Czwartek, 23 września 2021, Imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta
Jabłonka i okolice
Clouds
14°
Wiatr: 16.416 km/h Wilgotność: 69 %
Clouds
15°
Wiatr: 18.864 km/h Wilgotność: 72 %
Clouds
15°
Wiatr: 16.524 km/h Wilgotność: 69 %
Clouds
15°
Wiatr: 15.912 km/h Wilgotność: 69 %
Clouds
16°
Wiatr: 8.676 km/h Wilgotność: 67 %
Clouds
13°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 69 %
24.07.2021, 13:42 | czytano: 9563

14-latek z Nowego Targu uciekał samochodem przed policją

Fot. KPP Zakopane / Facebook

Auto ukradł rodzicom. Gdy przekroczył prędkość na zakopiance w Białym Dunajcu, próbowała go zatrzymać policja. 14-latek dodał wtedy gazu i zaczął uciekać.

W nocy 16 lipca na zakopiance w Białym Dunajcu, kierowca nissan przekroczył dozwoloną prędkość nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Patrol drogówki ruszył pościg i próbował zatrzymać auto na nowotarskich numerach rejestracyjnych. Pościg zakończył się w Szaflarach, koło term, gdy uciekający wjechał na trawiaste pobocze, a następnie z pasażerem rozbiegli się w różne strony.

Policjanci ustalili, że samochodem kierował 14-latek z Nowego Targu. W tym samym czasie funkcjonariusze z Nowego Targu otrzymali zgłoszenie o kradzieży nissana. Zgłosili ją rodzice nastolatka. Okazało się, że to on zabrał samochód rodzicom.

Nieletni odpowie teraz za kradzież w postępowaniu prowadzonym przez Wydział Rodzinny i Nieletnich Sądu Rejonowego w Nowym Targu. Za naruszenia przepisów drogowych odpowie przed wydziałem ds. nieletnich zakopiańskiego sądu.

Źródło: KPP Zakopane, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Kanał10:17, 25 lipca 2021
Takie jest poszanowanie dla prawa na Podhalu. Zamiast od dziecka uczyć zasad i przepisów, to rodzice motory, quady kupują na których dzieciaki łamią wszystkie możliwe przepisy. Tak samo nie uczy się zwykłego szacunku dla drugiego człowieka, choćby swojego rodzica i jego własności. Takie są rezultaty. Jak taki huncwot to oby kiedy w przyszłości się nie nawalił i nie spowodował czołówki zabijając bogu ducha winnych ludzi.
oli15:09, 24 lipca 2021
''w tym samym czasie''....młody uciekając z samochodu ,zadzwonił do rodziców a oni na Policję.Nie wierzę aby nie wiedzieli.Ukarać tego ''bohatera'' i rodziców,odpowiednio.Jak mają w domu wariata,to powinni być przezorni i kluczyki schować.A chcąc obronić siebie,to udają,że im auto zginęło.Łatwo sprawdzić po logowaniu komórek.
żal serce ściska14:01, 24 lipca 2021
Efekty bezstresowego wychowania pociechy . Dobrze ,że się nie zabił , albo kogoś niewinnego .
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij