Polska Akcja Banerowa zawarła sojusz z Polskim Stowarzyszeniem Niezależnych Lekarzy i Naukowców - podhale24.pl
Wtorek, 28 listopada
Imieniny: Zdzisława, Lesława, Gościerada
Czarny Dunajec
Snow
-4°
Wiatr: 6.588 km/h Wilgotność: 98 %
Snow
-3°
Wiatr: 6.624 km/h Wilgotność: 97 %
Snow
-3°
Wiatr: 6.696 km/h Wilgotność: 98 %
Snow
-3°
Wiatr: 6.516 km/h Wilgotność: 98 %
Clouds
Wiatr: 7.164 km/h Wilgotność: 98 %
Snow
-2°
Wiatr: 6.876 km/h Wilgotność: 98 %
Jakość powietrza
80 %
Nowy Targ
94 %
Zakopane
50 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 40 | 80 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 47 | 94 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 25 | 50 %
15.07.2021, 07:20 | czytano: 7541

Polska Akcja Banerowa zawarła sojusz z Polskim Stowarzyszeniem Niezależnych Lekarzy i Naukowców

"Od dzisiaj Polska Akcja Banerowa za zgodą prezesa Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców, będzie posługiwać się projektami graficznymi z logo PAB i PSNLiN" - informuje Sebastian Śmietana z PAB. Poniżej prezentujemy pełne wyjaśnienie tej decyzji.

"Polska Akcja Banerowa stała się inicjatorem kampanii informacyjnej dotyczącej Narodowego Programu Szczepień z kilku bardzo ważnych powodów. Przedstawiamy Państwu w przestrzeni publicznej opinie światowej sławy lekarzy i naukowców, których na co dzień nie zobaczymy w programach telewizyjnych. Jak już wspominaliśmy niejednokrotnie, za ich odmienne poglądy próbuje się ich uciszyć, naruszając jednocześnie podstawowe prawo człowieka jakim jest wolność słowa.

Polscy lekarze i naukowcy ciągle zwracają uwagę na potencjalne niebezpieczeństwa, związane ze szczepieniami przeciw COVID-19. Apelowali w tej sprawie do prezydenta i rządu o wolną debatę i obronę Polski przed interesami koncernów farmaceutycznych. Los milionów Polaków nie jest nam obojętny. Polska Akcja Banerowa przyłącza się do apelu niezależnych ekspertów. Wspiera ich w działaniach zmierzających do przeprowadzenia wolnej debaty, dotyczącej szczepień przeciw COVID-19.

Ostatnio kontaktowała się z nami lekarka pani Ewelina Gierszewska z Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców. Wspólnie wypracowaliśmy rozwiązania, które mamy nadzieję jeszcze bardziej, w postaci kampanii informacyjnej dotyczącej szczepień przeciw COVID-19 dotrą do szerszego grona odbiorców. Chcemy przestrzec ich przed potencjalnymi niebezpieczeństwami eksperymentu medycznego, który obecnie przeprowadza się w Polsce i na świecie.

Od dzisiaj Polska Akcja Banerowa za zgodą prezesa Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców, będzie posługiwać się projektami graficznymi z logo PAB i PSNLiN. Projekty graficzne będą zawierały tak jak do tej pory cytaty, tym razem wyłącznie polskich lekarzy i naukowców. Dodatkowo pracownia reklamowa z którą współpracujemy „Fabryka Reklamy” z Nowego Targu, wykona za zgodą PSNLiN projekt, który zaproponowało stowarzyszenie. Hasła, które będą pojawiać się również na banerach, nie będą już od tej pory odnosić się wyłącznie do eksperymentu medycznego jakim jest szczepienie przeciw COVID-19, przeprowadzane na terenie kraju bez badań klinicznych szczepionek:

„POZWÓLCIE NAM LECZYĆ!!!” , „STOP SEGREGACJI SANITARNEJ!!!”, „PO PIERWSZE NIE SZKODZIĆ!!!”."Wypowiadane przez nas opinie opierają się na rzetelnych doniesieniach naukowych i statystycznych z całego świata. Jesteśmy lekarzami, praktykami. W pracy z pacjentem szukamy najlepszych sposobów pomocy. Wiemy, że obecnie na całym świecie stosuje się stare, znane leki przeciwwirusowe, czyli blokujące namnażanie wirusa, które są skuteczne w leczeniu infekcji i Covid-19. Jest to Amantadyna, Iwermektyna, i Hydrochlorochina . Ich jedyną wadą jest to, że są tanie. Ostatnio obiegły świat badania Uniwersytetu w Oxfordzie o skuteczności Budesonidu - to także stary lek, który wg ich badań zmniejsza konieczność hospitalizacji o 90 proc. .Znaną zasadą jest, że gdy są skuteczne leki, to szczepionki mają znaczenie drugoplanowe.”dr Beata Wrodycka – Żytkowska

Projektem tym będzie posługiwać się Polska Akcja Banerowa jak również Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców z logo PAB i PSNLiN.

Polska Akcja Banerowa jest równie głęboko zaniepokojona apelami wójtów gminy Szaflary oraz Czarny Dunajec na terenie Podhala, którzy zachęcają do wzięcia udziału w eksperymencie medycznym swoich mieszkańców. 30 czerwca wystosowałem list otwarty do wójta Gminy Szaflary, natomiast 2 lipca do wójta Gminy Czarny Dunajec z prośbą o niezwłoczną odpowiedź w tej sprawie. Niestety odpowiedzi do dnia dzisiejszego brak.

Sebastian Śmietana"

opr.s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
antycovidian20:18, 15 lipca 2021
Nowotarżanin z wyboru a może @Ja tylko przejazdem ?
"@antycovidian - nie ma dowodów na jakąkolwiek skuteczność amantadyny."
To jak to się dzieje, że ludziom u których zdiagnozowano cov-id i którym podano amantadynę, zostali z cov-id wyleczeni - z VIP-ów : jak Pani Prezes Sądu Najwyższego Prof. Małgorzata Gersdorf zakażona koronawirusem - leczona i wyleczona amantadyną sprowadzoną z Niemiec, bo w Polsce jej zastosowanie w chorobie cov-id było zabronione, - Wiceminister Sprawiedliwości Marcin Warchoł ""Amantadyna działa na covid! Jestem przykładem. Najpierw syn, potem żona, w końcu ja: wysoka gorączka, ogromny ból, silny kaszel, wg. lekarza tak 7 dni, a potem apogeum, więc wziąłem amantadynę ? piorunujący efekt! Zadziałało!" - napisał w niedzielę wieczorem na Twitterze wiceminister Warchoł. Zapowiedział też, że będzie się domagał, by tym lekiem zajęło się Ministerstwo Zdrowia." Naprawdę bardzo wielu, wielu VIP-ów dzięki amantadynie zostało wyleczonych i żyje - nie chcę szukać dalej, ale liczby idą w setki jak nie w tysiące przypadków. Tylko ignorant taki jak ty i @Ja tylko przejazdem kwestionują wartości lecznicze tego leku. Nie bez powodu NIErząd pis-u blokował badania nad amantadyną, ale bez problemu wyraził zgodę na zastosowanie preparatów modyfikacji genetycznej organizmu człowieka, (tzw "szczepionki" na covid) o których nie wie nic, które dopiero są w fazie testów klinicznych a ludzi poddaje się eksperymentom medycznym. Wielu, wielu VIP-ów, ludzi ekranu, estrady i innych zmarło po przyjęciu tych preparatów. Sportowcy, którzy uczestniczyli w etapie "szczepień - ostatnia prosta" przez "zaszczepienie" ze względów "zdrowotnych" nie pojechała na olimpiadę do Tokio o czym mówił wymieniając ich z imienia i nazwiska Pan Witold Wadowski. Czy potrzeba jeszcze więcej przykładów, by z waszych oczu opadły klapki ?
@Nowotarżanin z wyboru20:14, 15 lipca 2021
@Nowotarżanin z wyboru

".............- poczytaj o fikołkach w tym liście. Stek bredni i fejków....."
Bądź tak uprzejmy i podaj przykłady fikołków bredni i fejków

Takie teksty bez pokrycia piszą tylko sprzedajne za kilka srebrników marionetki rządowe

G.... jesz, g.... wiesz :)
Nowotarżanin z wyboru18:48, 15 lipca 2021
@DO "wręcz przerażony" - poczytaj o fikołkach w tym liście. Stek bredni i fejków.
Nowotarżanin z wyboru18:47, 15 lipca 2021
@antycovidian - nie ma dowodów na jakąkolwiek skuteczność amantadyny.
DobryChlopak8518:00, 15 lipca 2021
Brawo. Serce rośnie
Anna17:59, 15 lipca 2021
Czytam te komentarze i nie wierzę. Nie widzicie ludzie różnicy pomiędzy przebadanymi i dopuszczonymi oficjalnie na rynek szczepionkami a pseudo szczepionkami, preparatami genetycznymi, dopuszczonymi na rynek tylko warunkowo, będących nadal w trakcie badań? Nawet do końca nie wiadomo jakie mogą być długoterminowe skutki uboczne tych produktów. Co rusz pojawiają się doniesienia o kolejnych NOP ach , zapalenie mięśnia sercowego, zakrzepu mózgu... To eksperyment medyczny w trakcie trwania. Gratuluję odważnym, którzy zdecydowali się w nim wziąć udział. Tylko nie wmawiajcie innym , że zrobiliście to dla kogokolwiek innego, jak dla samych siebie. Nowe preparaty genetyczne nie powstrzymują transmisji wirusa, tak więc zaszczepieni roznoszą wirusa w taki sam sposób jak niezaszczepieni. To raczej niezaszczepieni powinni się was bać, gdyż wy już macie dzięki szczepionce odporność, tak czy nie?
jo15:47, 15 lipca 2021
Do @baciok i @Mądraliński. Bez sensu porównywać zwykłe, stare szczepionki, do tych preparatów terapii genowej. Poczytajcie trochę na ten temat. Jak działają normalne szczepionki, a jak działa to coś, co obecnie się nazywa szczepionkami na covid.
Osiol15:25, 15 lipca 2021
A ja pamiętam jak na,, wiesbuku,, dumnie prezentowano że się zaszczepiono a dziś cisza.... Cisza jak nad grobem nikt już dumny nie chodzi kodu nie prezentuje tylko starannie się obserwuje czy nic mu nie jest duma i radość prysła........ na forum tym tutaj pozostalo że trzech,, odpornych '' na wiedzę argumenty autorytety lekarskie i co byś napisał,, ja tu tylko przejazdem'' zawsze odpowie ze bzdury ze brednie spływa po takim jak woda po kaczce (może tabletki mu się skończyły) ale nie marnujcie energii na walkę z Nim,, czas w rzeźni szybko leci' 'i do wiosny czas pokaże kto ma rację warto powalczyć o osoby wykluczone internetowo pokazać im innych lekarzy inne zdanie inny pogląd

Apropo dzieci bez zdrowych potomków a później wnuków będziecie,, suchą' ' gałęzią ewolucji a dorobek pójdzie na banki lub skarb państwa więc może już dzisiaj majątek zacząć rozpuszczać czas....
Do baciok@14:55, 15 lipca 2021
'....Idźcie na cmentarz i powiedzcie mu to.
Na pewno się ucieszy z waszej głupoty...."

A idź Ty bacioku nieokrzesany na cmentarz i powiedz tym wszystkim zmarłym, którzy nie otrzymali pomocy lekarskiej i zmarli, że masz gdzieś inne choroby, bo oczywiście najbiedniejsi są ci ze świrusem. Z tym świrusem, którego wczesne leczenie, daje daje duże szanse na wyzdrowienie.
Jesteś człowieku tak mało empatyczny, że aż żałosny.
antycovidian12:33, 15 lipca 2021
baciok@
@Ja tylko przejazdem
"Panie Sebastianie Śmietano powiedz to mojemu kuzynowi który zmarł w wieku 53 lat na Covida, nie chorowal na żadne choroby."

Gdyby w momencie pojawienia się pierwszych objawów choroby, zastosowano pańskiemu kuzynowi LECZENIE, choćby amantadyną, a nie przez TELEPORADY paracetamolem, to nie nastąpiłby rozwój choroby. Jak już choroba bez leczenia się rozwinęła i z kuzynem było już źle, to zapewne został zabrany do szpitala i podłączony do respiratora, a wtedy wiadomo. Proszę podziękować rządowi pis, że zamknął poradnie, ośrodki zdrowia, uniemożliwił diagnozowanie chorych, ba ZABRONIŁ wobec chorych podejrzanych na cov-id 19 zastosowania leku amantadyny, a chlorochiny - hydroksychlorochiny zabronił sprzedaży w aptekach. Teraz cały świat w leczeniu cov-id stosuje amantadynę, ivermektynę, chlorochinę i inne, które to preparaty od samego początku "pandemii" były wyśmiewane, dyskredytowane przez "wszechnicę wiedzy" - niejakiego @Ja tylko przejazdem jako nic nie warte. Kolejna "teoria spiskowa" dr Bodnara okazała się prawdą. To dzięki rządowi pis ponadplanowo w Polsce zmarło ok 140 000 osób ale dla tego co przejazdem, to nie istotna sprawa. Spływa to po nim jak po "socjopacie" Niedzielskim, Morawieckim itd.
baciok@12:33, 15 lipca 2021
Do nick Do nieokrzesasanego bacioka
Do baciok@Pielegniarka
Idźcie na cmentarz i powiedzcie mu to.
Na pewno się ucieszy z waszej głupoty.
BÓG-HONOR-OJCZYZNA- CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE !!!!12:31, 15 lipca 2021
Panie Sebastianie wielkie dzięki za to co Pan robi!
Dzięki Bogu, są na tym świecie ludzie nieskorumpowani, nieuwikłani, którzy nie czerpią korzyści z żadnych dofinansowań wiążących, które jak kula u nogi ciążą samorządowcom !!!
Tylko wolny i nieskorumpowany człowiek odważy się mówić prawdę. Takich jak Pan trzeba teraz Polsce
NIECH CI BÓG BŁOGOSŁAWI I KAZDE TWOJE DZIEŁO !!!
antypłaskoziemiec12:27, 15 lipca 2021
Ciemnota, oszołomstwo. Z nimi nie ma dialogu bo są nieprzemakalni na argumenty. Szkoda wysiłku!
DO "wręcz przerażony12:22, 15 lipca 2021
LISTA LEKARZY PODPISAŁA PETYCJĘ DO RZĄDU

Przypomnę iż apel ten został 3-krotnie wysłany do rządu przez wielkie autorytety. Czy tak przeogromny głos PRAWDY można zlekceważyć? Módlmy się za rządzących naszą Ojczyzną o Światło Ducha Świętego,mądrość i roztropność by nie podążali za diabelskim prądem tego upadłego świata i czym prędzej zakończyli to ludobójstwo.
dr hab. W. Julian Korab-Karpowicz, prof. UO, Przewodniczący ?Wolne Wybory?
prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
prof. dr hab. n. med. Stanisław Sulkowski, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
prof. dr hab. n. med. Maria Sobaniec-Łotowska, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
prof. dr hab. n. med. Irena Kasacka, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
prof. dr hab. n. med. Krystyna Lisiecka- Opalko, PUM w Szczecinie
prof. dr hab. Jacek Bartyzel, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Prof. dr hab. Jakub Z. Lichański, Uniwersytet Warszawski w Warszawie
prof. dr hab. dr h.c. Zbigniew Jacyna-Onyszkiewicz, Uniwersytet im Adama Mickiewicza
prof. dr hab. Roman Zieliński, Centre for Biomathematics, Genomics and Evolution
prof. dr Kornelia Polok, Centre for Biomathematics, Genomics and Evolution
dr hab. Ryszard Zajączkowski, prof. KUL
dr hab. n. med. Marek Baltaziak,
UMB dr hab. n. med. Joanna Łotowska,
UMB dr hab. n. med. Lidia Puchalska-Niedbał, PUM
dr hab. n. med. Danuta Lietz-Kijak, PUM
dr. hab. Wojciech Dobiński, UŚ
dr inż. Józef Okulewicz, Warszawa
dr n. med. Dorota Sienkiewicz, UMB
dr Marta Ułaszewska-Żuk, Baranowice
dr Mariusz Żuk, Baranowice
dr Mariusz Błochowiak, Poznań
dr n. med. Jerzy Lewko, Białystok
dr n. med. Marek Wojciechowski, Warszawa
dr n. med. Katarzyna Bross-Walderdorff, Kozy
dr n. med. Katarzyna Landa, Kraków
dr n. med. Krzysztof Rożnowski, Poznań
dr n. med. Przemysław Czyszkowski, Bydgoszcz
dr n. med. Katarzyna Jaruszewska-Orlicka, Bydgoszcz
lek. med. Jolanta Biel-Gruszczyńska, Częstochowa
lek. med. Iwona Jadwiga Chlebowska, Wałbrzych
lek. med. Magdalena Urban-Lechowicz, Warszawa
lek. med. Izabela Kaczmarek-Matyszczyk, Radomsko
lek. med. Paweł Basiukiewicz, Grodzisk Mazowiecki
lek. med. Krystyna Szymik-Taraszkiewicz, Gliwice
lek. med. Anna Muszynska-Kwiatkowska, Wrocław
lek. med. Anna Janaszek-Borek, Warszawa
lek. med. Elżbieta Sadowska, Białystok
lek. med. Małgorzata Gbiorczyk, Konin
lek. med. Grzegorz Pałka, Częstochowa
lek. dent. Joanna Kuczyńska, Lublin
lek. med. Wojciech Węglarz, Legnica
lek. med. Zbigniew Pawelec, Gdańsk
lek. med. Agata Osiniak, Kolbuszowa
lek med. Izabela Zaremba-Jankowska, Gdańsk
lek. dent. Ewa Jurecka, Jabłonowo Pomorskie
lek. med. Tomasz Dmochowski, Poznań
lek. med. Izabela Zaremba-Jankowska, Gdańsk
lek. med. Grzegorz Tuszyński, Katowice
lek. med. Beata Biesiadecka, Bolechowice
lek. med. Ewelina Gierszewska, Chojnice
lek. med. Sabina Urbaniak, Krotoszyn
lek. med. Jarosław Maciej Zioło, Sanok
lek. med. Zbigniew Markiewicz, Warszawa
lek. med. Joanna Bromirska, Wrocław
lek. med. Andrzej Banach, Wrocław
lek. med. Joanna Nehring, Kraków
lek. med. Piotr Iwulski, Olsztyn
lek. dent. Anna Walacik, Lublin
lek. med. Alicja Weleda, Leszno
lek. med. Grzegorz Klasa, Kraków
lek. dent. Dominika Car, Brzeg
lek. med. Alicja Kluz, Białystok
lek. med. Joanna Paśnicka, Sopot
lek. med. Agata Kot, Świdnik

Widać, że jesteś amatorem w szukaniu wiadomości :)
Trzeba ruszyć głową, nie pilotem od telewizora :)
Nigdy więcej na PiS!12:21, 15 lipca 2021
Brawo Wy.Tak trzymać.Nikt mnie ani moich dzieci nie zaszczepi tym g@@@em!
Nie "Mądraliński" tylko głuptasek ;)12:17, 15 lipca 2021
Do Mądraliński
Przestudiuj bardzo proszę historię szczepionek, a potem się wypowiadaj
Do nieokrzesasanego bacioka12:14, 15 lipca 2021
Do baciok@
A co by powiedział Twój krewny gdyby zmarł, nie otrzymawszy pomocy tylko dlatego, że był chory na coś innego a nie na świrusa?!?! Bo w szpitalu z wolnymi łóżkami czekali tylko na kovidowców, NIE LECZĄC INNYCH !!!!!!

Co by powiedział Twój kuzyn, gdyby wożony od szpitala do szpitala, zmarł w drodze do piątego czy już szóstego szpitala, w których to odmawiano by Mu przyjęcia ?!?!?

Jaki Ty "baciok@" jesteś samolubny i nieprzewidywalny. Współczuć należy wszystkim, a lekarze ślubowali pomoc każdemu choremu ?!?!?!

Potrafisz człowieku myśleć ?!?!? Czy jesteś tak zafiksowany tym szambem telewizyjnym, że zamiast mózgu masz gó.no

Wszyscy jesteśmy wolnymi ludźmi!!! Czy nie uważasz?!?!?!
Kto chce niech się szczepi, nawet 100 dawkami, jeśli w to wierzy,
ALE NIE MOŻNA ZMUSZAĆ LUDZI DO NICZEGO, A TYM BARDZIEJ DO EKSPERYMENTU MEDYCZNEGO !!!!!!

Dasz gwarancję ludziom, że jak się zaszczepią to wszystko będzie dobrze?!?! Czy jeśli umrą to wypłacisz odszkodowanie rodzinie ?!?!?
Taki jesteś chojrak ?!?!

Jesteś Trollem PIS-owskim i tyle w temacie !!!
Do baciok@Pielegniarka12:13, 15 lipca 2021
A skąd Ty wiesz, że kuzyn zmarł na Covida??!!! Ja Ci powiem, uwierzyłeś w to co przypisali kuzynowi. Dobrze, że takich naiwnych jest mało jak Ty, bo nie tylko by nas zaszczepili ale i do budy przywiązali.
wręcz przerażony11:37, 15 lipca 2021
Wobec tego wydarzenia bledną fuzje wielkich koncernów i epokowe koalicje partii politycznych. Historyczne połączenie (najwyraźniej jednoosobowej) Polskiej Akcji Banerowej i wspieranego rzez rzesze naukowców (na stronie widnieje całe 6 nazwisk) "SNLiN" odbiło się szerokim echem w światku medycznym. Rada nadzorcza Pfizera na samą wieść poddała do dymisji, a minister zdrowia ze strachu ubrudził sobie bieliznę. Świat już nigdy nie będzie taki sam.
Ja tylko przejazdem11:17, 15 lipca 2021
@baciok@

Oni wychodzą z założenia, że lepiej umrzeć w wieku 25 lat, ale zdrowo niż schorowanym w wieku 97:)
Ja tylko przejazdem11:15, 15 lipca 2021
W Indiach specjaliści medycyny ajurwedyjskiej twierdzą, że płukanie gardła moczem skutecznie leczy w Covid 19.
To dużo tańsze leczenie niż amantadyna, to może "niezależni" zaczną też leczyć tą metodą? Dowody na twierdzenia "niezależnych" są takie same, jak dowody na to, co twierdzą medycy z Indii.
Mądraliński11:05, 15 lipca 2021
Oczywiście nikogo do szczepień zmusić nie można, ale PRZECIWNIKOM przypominam, że szczepienia przeciw gruźlicy, ospie, odrze, różyczce, Heinego-Medina i wielu innym przyniosły skutek. Dziś nie są to choroby śmiertelne. Nawet jeśli raz na jakiś czas pojawi się duża zachorowalność na konkretną chorobę to jest ona skutkiem NIESZCZEPIENIA dzieci. Zmienicie zdanie, kiedy znów pandemia uderzy, a rząd po raz kolejny zamknie szkoły, restauracje, hotele itp. Widać lubicie być trzymani za pysk! Ale rozumu od tego wam nie przybędzie. Niestety.
agaa10:36, 15 lipca 2021
wystarczy, że dają pińcset plus każdemu zaszczepionemu, to zaraz wszystkie patusy się zlecą szczepić. Ten naród można kupić jednym banknotem.
WSPANIAŁE POŁĄCZENIE !!!!!!!!!10:33, 15 lipca 2021
SUPER !!!!

BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI !!!
szuser10:17, 15 lipca 2021
" Hasła, które będą pojawiać się również na banerach, nie będą już od tej pory odnosić się wyłącznie do eksperymentu medycznego jakim jest szczepienie przeciw COVID-19, przeprowadzane na terenie kraju bez badań klinicznych szczepionek."

Czyli szczepienie ludzi przeciw Covid-19 jest przeprowadzane bez badań klinicznych. To jest publiczne zawiadomienie przez Pana Śmietanę o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu
Ciekawe czy Prokuratura Rejonowa w Nowym Targu rozpocznie postępowanie sprawdzające.
Anton10:03, 15 lipca 2021
I bardzo dobrze , stop fałszywej pandemii

Stop nabijania kasy koncerną farmaceutycznym
Iza09:14, 15 lipca 2021
Bardzo obiecujący młody człowiek. Tak trzymać
Osiol08:28, 15 lipca 2021
Gratuluję zycze wytrwałości............. I uważajcie na agentów i agentki które zostaną do stowarzyszenia wysłani
alan07:34, 15 lipca 2021
a co na to nasza ,,dzielna" władza?
baciok@07:26, 15 lipca 2021
Pije poranną kawę i oczom nie wierzę.
Panie Sebastianie Śmietano zamknąć wszystkie ośrodki zdrowia.
To siedlisko zla, szczepią małe dzieci na gruźlicę, odre, ospe , heine medina, koklusz.
Nie wiadomo co te szczepionki zawierają?????
Wy obrońcy wolności rozprawcie się z tym,
Panie Sebastianie Śmietano powiedz to mojemu kuzynowi który zmarł w wieku 53 lat na Covida, nie chorowal na żadne choroby.
Na pewno by taką akcję poparł
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas