Sobota, 04 grudnia 2021, Imieniny: Barbary, Krystiana, Berny
Czarny Dunajec i okolice
Snow
-0°
Wiatr: 8.46 km/h Wilgotność: 58 %
Clouds
-0°
Wiatr: 10.044 km/h Wilgotność: 58 %
Clouds
-0°
Wiatr: 4.5 km/h Wilgotność: 58 %
Clouds
Wiatr: 5.004 km/h Wilgotność: 61 %
Clouds
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 67 %
Clouds
-1°
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 58 %
alert.podhale24.pl Jesteś świadkiem zdarzenia? Masz ciekawy temat?
Daj nam znać!
25.10.2021, 20:00 | czytano: 1151

Schody Kronmat (art. sponsorowany)

Schody strychowe czyli niezbędne wyposażenie każdego domu. Najlepiej, żeby łączyły w sobie kilka cech takich jak: jakość, trwałość i super cenę.

Jeżeli poszukujesz takiego produktu to schody OptiStep firmy KRONMAT zostały stworzone specjalne dla Ciebie. Schody strychowe segmentowe OLE, OLE THERMO czy OLE MAXI THERMO to produkty, które łącza w sobie zalety funkcjonalności oraz wysokiej trwałości za optymalną cenę. Schody segmentowe posiadają stalową poprzeczkę, która przenosi obciążenie na drabinę, co w połączeniu z zastosowanymi rozwiązaniami materiałowymi gwarantuje wysoką wytrzymałość oraz trwałość produktu. Dodatkowo, specjalnie zaprojektowany zawias steruje ruchem klapy, powodując że podczas otwierania schodów drabinka automatycznie odsuwa się od niej i zwiększa tym samym przestrzeń niezbędną do wygodnego i bezpiecznego poruszania się po drabinie. Po złożeniu, schody chowają się w stropie, nie zajmując miejsca w pomieszczeniu. Dodatkowo, klapy posiadają estetyczne listwy wykończeniowe świetnie komponujące się z sufitami a same schody wykończone są stopkami, która chronią podłogę przed zarysowaniami. Schody OptiStep firmy KRONMAT to łatwe i bezpieczne wyjście na strych i poddasze.

Oferta schodów OptiStep dostępna jest we wszystkich oddziałach firmy Modom. Modom Szaflary, Zakopane, Nowy Targ, Bukowina Tatrzańska, Kościelisko, Jabłonka i Naprawa zaprasza!

Przyjdź, zobacz i wybierz coś dla siebie. Modom – razem budujemy!

najnowsze informacje
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas