Czwartek, 23 września 2021, Imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
14°
Wiatr: 14.256 km/h Wilgotność: 71 %
Clouds
14°
Wiatr: 16.38 km/h Wilgotność: 76 %
Clouds
14°
Wiatr: 14.364 km/h Wilgotność: 71 %
Clouds
15°
Wiatr: 13.428 km/h Wilgotność: 74 %
Clouds
14°
Wiatr: 6.732 km/h Wilgotność: 73 %
Clouds
12°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 71 %
12.09.2021, 19:16 | czytano: 3128

Doświetlenie przejść dla pieszych

zdj. ilustracyjne/ Podhale24

ZAKOPANE. Urząd Miasta poinformował o podpisaniu umowy na opracowanie dokumentacji i wykonanie robót budowlanych związanych z budową oświetlenia na dwóch przejściach dla pieszych, zlokalizowanych na ul. Jana Kasprowicza na drodze krajowej 47.

Zadanie inwestycyjne jest realizowane na podstawie zawartego porozumienia pomiędzy Miastem Zakopane a Skarbem Państwa - Generalnym Dyrektorem Dróg Krajowych i Autostrad. Termin wykonania prac to koniec listopada tego roku.

Podpisano także umowę dotyczącą programu „Poprawa bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych w ciągu dróg wojewódzkich Województwa Małopolskiego” związanego z budową oświetlenia na przejściu dla pieszych zlokalizowanym na łuku drogi w okolicy skrzyżowania ul. Kościeliskiej i ul. ks. J. Stolarczyka.

"Po podjęciu stosownej uchwały przez Radę Miasta Zakopane zostanie podpisany aneks do umowy na budowę drugiego oświetlenia na istniejącym przejściu dla pieszych, zlokalizowanym w okolicy skrzyżowania ul. Krzeptówki i ul. Przewodnika J. Krzeptowskiego. Termin wykonania to koniec grudnia 2021 r." - podsumowuje magistrat.

opr.s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij