Sztuka przetrwania w lesie, czyli „Surwiwalia 2021 Czarny Dunajec” (zdjęcia) - podhale24.pl
Czwartek, 22 lutego
Imieniny: Małgorzaty, Marty, Piotra
Zakopane
Clouds
Wiatr: 8.892 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
Wiatr: 8.64 km/h Wilgotność: 99 %
Clouds
Wiatr: 7.092 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
Wiatr: 8.244 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
Wiatr: 11.34 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
Wiatr: 12.924 km/h Wilgotność: 94 %
Jakość powietrza
60 %
Nowy Targ
90 %
Zakopane
20 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 30 | 60 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 45 | 90 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 10 | 20 %
04.06.2021, 12:36 | czytano: 11477

Sztuka przetrwania w lesie, czyli „Surwiwalia 2021 Czarny Dunajec” (zdjęcia)

Do Czarnego Dunajca przyjechali miłośnicy surwiwalu i biwakowania, by w atrakcyjnej formie zgłębiać wiedzę i umiejętności związane z przetrwaniem w warunkach ekstremalnych.

zdj. Jakub Wojtyczek
zdj. Jakub Wojtyczek
"Surwiwalia 2021 Czarny Dunajec" to cykliczny ogólnopolski zlot osób chcących przeżyć przygodę w formie aktywności plenerowych. Ta edycja jest już siódma.

Jest to kilkudniowy cykl zajęć skierowanych do harcerzy, przyrodników, rekonstruktorów, ale i dla całych rodzin, a także - osób niepełnosprawnych. Tematem przewodnim "Surwiwalów" jest ratownictwo przedmedyczne oraz promocja programu "Zanocuj w lesie".

W ciągu czterech dni zlotu organizatorzy przygotowali liczne warsztaty, prezentacje i wykłady poruszające różne aspekty szeroko pojętej sztuki przetrwania w tym: ratownictwo, sporty obronne, aktywności plenerowe, ginące zawody i umiejętności dawniej znane ludności wiejskiej, warsztaty ekologiczne, rekonstrukcyjne, preppering.

Obozowisko zlokalizowane jest w okolicy potoków Czarny Dunajec i Młynówka przy moście rowerowym oraz ścieżce rowerowej "Szlak wokół Tatr".

O szczegółach piszemy w naszym dziale co, gdzie, kiedy, gdzie znajduje się dokładny program zajęć.

s/ zdj. Jakub Wojtyczek
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas