Środa, 20 października 2021, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
11°
Wiatr: 12.528 km/h Wilgotność: 74 %
Clouds
11°
Wiatr: 12.06 km/h Wilgotność: 69 %
Clouds
12°
Wiatr: 10.98 km/h Wilgotność: 70 %
Clouds
12°
Wiatr: 10.26 km/h Wilgotność: 72 %
Clouds
13°
Wiatr: 16.2 km/h Wilgotność: 71 %
Clouds
11°
Wiatr: 17.064 km/h Wilgotność: 71 %
alert.podhale24.pl Jesteś świadkiem zdarzenia? Masz ciekawy temat?
Daj nam znać!
06.10.2021, 19:57 | czytano: 9426

Pijany wjechał w zarośla

Zdjęcie ilustracyjne / archiwum Podhale24

Ponad 4 promile alkoholu miał kierowca renaulta, który w Skawie wjechał w przydrożne zarośla. 31-latek został zatrzymany i odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości.

W poniedziałek po południu, policjanci ruchu drogowego otrzymali informację o kierowcy renaulta, który w miejscowości Skawa nagle zjechał z drogi w przydrożne zarośla. Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze w środku samochodu zastali pijanego 31-letniego mężczyznę, który siedział na fotelu pasażera. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 4 promile alkoholu w organizmie. Ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Dodatkowo mężczyzna był poszukiwany przez prokuraturę w Garwolinie do ustalenia miejsca pobytu.

Podczas dalszych czynności na miejscu zdarzenia 31-latek stanowczo zaprzeczał, aby to on w chwili zdarzenia kierował samochodem, po chwili jednak zmienił zdanie. Mężczyzna został zatrzymany w nowotarskiej komendzie. Następnego dnia zatrzymany usłyszał zarzut i przyznał się do kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu wysoka grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów i kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Nowy Targ, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Pótek16:11, 7 października 2021
Może faktycznie nie on kierował tylko jego żona albo konkubina , w stresie mogła uciec i będzie gdzieś w szoku .
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas