Piątek, 24 września 2021, Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana
Zakopane i okolice
Clouds
13°
Wiatr: 22.212 km/h Wilgotność: 76 %
Clouds
13°
Wiatr: 22.608 km/h Wilgotność: 76 %
Clouds
13°
Wiatr: 26.964 km/h Wilgotność: 66 %
Clouds
15°
Wiatr: 25.128 km/h Wilgotność: 71 %
Clouds
11°
Wiatr: 18.54 km/h Wilgotność: 66 %
Clouds
12°
Wiatr: 15.048 km/h Wilgotność: 83 %
26.06.2021, 15:00 | czytano: 1549

Podpisanie umowy partnerskiej Kino Letnie Sopot-Zakopane

Fot. Urząd Miasta w Zakopanem

Burmistrz Zakopanego Leszek Dorula, prezydent Sopotu Jacek Karnowski i prezes Outdoor Cinema Paweł Adamski podpisali umowę partnerską o kontynuacji współpracy przy organizacji projektu „Kino Letnie Sopot-Zakopane” na kolejne dwa lata.

Już 1 lipca rusza najdłuższy wakacyjny festiwal filmowy w Polsce - BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane. Zakopiański Plac Niepodległości i sopockie molo już wkrótce ponownie zamienią się w wyjątkową salę kinową pod gwiazdami. Festiwal jest wyrazem pasji i zachwytu nad kinem, które zmienia świat i czyni nas lepszymi. To właśnie na tym zadaniu koncentruje się tegoroczna edycja festiwalu, który z powodzeniem dołącza do grona światowych imprez filmowych realizowanych pod hasłem #WeLoveCinema.

Wprawdzie trwająca pandemia stanęła na przeszkodzie w realizacji wspólnych projektów, które łączą miasta partnerskie Zakopane i Sopot, ale burmistrz Leszek Dorula i prezydent Jacek Karnowski optymistycznie patrzą na rozpoczynający się właśnie sezon letni i zapraszają do odwiedzenia obydwu kurortów i skorzystania z bogatej oferty na lato.

Repertuar festiwalu BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane został podzielony na dni tematyczne. Szczegółowy harmonogram projekcji dostępny jest na oficjalnej stronie www.kinoletnie.pl.

Źródło: UM Zakopane, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
anonimus16:23, 26 czerwca 2021
Kochany burmistrzu, czy Ty jesteś ślepy ? z kim Ty się zadajesz ?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij