Niedziela, 28 listopada 2021, Imieniny: Zdzisława, Lesława, Gościerada
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 5.652 km/h Wilgotność: 90 %
Rain
Wiatr: 5.688 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
Wiatr: 6.48 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
Wiatr: 6.048 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
Wiatr: 6.732 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
Wiatr: 6.012 km/h Wilgotność: 93 %
alert.podhale24.pl Jesteś świadkiem zdarzenia? Masz ciekawy temat?
Daj nam znać!
19.07.2021, 10:39 | czytano: 5346

Osuwisko na Krzeptówkach (zdjęcia)

Osuwisko na Krzeptówkach. Fot. Piotr Korczak

ZAKOPANE. W nocy osunęła się ziemi z siedmioma drzewami koło drogi bocznej na Krzeptówkach. Asfaltowa, ślepa ulica, która biegnie za sanktuarium maryjnym, jest nieprzejezdna.

Rano na miejscu byli strażacy, którzy zabezpieczyli teren. Jezdnia jest cała, lekko popękała, ale w dół, w stronę potoku zjechało pobocze na długości co najmniej kilku metrów. Istnieje zagrożenie, że osunie się również droga, dlatego nie ma przejazdu, ale strażacy wytyczyli przejście dla pieszych. Droga prowadzi m.in. do schroniska młodzieżowego.

Osuwisko to prawdopodobnie wynik mocnych opadów deszczu. W nocy nad Zakopanem ponownie przeszła burza. Strażacy wyjeżdżali do niewielkich podtopień.

r/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas