Poniedziałek, 26 lipiec 2021, Imieniny: Anny, Mirosławy, Grażyny
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
15°
Wiatr: 4.176 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
15°
Wiatr: 4.176 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
16°
Wiatr: 2.88 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
16°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
17°
Wiatr: 11.052 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
14°
Wiatr: 8.352 km/h Wilgotność: 92 %
21.07.2021, 16:26 | czytano: 2450

Strażnicy graniczni zatrzymali poszukiwanego Ukraińca

Fot. Karpacki Oddział Straży Granicznej

26-latek wpadł w Zakopanem, gdy straż graniczna przyszła z kontrolą legalności pobytu.

Dzięki informacji uzyskanej z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu, funkcjonariusze placówki Straży Granicznej w Zakopanem skontrolowali 26-letniego mężczyznę. Po sprawdzeniu w dostępnych bazach danych okazało się, że cudzoziemiec jest niepożądany na terytorium Polski. Obywatel Ukrainy posiadał na swoim koncie dwa skazujące wyroki sądowe. Nie dość, że został skazany za kradzież i jazdę pod wpływem alkoholu, to ponownie dopuścił się kradzieży na terenie Podhala.

Komendant straży granicznej w Zakopanem wydał cudzoziemcowi decyzję o zobowiązaniu do powrotu. Mężczyzna nie wjedzie do strefy Schengen przez kolejne 3 lata.

Źródło: Karpacki Oddział Straży Granicznej, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
w sam raz20:47, 21 lipca 2021
Mało- 3 lata - mało , mało , 3 lata mało dla takiego przestępcy . Z takimi tylko kłopot, podnoszą statystyki przestępczości w Polsce . Dożywotni zakaz wjazdu na polskie terytorium to tak w sam raz
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij