Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Erwina
Zakopane
Clouds
-5°
Wiatr: 5.58 km/h Wilgotność: 78 %
Clouds
-4°
Wiatr: 6.552 km/h Wilgotność: 79 %
Clouds
-5°
Wiatr: 5.22 km/h Wilgotność: 77 %
Clouds
-3°
Wiatr: 6.012 km/h Wilgotność: 75 %
Clear
-5°
Wiatr: 6.66 km/h Wilgotność: 69 %
Clear
-7°
Wiatr: 4.788 km/h Wilgotność: 73 %
Jakość powietrza
112 %
Nowy Targ
28 %
Zakopane
136 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 56 | 112 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 14 | 28 %
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
PM 10: 68 | 136 %
Koronawirus
102
Zakażonych
4
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
74
28
Zgonów
4
0
Na kwarantannie
1139
684
Wykonanych testów
405
157
01.11.2021, 14:20 | czytano: 10814

Potrącony chłopiec w Starem Bystrem

Nowotarska policja wyjaśnia okoliczności wypadku, do którego doszło w Starem Bystrem.

Arch. Podhale24.pl
- 13-letni chłopiec wrócił w sobotę wieczorem do domu z urazem głowy. Został przewieziony do szpitala. Na szczęście obrażenia są lekkie i nie zagrażają życiu chłopca. Obecnie ustalamy dokładne okoliczności kolizji, samochód i osobę, która kierowała pojazdem w chwili zdarzenia - informuje asp. Dorota Garbacz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

r/
Reklama
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
komentarze
rowerowiec08:45, 3 listopada 2021
@Seb tylko, że nikt go nie namierzy. Jak próbowaliśmy rower jakoś naprawić po kolizji, to na kamerce potrąconego rowerzysty nie było widać rejestracji auta, a tylko czarny volkswagen, twarz dziadka też taka rozmazana, że nie do rozpoznania.
Chyba, że okaże się to ten sam co potrącił tego chłopca.
X608:10, 3 listopada 2021
Widzę ze złodziej z bystrego jest chroniony na jego temat nawet komentarze nie są dodawane
Seb15:22, 2 listopada 2021
@rowerowiec

Skoro uciekł to za szkody zapłaci jego ubezpieczyciel z polisy OC, po czym sprawca będzie musiał zwrócić ubezpieczycielowi wszelkie koszty. Do tego mandat i myślę, że go to czegoś nauczy.
Brak chodnika!09:12, 2 listopada 2021
Już pomijając jak jeżdżą niektórzy "niedzielni kierowcy", to może w końcu by sołtys i radni pomysleli żeby zrobić chodnik. Jak można w tych czasach gdzie droga jest z tego co wiem powiatowa i ruchliwa nie zrobic chodnika, gdzie na dodatek są dwie szkoły i dzieci muszą chodzić wąskim niebezpiecznym poboczem.
A jeśli chodzi o tego kierowcę to mam nadzieje że go jakos namierzą bo trzeba nie mieć sumienia żeby się nie zatrzymać i sprawdzić co się stało nawet jak się potraci psa a co dopiero człowieka. Tak jeżdżą takie wieśniaki pijaki...
rowerowiec08:39, 2 listopada 2021
Wczoraj widziałem jak stary dziadek potrącił dwoje rowerzystów w Czarnym Dunajcu. Jak się jedzie ul Sienkiewicza z Czarnego Dunajca i jest skrzyżowanie ze ścieżką rowerową. Rowerzyści jechali z Dunajca, dziadek za nimi. Rowerzyści dają znak ręką, że będą skręcać w lewo, zjeżdżają do środka jezdni, zabierają się za skręcanie w lewo, a dziadek ich wyprzedza.
Kiedy rowerzyści się pozbierali i gość podchodzi do samochodu, dziadek coś się drze, że jak jadą, że barany i inne inwektywy. Facet pokazuje dziadkowi kamerkę i mówi, że ma nagranie, to dziadek w długą i tyle go było widać. Nawet rejestracji nie zdążyłem zapamiętać. Na szczęście rowerzystom nic się nie stało, ale rower trzeba było prowadzić.
Z resztą to nie jedyna groźna sytuacja na skrzyżowaniach ścieżek rowerowych z drogami samochodowymi. Jeżdżę dość często rowerem i przynajmniej raz w tygodni widzę jakąś sytuację bliską kolizji lub kolizję między rowerem a autem. Oczywiście rowerzyści wiele razy też są winni, ale wczorajsza akcja ewidentnie była winą dziadka.
Wiem, że trzeba odwiedzić groby, ale dziadkowie jeżdżący od święta powinni co jakiś czas przejechać z instruktorem kilka godzin.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas