Środa, 22 września 2021, Imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima
Rabka Zdrój i okolice
Rain
Wiatr: 6.696 km/h Wilgotność: 98 %
Rain
Wiatr: 7.488 km/h Wilgotność: 94 %
Rain
Wiatr: 6.948 km/h Wilgotność: 98 %
Rain
Wiatr: 7.02 km/h Wilgotność: 95 %
Rain
Wiatr: 5.04 km/h Wilgotność: 93 %
Rain
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 98 %
18.07.2021, 11:09 | czytano: 4135

Wystartował Nowy Targ Road Challenge (zdjęcia)

zdj. Szymon Pyzowski

To już VI edycja wyścigu, którego ambasadorem jest najlepsza polska kolarka szosowa Kasia Niewiadoma - organizowanego dla amatorów, ale w formie jak dla zawodowców. Dziś etap trzeci - ze startem w Nowym Targu.

Podczas 3-dniowej rywalizacji uczestnicy mierzą się z różnymi warunkami i charakterystyką trasy - czasówką, etapem górskim i etapem dla sprinterów.

Dodatkowo zawodnicy walczą na premiach o tytuł najlepszego górala i góralki, a najlepsze zespoły o zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej. Trasy prowadzą terenami Podhala oraz Spisza.Start Honorowy nastąpił na "Kole" przy Miejskiej Hali Lodowej. Trasa wyścigu o charakterystyce interwałowej ma kilka podjazdów o długości do 3 km. Kobiety mają do pokonania dystans 79 km, mężczyźni - 102,3 km.

Przypomnijmy, że dziś także na asfaltowej bieżni wokół "Koła" rozegrane zostaną rowerowe zawody dla dzieci.

opr.s/ zdj. Szymon Pyzowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij