Środa, 22 września 2021, Imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima
Zakopane i okolice
-
brak pomiaru
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 93 %
Rain
Wiatr: 6.3 km/h Wilgotność: 97 %
Rain
Wiatr: 6.588 km/h Wilgotność: 93 %
Rain
Wiatr: 6.084 km/h Wilgotność: 92 %
Rain
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 97 %
05.06.2021, 08:43 | czytano: 6247

Kolejki na spływie

Kolejka oczekujących na spływ. Fot. Flisacy

Efekt poluzowania obostrzeń widać jak na dłoni w całych Pieninach, zwłaszcza na przystani flisackiej w Sromowcach Wyżnych. Turyści, którzy ruszyli na przystań z planem spłynięcia tratwami przełomem Dunajca musieli stać w długich kolejkach.

W związku z tym flisacy poinformowali na swoim profilu facebookowym: "Ważna informacja i jednocześnie rada dla wybierających się jutro na spływ. Chcąc uniknąć kolejek przy kasie, zapraszamy przed godziną 9:00 lub po 15:00."

Aby uniknąć marnowania czasu w kolejkach można wybrać się na spływ z jednym z pienińskich biur podróży, które w pakiecie oferują przejazd i bilet na spływ.

jd/
najnowsze informacje
komentarze
ff17:40, 5 czerwca 2021
W takie długie weekendy, jeśli nadarzy się słońce, to wszędzie są kolejki. Taki mamy klimat.
lesiu11:04, 5 czerwca 2021
ale macie wyuczonych poliglotów hehe na przy kasie czy biur .... w jednym tekscie dwa proste bledy zrobic to ja bez zadnej szkoly bym nie zrobil,,,,
Pozdrawiam Flisaków10:56, 5 czerwca 2021
Spływ to zawsze piękne przeżycie, bilety można kupić online, unikniemy wtedy kolejki do kasy, trzeba jedynie poczekać w kolejce do tratwy.
fan politycznej propagandy09:20, 5 czerwca 2021
spokojnie, cieszmy się ile możemy, bo polskojęzyczni ludzie na stanowiskach na jesień wrócą. Teraz zrobili krok w przód, żeby zrobić potem dwa do tyłu.
od połowy sierpnia, znowu zacznie się masowe testowanie ludzi sami wiecie czym, a od września zacznie się znowu wał stulecia.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij