Piątek, 03 grudnia 2021, Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Lucjusza
Jabłonka i okolice
Clear
-5°
Wiatr: 7.236 km/h Wilgotność: 70 %
Clouds
-5°
Wiatr: 8.604 km/h Wilgotność: 73 %
Clear
-5°
Wiatr: 6.336 km/h Wilgotność: 69 %
Clouds
-4°
Wiatr: 7.308 km/h Wilgotność: 70 %
Clear
-5°
Wiatr: 7.308 km/h Wilgotność: 86 %
Clear
-7°
Wiatr: 7.236 km/h Wilgotność: 68 %
alert.podhale24.pl Jesteś świadkiem zdarzenia? Masz ciekawy temat?
Daj nam znać!
06.10.2021, 13:16 | czytano: 20362

Zmiany w Dekadzie. Koniec Tesco na dworcu autobusowym

Materiały prasowe

NOWY TARG. 7 października w Dekadzie odbędzie się otwarcie sklepu sieci dyskontowej Netto. Nowa marka zastąpi działające wcześniej w centrum handlowym Tesco.

Najemca odświeżył lokal, wprowadził nowe rozwiązania, przekształcając projekt wnętrza zgodnie z koncepcją 3.0., opartą na skandynawskim modelu projektowania, w której dominują minimalizm, funkcjonalność oraz charakterystyczne dla marki detale.

– Nasze centrum handlowe jest bardzo dobrze przystosowane do potrzeb mieszkańców Nowego Targu i okolic, zarówno pod względem infrastruktury, jak i oferty. Przykładamy dużą wagę do jakości i różnorodności asortymentu. Obserwujemy, że wzrasta znaczenie czynnika ekonomicznego przy podejmowaniu decyzji o wyborze miejsca zakupów, klienci deklarują także potrzebę skracania czasu przeznaczanego na ten cel. Cieszę się, że m.in. dzięki wielobranżowym markom takim jak dyskont Netto, a także obecna już w Dekadzie sieć Pepco, spełniamy te oczekiwania. Różnorodna oferta naszego obiektu umożliwia komfortowe i szybkie zakupy, zarówno z kategorii artykułów spożywczych, odzieżowych, drogeryjnych, jak i wielu innych, co przekłada się na znaczną oszczędność czasu – mówi Bartosz Soból, dyrektor centrum handlowego Dekada Nowy Targ.

Materiały prasowe, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Klijent07:50, 9 października 2021
A obsluga jednej kasy dostała po tesko czyli kolejki do połowy sklepu
Wyrocznia22:36, 8 października 2021
Jak zwykle bajeczki w stylu: "Przykładamy dużą wagę do jakości i różnorodności asortymentu". Znając życie to będzie asortyment jak w Biedronce - biedo-nce, czyli tanie i niższej jakości odrzuty z zagranicy do Polski.
x19:01, 7 października 2021
z tesko byłem bardzo zadowolony obsługa też super miła i uprzejmą myślę se też tak tam bedzie
klient08:21, 7 października 2021
Automatyczne drzwi wejściowe działały tylko przez pierwszy miesiąc. Progi utrudniające jazdę z wózkiem. Jeden box na wózki dla całego parkingu. Po budynku spacerują towarzysze z fekaliami na spodniach. Codzienność tego miejsca. Planowane są jakieś zmiany w tym zakresie ?
z miasta21:29, 6 października 2021
Porządek w tym Tesco był jak w damskiej torebce.Zostawcie dzierżawce stoiska z świeżymi wędlinami,mięskiem tam było OK (towar,ceny,obsługa).
ol18:04, 6 października 2021
Następne badziewie otwierają.
Ziajok13:40, 6 października 2021
Najwyższa pora bo i tak nic ciekawego tam nie było i do tego ceny z zadka.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas