy Ład określenie stworzone przez Hitlera w1941 r.
mądry i skromny13:16, 2 czerwca 2021
Musiało tego trochę być- ale co się dziwisz-wszyscy kochamy naszych parlamentarzystów.
pamiętający11:04, 2 czerwca 2021
Chciałbym przeczytać te komentarze, których admin nie puścił
totutotam13:21, 1 czerwca 2021
Oni oboje POgłupieli w tej Warszawie.
rozsądek....12:41, 1 czerwca 2021
Drodzy parlamentarzyści !!!
Dla mnie "nie drodzy"
Kończcie Waści i wstydu sobie oszczędźcie !!!!
bil12:13, 1 czerwca 2021
proponuję tej parze otworzyć działalność gospodarczą, dać pracę kilku ludziom i ZAPRACOWAC na swoje utrzymanie a potem pogadamy.
bedzie_drogo12:08, 1 czerwca 2021
Jeśli ktoś z was ma w planach jakieś większe wydatki w sektorze usług, bądź na produkty wytwarzane przez małe firmy, często jednoosobowe to niech lepiej się śpieszy.
Wszędzie słyszę, że podwyżka podatków, podwyżką ale życie, życiem i jakoś trzeba sobie radzić. Po prostu podniesie się cenę usług/produktów.
dziwny taki11:47, 1 czerwca 2021
Dwie sprawy:

10 tysięcy złotych to dużo? Ile to jest w euro lub dolarach? To jakieś 2.200 euro. Każdy, kto pracuje za granicą wie, że to nie są wcale jakieś duże pieniądze i ciężko się za taką kwotę utrzymać np. w Niemczech. A nagle w Polsce okazuje się, że to jakaś kosmiczna kwota. Jest to dużo, fakt. Ale trzeba dążyć do tego, aby ludzie dobrze zarabiali. karanie podatkami nic dobrego nie przyniesie. Danina, opłata to nic innego jak PODATEK!

Dom bez pozwolenia, 70 metrów kwadratowych, z płaskim dachem. Z płaskim dachem na Podhalu?! Ja wiem, że porządnej zimy dawno nie było. Ale jak przyjdzie to nie będzie wesoło. To właśnie pokazuje oderwanie od rzeczywistości. Płaski dach dla Podhalu... słów brak.
Gulasz Juliusz Zeżarł11:26, 1 czerwca 2021
@Burax(janusz biznesu)

Pierwsza zasada biznesu
NIE MA DARMOWYCH OBIADÓW. Jeżeli sądzisz, że taki dostajesz, to albo już za niego zapłaciłeś, lub drogo za niego zapłacisz wkrótce.

Druga zasada biznesu
Zanim gruby schudnie, chudy umrze z głodu

trzecia zasada biznesu
Nikt ci tyle nie da, ile obiecają ci politycy
Gulasz Juliusz Zeżarł11:16, 1 czerwca 2021
W propagandzie TVP rząd PISU prezentowany jest nam jako dobry pasterz, który poprowadzi owce na zielone pastwiska, gdzie napasą się do syta. Owce, jak to owce mają we zwyczaju, lezą bezmyślnie za tym, pasterzem, który najzieleńsze pastwiska obieca.
A gdy docierają do pastwisk okazuje się, że trawy nie ma, woda brudna, ale za to pasterz!... Pasterz najpierw je wydoi a potem ostrzyże do goła:):):)
mądry i skromny09:55, 1 czerwca 2021
Też do Buraxa państwo nie powinno udawać Janosika ale powinno tworzyć uczciwe warunki konkurencji dla dużych i małych firm- a jakie ma szanse Pani Zosia z osiedlowego sklepiku której właśnie zabieracie możliwość odliczenia składki zdrowotnej od podatku w starciu z gigantem który podatki płaci na Kajmanach a o składce zdrowotnej nawet nie słyszał [pisze o relacji firma do firmy]. Co nam da podwyższenie podatków dla zarabiających ponad 10 tys. kiedy to są wysokiej rangi przedstawiciele Policji, Straży Pożarnej, Granicznej lekarze, prokuratorzy samorządowcy i inni za których pensje i tak my zapłacimy?
Hmm09:51, 1 czerwca 2021
Nowy Wał to bardziej odpowiednia nazwa dla tego programu.
Nowy wał09:43, 1 czerwca 2021
W nowym wydaniu.
mądry i skromny09:38, 1 czerwca 2021
Widzę Burax że świetnie ogarniasz biznesowe możliwości jakie stawia przed nami nasze świetnie zorganizowane i dobrze zarządzane państwo dobrobytu- i jestem przekonany że jesteś właścicielem kompletu garnków za paręnaście tysięcy i innych dóbr skierowanych tylko dla tak wyrafinowanego klienta.
pamiętający09:19, 1 czerwca 2021
Pani posłanka - gwiazda Pienin, dalej zajmuje mieszkanie komunalne ??? Czyżby po tylu kadencjach posłowania nie stać było tej Pani na zakup mieszkania własnościowego ??? i ktoś taki ma mieć wpływ, na nasze życie, skoro swojego nie jest w stanie zorganizować ???

baciok@ zgadzam się z Twoimi wypowiedziami
oczytana09:04, 1 czerwca 2021
Samorząd po Polskim Ładzie można będzie opisać jako agenta administracji rządowej uzależnionego w większości od uznaniowych transferów finansowych z budżetu centralnego i pozbawionego kluczowych instrumentów realizowania samodzielnej polityki przykrojonej do lokalnych czy regionalnych potrzeb ? ocenia dr hab. Dawid Sześciło w analizie dla Fundacji Batorego - czyżby kolejna teoria spiskowa miała się urzeczywistnić? Artykuł można znaleźć na stronie Serwisu Samorządowego PAP
obiektwyny08:33, 1 czerwca 2021
Czyli znowu duże podwyżki w usługach bo firmy szczególnie te nasze nie beda w stanie tego ogarnać. ZUS-yteż w górę. Za rozmowe z fachowcem trzeba będzie niedługo już zapłacić bo nie wyrobimy na ubezpieczenia. Potem się dziwić że tyle miejsc pracy na czarno szczególnie w małych i średnich firmach.
baciok@08:32, 1 czerwca 2021
Jestem pod wrażeniem.
Nie mogłem spac całą noc.
Przegonimy Chiny, USA, Rosję.
PiSie prowadź
Prezesie prowadź
PiS z Narodem, Naród z PiSem
Chwała ludziom dobrej roboty.
No dobra ale teraz trzeba zażyc jakąś tabletkę i wrócić do rzeczywistości.
anty08:13, 1 czerwca 2021
Nowy ład. Postraszyli społeczeństwo, pokazali do czego są zdolni jeśli będziemy się opierać i zaproponowali nam nowy ład. Kto go chce i niby dlaczego mieli byśmy być zainteresowani nowym totalitaryzmem na skalę globalną bo niestety ale to globalny pomysł rodem z science fiction.
Sebix08:06, 1 czerwca 2021
PiS niby obniża podatki ale wprowadza nowe daniny a te co już są podnosi. Zauważyliście że teraz nie mówią podatek tylko danina żeby lepiej brzmiało.
PiS08:05, 1 czerwca 2021
to ekstremalnie bolszewicka mentalność z czasów Gomółki ale pod prawicowymi i religijnymi sztandarami - odbierają klasie średniej za karę za niegłosowanie na nich, bo to nie jest ich elektorat wyborczy, aby wspierać leni, obiboków, leserów, marnotrawców i zwiedzionych prawicowo-religijną ideologią (jak Podhale), którzy stanowią najtrwalszy trzon ich elektoratu.
I jak się teraz Podhalanie czujecie ze swoją wytrwałością, pracowitością jak w Ameryce, prawicowością, szlachetnością w jednym szeregu z pokłosiem komunizmu, który Wam właśnie dowalił kolejny "domiar" jak inspektor skarbowy za komuny rzemieślnikowi, który Wam odbiera Waszą krwawicę, aby utrzymać i kupić kolejne głosy nierobów i darmozjadów elektoratu PiSu w Polsce? No jak się czujecie pod swoimi zbrukanymi socjalizmem i oszustwem sztandarami? /.../
dziadek07:11, 1 czerwca 2021
Pani Gwiazda Pienin nawet nie ukrywa, że samorządy dostaną po kieszeni. Czy wszystkie równo i sprawiedliwie, czy "naszym" pomożemy, Pani Poseł...?
sąsiad i ja07:08, 1 czerwca 2021
To jest następne odcięcie od pieniędzy budżetów miast, w których PiS nie rządzi. Rząd zrekompensuje braki w kasie miast tam, gdzie maja swoich, innym nie, tak już przecież było. Budżet miasta pochodzi głównie z podatków PIT i CIT. Ilu ludzi w takim Nowym Targu teraz w ogóle nie zapłaci podatku PIT? Chyba dużo. Wzrost cen wszystkiego sprawi, że ulgi nie odczujemy, a może zabraknąć nawet na odśnieżanie dróg w zimie i nie będzie to wina jakiejś "watahy" tylko konsekwentna polityka destrukcyjna rządu: jak to sobie ONI nie radzą, gdy ICH odetniemy od kasy.
Miejscowy05:41, 1 czerwca 2021
Bajania Sabałowe już trwają i trwać będą, ale to tylko bajania, bajania i tyle, a podatnik płaci za ich zabawę
Burax(janusz biznesu)04:58, 1 czerwca 2021
Sami zwolennicy teori o "skapywaniu", 25 lat GW wmawiała ludziom, że bogaty jak jest coraz bardziej bogatszy to i biednemu z tego coś "skapnie". Otóż nie tak nie było i tylko odgórny nakaz zmusza ich do tego by dzielić się bogactwem z biednym. Wasze wizje o katastrofie od 5 lat jakoś się nie sprawdzają czyli PiS rządzi dobrze i mój glos mają zapewniony.
Firma00:12, 1 czerwca 2021
Ludzie zrozumcie to że państwo wam daje A nam fiŕmą odbiera to nie znaczy że my stracimy jako firmy stracicie wy którzy glosowaliscie na nich A teraz bierzecie kasę garściami Nowy LAD=Podwyżki cen żywności itp Prowadzę hurtownie spożywczą i powiem tak już produktu poszły mocno do góry A to dopiero początek...ostrzegam...
Doradca podatkowy23:59, 31 maja 2021
Ha ha ha, alem się uśmiał, doby żart tempa wart:)
też dumny23:56, 31 maja 2021
Swoimi komentarzami przywracacie mi wiarę w lepszą Polskę. Jednak są jeszcze rodacy rozsądnie myślący i nieoczadzeni propagandą sukcesu i rozdawnictwa.
Zgadzam się z każdym komentarzem i popieram.
Dość okradania nas!
Owca23:49, 31 maja 2021
Za chwile pan komornik to bedzie mial tu tyle pracy ze tylko pozazdroscic.
jasiek22:52, 31 maja 2021
Rząd traktuje obywateli jak farmer bydło w oborze. Ma się ROZMNAŻAĆ i dawać dużo mleka lub mięsa (w sensie podatków i składek ZUS). W zamian dostaje jakie takie traktowanie oraz odżywki i zachęty (bon, tarcza, becikowe, 500+ ulga na mieszkanie). Tak nas traktują, a my na to pozwalamy. Zatraciliśmy cechy zwierzyny dzikiej-wolnej, a staliśmy się ŻYWYM INWENTARZEM.
DUMNA22:06, 31 maja 2021
Po raz pierwszy zgadzam się z każdym jednym komentarzem! Jestem z Was wszystkich dumna! Powiedzieliście wszystko co leży mi na sercu od długiego czasu. Ale chyba nas stać na lepszych parlamentarzystów, bo tych dwoje to wstyd dla naszego regionu. Jakbyśmy tylko z takiego rodzaju się składali.
A prawda gdzie22:00, 31 maja 2021
Czym nie powie, że jesteśmy już zasłużeni na 350 miliardów, jeszcze teraz kolejne dotacje unijne, czyli pożyczki unijne i co ? Paluchowa będzie spłacać z czego, skoro taka biedna. Boże ratuj nas od takich wciskaczy ciemnoty.
Czemu21:53, 31 maja 2021
Tylko 2 podhalańskich jest? Nie ma więcej? Czy oni wiedzą co mówią czy nie wiedzą A mówią? Wolność narodu polskiego...
To najważniejsze. A nie zniewolenie.
qwerty21:52, 31 maja 2021
jeżeli bogaci tego Miasta zbiednieją to wiecie kto zbiednieje jeszcze bardziej? biedni tego miasta.
jeżeli Pis zabierze Steskalowi, Rajskiemu, Zarneckiemu, Lidlom i Biedronkom ekstra 9% to jak myślicie co powyżsi zrobią?
Na bank nie jakoś to przełkną tylko spodziewajcie się aktualizacji cen na półkach.
żadna kwota wolna od podatku podniesiona nie zrekompensuje niemalże 10% podwyżek
wyborca21:49, 31 maja 2021
Wasz czas już się kończy. Pora zejść nam z oczu.
PL21:45, 31 maja 2021
Niech oni już przestaną mi pomagać, bo z tego dobrobytu i przywracania godności bieda się połapać z wydatkami. Za chwilę pracować będziemy tylko na płatności i jedzenie.
12221:43, 31 maja 2021
inflacja poszybuje, ceny za nią tez
niby kwota wolna od podatku wyższa ale co z tego jak wszystko podrożeje. kilka lat i znów będziemy zarabiać miliony ale za chleb płacić setki tysięcy
ale tak tak rzeka pieniędzy popłynie do budżetu
złodzieje
pamiętający21:21, 31 maja 2021
Swoim głosowaniem w sejmie i senacie nad ustawami kowidowymi - popieranie rządu, którego decyzje przyczyniły się do ponadplanowej śmierci ponad 120 tysięcy osób - "rządzący mają na rękach krew tych ludzi" inaczej (jak powiedział red Rola) "jest to morderstwo w białych rękawiczkach w biały dzień." Trzeba być bez honoru, żeby popierać ten "bandycki rząd". Nowym ładem a raczej NOWYM WAŁEM nie przekupicie ludzi. Tacy parlamentarzyści to dla naszego regionu wstyd i hańba.
Nigdy więcej20:50, 31 maja 2021
A ten" nie czas na euro' co ma do POwiedzenia w tej sprawie? Myślę, że to będzie jego ostatnia kadencja PO tym co wyprawiają z Gowinem w sprawie wyboru rzecznika.
pytanie20:49, 31 maja 2021
Państwo parlamentarzyści na emeryturę to się nie wybierają...???
Rafal20:46, 31 maja 2021
A czemu nie mówią że ten nowy ład zabiera dużo więcej bo podatki i dziwne oplaty których podatkami PiS nie nazwał idą w górę. Czy to sprawiedliwe że ci którym się nie chce pracować bo "im.sie nalezy" będą dostawać za nic, a ci którzy ciężko.pracuja , muszą płacić na tych pierwszych. Może warto zrobić jakąś analizę kogo wesprzeć A kto wsparcie wykorzystuje nie dla.rodziny A dla siebie. Nie trzeba nam takiego nowego ladu...to raczej jest kiełbasa wyborcza, jakąś przykrywką. Należy pamiętać ZA DARMO NIC NIE MA. Niby dadzą A w dwojnasob zabiora
aaa20:41, 31 maja 2021
I znów chcą LUPIĆ tych ciężko pracujących, którzy nie liczą na pomoc MOPS-u i 500+.
ot tak20:38, 31 maja 2021
To Obajtek i inni z PiS będą teraz zarabiać 6 tys. miesięcznie
to za co utrzyma pałace ?
PiS to totalna żenada i opozycja totalna do ludzi pracy
Podniosą sobie pensje aby płacić większe podatki ?
UFO20:35, 31 maja 2021
Ci to dopiero sa sciemniacze!Pis w kosmos i nie wracac na ziemie.
sponsor 500+20:30, 31 maja 2021
tacy jak wprowadzają coś to trzeba trzymać się za kieszeń
znamy ich z samorządu i nic dobrego nigdy nie zrobili
zadłużaliii i zadłużaliii
i partaczyli co się dało
i teraz znów okradają nasze społeczeństwo
Henryk20:22, 31 maja 2021
Niższe podatki? Kto wam takich głupot naopowiadał?
czy zmiana podatku z 19% na 28% to jest mniej? Chyba wypłaty mniej
baciok@20:20, 31 maja 2021
PiSbolszewickie widzenie ekonomii
Nikt nie traci, wszyscy zyskają.
Tylko kto za to zapłaci????
Znowu to samo !20:16, 31 maja 2021
Jak wdrażali 500 plus, to Anna Poseł przez cały rok wszędzie gadała tylko o tym. Teraz już nowy temat, chociaż nie wiadomo czy zostanie zrealizowany. Kpina, kłamstwo i wciskanie ludziom ciemnoty. Ale to już nie te czasy i nie da się już ludzi wyprowadzać w pole. Ponadto od wygrania w ostatnich wyborach, ta pani nic dla regionu nie zrobiła.
ski20:11, 31 maja 2021
emerytury w którym roku ? bo mówią że w 2028 dopiero
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas