Środa, 22 września 2021, Imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima
Rabka Zdrój i okolice
Rain
Wiatr: 6.696 km/h Wilgotność: 98 %
Rain
Wiatr: 7.2 km/h Wilgotność: 95 %
Rain
Wiatr: 6.948 km/h Wilgotność: 98 %
Rain
Wiatr: 7.02 km/h Wilgotność: 95 %
Rain
Wiatr: 5.04 km/h Wilgotność: 93 %
Rain
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 98 %
15.07.2021, 17:05 | czytano: 13702

Wielkie sprzątanie miasta po burzy (zdjęcia zniszczeń)

Najwięcej pracy było w południowej części miasta. Fot. Szymon Pyzowski

NOWY TARG. Od godz. 5 rano pracownicy Zakładu Gospodarczego Zieleni i Rekreacji sprzątają miasto po nocnej burzy. - Większych strat nie ma. Najwięcej pracy było w południowej części miasta - mówi dyrektor zakładu Wojciech Wielkiewicz.

Ulice pełne liści i drobnych gałązek, zerwane konary, a nawet połamane drzewa - to wynik nocnej burzy, jaka przeszła nad Nowym Targiem. Pracownicy ZGZIR od rana sprzątają miasto. Najwięcej pracy było w rejonie ulic Wojska Polskiego, Solidarności, Podtatrzańskiej - na południe od alei. To tu wiatr musiał być najsilniejszy. - Generalnie nasze prace polegały na sprzątaniu i zamiataniu ulic oraz chodników. Woda naniosła również sporo piasku i zamuliła niektóre miejsca. W parku spadło kilka suchych konarów, ale generalnie nie większych strat na terenie miasta - dodaje dyrektor Wojciech Wielkiewicz.r/ zdj. Szymon Pyzowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
hehe03:03, 18 lipca 2021
Na samochodzie strazy pozarnej pisze Koszalin...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij