Mieszkańcy poskarżyli się na wójta - podhale24.pl
Wtorek, 05 marca
Imieniny: Adriana, Fryderyka, Oliwii
Zakopane
Clouds
Wiatr: 4.032 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
Wiatr: 4.608 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
Wiatr: 3.744 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
Wiatr: 4.032 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
Wiatr: 4.428 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
Wiatr: 5.94 km/h Wilgotność: 89 %
Jakość powietrza
0 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
0 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
11.12.2021, 15:00 | czytano: 7244

Mieszkańcy poskarżyli się na wójta

Mieszkańcy ulicy Polnej w Kluszkowcach napisali skargę na bezczynność wójta gminy.

Tadeusz Wach (z prawej). Archiwum Podhale24.pl
Tadeusz Wach (z prawej). Archiwum Podhale24.pl
Sprawa dotyczy remontu ulicy. Przewodniczący komisji skarg wniosków i petycji Krzysztof Szczurek wyjaśniał na ostatniej sesji, że w marcu tego roku mieszkańcy złożyli do gminy pismo z prośbą o remont. Ich zdaniem do października nie otrzymali odpowiedzi od wójta Tadeusza Wacha, a gmina nic nie zrobiła w tym zakresie.

- Sprawą zajęła się komisja skarg. Uzyskaliśmy informację od wójta, że bezpośrednio po złożeniu pisma w marcu, udał się osobiście na miejsce i rozmawiał z mieszkańcami. Przekazał informację, że droga zostanie naprawiona jesienią. I według informacji przekazanych przez wójta, droga ta została wyremontowana. Więc nie możemy stwierdzić, że doszło do bezczynności organu. Bo wójt podjął działania po informacji od mieszkańców - mówił Krzysztof Szczurek. - Mamy jednak sugestię do wójta, że jeśli w przyszłości będą składane podobne pisma i sprawa zostanie załatwiona, to i tak trzeba starać się, żeby mieszkańcy uzyskali odpowiedź pisemną – dodał.

Komisja uznała, że skarga jest bezzasadna. Radni przegłosowali uchwałę zgodnie z opinią komisji.

ag/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Mirek12:36, 12 grudnia 2021
do #Kluszkowianin na pieknej to przynajmniej jest 7 budynków ale nie ma asfaltu:(
Kluszkowianin09:10, 12 grudnia 2021
A mieszkańcy ul. Pięknej za to chwalą wójta
krakusek22:02, 11 grudnia 2021
po co tam wogóle asfalt?? dla 2 domów no chyba niepoważni sa na hubie potrzeba jest zrobienia drogi do domów na samej górze!!!!!
wielbiciel Rady17:10, 11 grudnia 2021
No tak - skarga na wójta złożona do wójta.Mieszkańcy Polnej nie róbcie tego więcej . Panie przewodniczący d/s skarg i wniosków : od rozmowy z mieszkańcami i obietnic droga nie będzie zbudowana .Hańiebnie się Pan zachował oglądając i tylko rozmawiając . Na nic pana obecność w tej Radzie Gminy . Jednak coś Pan tam działa ,bo oporócz rozmów pobiera Pan kasę . Mój tatuś zawsze powtarzał z rozmowy z mieszkańcami drogi ani dzieci :) nie będzie . Kochana Rado Gminy zabierzcie się do pracy.Nie jesteście po to żeby bronić wójta . Do roboty , bo wstyd jest brać pieniądze za nic nie robienie .
Modern16:24, 11 grudnia 2021
Urzędnicy poczytajcie sobie KPA..
mirek15:06, 11 grudnia 2021
należy sprawdzić ile skarg uznano za zasadne, żadnej... CHora rada
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas