Środa, 16 czerwiec 2021, Imieniny: Aliny, Justyny, Benona
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
10°
Wiatr: 1.224 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
11°
Wiatr: 0.252 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
11°
Wiatr: 2.16 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
12°
Wiatr: 3.78 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
11°
Wiatr: 4.716 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
Wiatr: 2.232 km/h Wilgotność: 89 %
11.06.2021, 14:02 | czytano: 2035

Weekendowe szczepienia w Zakopanem - zmiana organizacji ruchu

zdj. Piotr Korczak

ZAKOPANE. W związku z wojewódzką akcją szczepień ph. „Szczepimy się od Giewontu po Pustynię Błędowską” od dziś do niedzieli, 13 czerwca - wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym w rejonie ulic Kościuszki, Krupówki i Zaruskiego.

Dla ruchu kołowego zamknięty będzie fragment ul. Krupówki od skrzyżowania z ul. Kościuszki do skrzyżowania z ul. Gen. Galicy.

"Od dziś do niedzieli zostaną także wyłączone z użytkowania należące do Strefy Płatnego Parkowania parkingi wzdłuż ul. Zaruskiego oraz wzdłuż ul. Kościuszki od Al. 3-go Maja do ul. Krupówki (obie strony)" - informuje zakopiański Urząd Miasta.

opr.s/
najnowsze informacje
komentarze
Pół_główki08:31, 13 czerwca 2021
Dr Bridle popełnił błąd logiczny w swoim rozumowaniu. Jego teza została bardzo szybko obalona jako fałszywa.
Wystarczy poczytać. Wiem, że to wymaga chęci i czegoś więcej niż tylko komentarza pod artykułem...
Bawcie się w bycie naukowcami i specjalistami w każdej dziedzinie ale w kwestii życia i zdrowia należy znać umiar. Ile prac naukowych przeczytaliście na ten temat? Odpowiedz to Zero. I dlatego tak swobodnie rzucacie stwierdzeniami, że jest tak a nie inaczej.
Macie ograniczone pole widzenia i Wasze komentarze, wcześniej wydawały się zabawne, teraz to jedna wielka pomyłka i zaścianek umysłowy. Kiedyś transfuzja krwi, przeszczepy i inne niezrozumiałe procedury. A teraz to. Do lasu z takim myśleniem.
Ja tylko przejazdem22:51, 11 czerwca 2021
Nie ściemniajcie chłopaki, bo zaniżacie dane jednak sporo

odsetek Polaków zaszczepionych co najmniej jedną dawką szczepionki na koronawirusa wynosi 40%. Odsetek zaszczepionych dwiema dawkami to 20 %całego społeczeństwa.

De facto powinno się odnosić liczby do populacjibdoroslych, bo tylko tych w Polsce dotychczas szczepiono

Średni odsetek zaszczepionych w Unii Europejskiej jest wyższy niż w Polsce (Polska ze swoim wynikiem jest czternasta)
Osiol21:39, 11 czerwca 2021
Kolbami w drzwi jeszcze zalomoca poczekajcie
Do rozsądek...19:22, 11 czerwca 2021
Zaszczepionych 2 dawkami jest 9%
Ogółem 13% ludzi się szczepiło w Europie jedną bądź dwoma dawkami.
Ale masz rację, mają niesamowite parcie , jakby się czegoś obawiali, może powszechnego przebudzenia? Coś jest na rzeczy skoro dorwali się już nawet do dzieci.
Optymista19:20, 11 czerwca 2021
Łapanka z ulicy. Spróbujcie jak za Hitlera - gestapo z bronią i masz wybór
Osiol17:28, 11 czerwca 2021
Każdy miesiąc bez wypłaty emerytur się liczy zapraszamy do zaszczepienia się
Ivo16:16, 11 czerwca 2021
Słuchaj rozsądek jesteś niesamowity, wiesz nie wierzyłem w te historie o ludziach którzy noszą w butach słomę ale po przeczytaniu twoich słów....
POLECAM OBEJRZEĆ - you tube !!!14:19, 11 czerwca 2021
Prof. Mirosław Piotrowski: Szczepionkowy zamordyzm
rozsądek....14:18, 11 czerwca 2021
Do tej pory zaszczepiło się w całej Europie 9% - to chyba o czymś świadczy.
Ministerstwo przyznało się, że nie prowadziło żadnych badań w Polsce nad tymi szczepionkami -pomyśl - może wiedzą, jak wypadły by te badania?! Może politycy i ludzie u władzy znają efekt działania tego eksperymentu?!

Skoro są leki na tego świrusa, np. "AMANTADYNA" którą rząd wycofał, bo leczyły ludzi..... a przecież rząd miał inny cel. W obozach koncentracyjnych też robiono zastrzyki ludziom, wcześniej nawet ich nakarmiono, potraktowano dobrze, żeby chwile później żywcem operować i skremować - sytuacja może nie identyczna, ale dająca do myślenia, dla każdego myślącego człowieka.

Skąd to parcie na szkło !!!
Przecież ci zaszczepieni nie mają gwarancji, że nie zachorują na tego świrusa po zaszczepieniu, wręcz przeciwnie, będą nawet jego nosicielami. To w tych zaszczepionych ten ŚWIRUS BĘDZIE MUTOWAŁ !!!
PRAWDA JEST TAKA, ŻE TO OSOBY ZASZCZEPIONE BĘDĄ ZAGROŻENIEM DLA RESZTY
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij