Poniedziałek, 21 czerwiec 2021, Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
Jabłonka i okolice
Clouds
26°
Wiatr: 2.124 km/h Wilgotność: 69 %
Clouds
26°
Wiatr: 1.908 km/h Wilgotność: 76 %
Clouds
26°
Wiatr: 4.176 km/h Wilgotność: 58 %
Clouds
27°
Wiatr: 5.94 km/h Wilgotność: 59 %
Clouds
27°
Wiatr: 5.652 km/h Wilgotność: 74 %
Rain
25°
Wiatr: 4.104 km/h Wilgotność: 66 %
09.06.2021, 13:04 | czytano: 5514

Technologia zaprzężona do treningów dla hokeistów (zdjęcia)

zdj. Michał Adamowski

NOWY TARG. W mieście otwarte zostało centrum szkolenia hokeja na lodzie Podhale Hockey Academy. To pierwsze tego typu miejsce w kraju. - Dla nas to bardzo ważne, aby o tym innowacyjnym przedsięwzięciu usłyszał cały hokejowy świat, a szczególnie ci, którym zależy na rozwoju tego pięknego sportu w naszym kraju - komentuje przedstawiciel centrum Zdzisław Zaręba.

Centrum oferuje przygotowanie treningowe dla zawodników hokeja na lodzie. Ośrodek mieszczący się przy placu Słowackiego działa już od kilku tygodni. - Oferujemy treningi indywidualne, grupowe, zajęcia po kilka osób, treningi strzeleckie zajęcia na bieżni, a także kilkudniowe obozy szkoleniowe. Zajęcia prowadzą trenerzy Marek Rączka i Grzegorz Brejta, a kończy kurs trenerski Vladislav Yankovski - wymienia Anna Koszarek z Podhale Hockey Academy.

W trakcie oficjalnego otwarcia zaprezentowano pokaz treningu na bieżni z udziałem najmłodszych zawodników oraz czynnych graczy hokeja na lodzie, a także krótką rozgrywkę z partnerem Centrum - Hockey Progress Management.

s/ zdj. Michał Adamowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
L.Z21:35, 10 czerwca 2021
brawo :)
nowotarżanin18:32, 9 czerwca 2021
dziwnym trafem p.Zaręba jest inwestorem i prezesem MMKS tylko dlaczego to klub nie zrobił takiego centrum a zrobił pan prezes i pan z komisji rewizyjnej aby na tym zarabiać a młodzi zawodnicy będą uzależnieni od sytuacji finansowej Rodziców Zyczę powodzenia
\_ .15:06, 9 czerwca 2021
Przy okazji zapytajmy burmistrza Watychę jak postępy przy budowie hali widowiskowej. Przy następnych wyborach znowu będzie głosił frazesy na ten temat bez pokrycia w rzeczywistości?
Stanlej13:27, 9 czerwca 2021
Oj przydało by się żeby Seniorzy KH Podhale brali czynny udział w tych treningach zwłaszcza jeśli chodzi o strzelanie
SUBZERO HC13:15, 9 czerwca 2021
Motyla noga nic tylko sie szkolic i grac w hokeja!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij