Symboliczne taczki - podhale24.pl
Niedziela, 01 października
Imieniny: Danuty, Remigiusza, Romana
Nowy Targ
Clear
Wiatr: 2.124 km/h Wilgotność: 93 %
Clear
Wiatr: 3.492 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
10°
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 93 %
Clear
10°
Wiatr: 6.48 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
14°
Wiatr: 6.624 km/h Wilgotność: 94 %
Clear
11°
Wiatr: 2.124 km/h Wilgotność: 93 %
Jakość powietrza
0 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
0 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
09.07.2021, 12:24 | czytano: 6475

Symboliczne taczki

NOWY TARG. Taczki umieszczone nad tablicą o "skrzyżowaniu hańby" to kolejna odsłona sporu jaki rodzina pp. Lejów toczy z władzami Miasta.

zdj. nadesłane
zdj. nadesłane
Od lat właściciele nieruchomości przy skrzyżowaniu ulic Grel i św. Anny prowadzą swoisty dialog z burmistrzem - za pomocą tablic informacyjnych, czy oklejonego transparentem samochodu.

O perturbacjach związanych z zaniechaniem przebudowy spornego skrzyżowania pisaliśmy wielokrotnie. Nowotarżanie nie ustają w pisaniu skarg do wszystkich organów państwowych, ministerstw i parlamentarzystów.

Dziś pojawił się kolejny epizod.


s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Mieszkaniec16:08, 10 lipca 2021
Rondo tylko na Św Anny a Grel drogą jednokierunkową
Skrzypek08:17, 10 lipca 2021
rondo tu powinni zrobic...
Sąsiadka17:57, 9 lipca 2021
Właściciel już sam nie wie jak na siebie zwrócić uwagę, samochod nie pomógł, tablica nie pomogła teraz jakieś taczki. Myślę że najbardziej zwroci uwagę jak sciagnie ta tablice i sąsiedzi spojrza przychylnym okiem . A może by ten pan wyciagna rękę do sąsiadów ,burmistrza ... zgoda buduje a niezgoda rujnuje... zwłaszcza psychikę ....
nie nadążam15:56, 9 lipca 2021
O co tym ludziom chodzi ? Bo miasto nie chciało zapłacić 6 baniek za ich własność ? Burmistrz postanowił olać Lejów i ani kasy ani skrzyżowania. Jest jak było a oni dalej sapią.
tak to widzę15:45, 9 lipca 2021
To jest karygodne, żeby taka tablica stała na krawędzi jezdni. Granica działki jest granicą ale jest jeszcze tzw. pas drogowy, na którym chcąc cokolwiek zrobić, należy to uzgodnić z zarządcą tej drogi. Wg. mnie ta tablica nie ma prawa tam stać, gdyż stanowi realne zagrożenie dla bezpieczeństwa drogowego. Działanie tych państwa jest bezpodstawne, nikt ich z tamtąd nie wypędza a jeżeli nie chcą tam mieszkać to mogą tą nieruchomość zawsze sprzedać za cenę, jaką ktoś chętny będzie chciał im dać i tyle w temacie.
mieszkaniec14:27, 9 lipca 2021
wywłaszczyć na mocy specustawy i po problemie
Szakal14:21, 9 lipca 2021
Na tych taczkach jedyny kto powinien wyjechać, to ich właściciel. Najlepiej daleko za Podhale żeby nikt o nim już więcej tutaj nie usłyszał.
STAŚ14:04, 9 lipca 2021
zez

Pełna zgoda ! Ale, mimo wszystko szkoda mi obu stron !!!
zez13:40, 9 lipca 2021
@ Skowron. Nie zabieraj głosu jak nie znasz sprawy. Kazdą koncepcję skrzyżowania torpedował.Przez niego nie mamy tu bezpiecznego przejścia ani drogi. Mamy tej rodziny tu dośc. Był spokój jak tu nie mieszkali.Byliśmy przyzwyczajeni do sąsiedzkiej zgody i poszanowania a P Leja wprowadził nowe standardy chamsta w stosunku do ludzi Skłóceni niemal ze wszystkimi.Donoszą na sąsiadów na policję , nagrywają donoszą do Urzędu Skarbowego sa na to dowody. sprawy na policji i w sądach, w prokuraturze. Mają tu opinię /.../ wichrzycieli i taka jest prawda. Pan Leja słynie z bijatyk i ubliża ludziom. Pan Watycha nie jest przestępcą , żeby pisac o nim Grzegorz .W Pomyśl sam, czy zachowywałbyć się tak jak on, chociażby z tymi taczkami i tą tablica ? Czy tak zachowują się normalni ludzie? Chyba nie. Jego zachowanie daje wiele do myślenia. Powinni mieszkać na jakiejś bezludnej wyspie a nie w społeczności,
kazek12:57, 9 lipca 2021
już sami musieli wysłać te foty, bo nikt się tym nie interesuje już
Skowron12:39, 9 lipca 2021
Brawo Panie Leja . Pan Watycha Burmistrz nie potrafi rozwiązać problemu tego skrzyżowania juz od tylu lat. Nie potrafi rozmawiać z Panem i mieszkańcami Miasta. Tyle lat i nic. Bardzo kiepski włodarz
Adam12:39, 9 lipca 2021
Koszmar... ile jeszcze Państwo L. będą wymyślać głupoty żeby zwrócić na siebie uwagę. To jest po prostu nudne i prostackie.
Sąsiedzi12:32, 9 lipca 2021
Juz przywykliśmy do takich niepoczytalnych zachowań
łół12:30, 9 lipca 2021
Ile teraz chcą za ten domek ? bo ostatnio było chyba 6 mln zł ? teraz inflacja to pewnie z 9 mln pasowało by wziąć .
ANTY_LEWAK12:29, 9 lipca 2021
Trochę się pogubiłem w tym.
W czym jest problem? Czy Ci państwo Leje się tak pieklą bo się napalili na kasę z odszkodowania? czy o co chodzi?
Przecież wycenili bardzo drogo ten swój przybytek, z czego wynika że lokalizacja świetna pod biznes - więc czemu chcą zaorać to? Powinni sie przecież cieszyć że miasto olało ten temat, mogą dalej czerpać korzyści z handlu i wynajmu.

Po drugie w kontekście zakopianki w nowym śladzie, bezsensowne bedzie wykładanie pieniędzy w to skrzyżowanie, zrobić tam po prostu drogę jednokierunkowa np od strony Grela, a u góry Św.Anny zrobić porządne skrzyżowanie.
Burok12:26, 9 lipca 2021
Nie rozumiem od lat jednego . Czy w tym Kraju nie ma JEDNEGO geodety żeby wytyczył tą działkę i jednego SĄDU żeby wyegzekwował co czyje ?
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas