Kolejna kradzież koszy z przystanków. Gmina reaguje - podhale24.pl
Niedziela, 21 kwietnia
Imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada
Nowy Targ
Clouds
Wiatr: 4.716 km/h Wilgotność: 98 %
Clouds
Wiatr: 5.04 km/h Wilgotność: 96 %
Snow
Wiatr: 4.212 km/h Wilgotność: 98 %
Snow
Wiatr: 3.888 km/h Wilgotność: 99 %
Snow
-0°
Wiatr: 6.552 km/h Wilgotność: 98 %
Snow
-1°
Wiatr: 6.84 km/h Wilgotność: 98 %
Jakość powietrza
30 %
Nowy Targ
38 %
Zakopane
14 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 15 | 30 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 19 | 38 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 7 | 14 %
23.12.2021, 14:13 | czytano: 4567

Kolejna kradzież koszy z przystanków. Gmina reaguje

W nocy skradziono 5 koszy na śmieci znajdujących się przy gminnych przystankach i zatoczkach w Białce Tatrzańskiej, Bukowinie Tatrzańskiej, Brzegach i Czarnej Górze. - Nie jest to pierwszy raz kiedy musimy interweniować, podobne akty wandalizmu miały już miejsce we wrześniu i październiku tego roku - informuje bukowiański urząd gminy.

Przystanek na Kaniówce. Fot. Robert Miśkowiec
Przystanek na Kaniówce. Fot. Robert Miśkowiec
Tym razem kosze zniknęły z przystanków: ,,Kaniówka” w Białce Tatrzańskiej, przy sklepie ,,Modom” w Bukowinie Tatrzańskiej, ,,na Grapie’’ koło myjni samochodowej w Białce Tatrzańskiej, zatoczka na ulicy Halnej w Brzegach (przy krzyżu) i koło kościoła w Czarnej Górze

- Zwracamy się z prośbą do mieszkańców, którzy posiadają domowy monitoring, o przeanalizowanie nagrań z zeszłej nocy. Prosimy o zgłaszanie wszelkich informacji, które mogą być pomocne w uchwyceniu sprawcy/sprawców kradzieży - apeluje samorząd. - Przystanki komunikacji gminnej i ich infrastruktura są dobrem wspólnym, które ma ułatwić codzienne funkcjonowanie mieszkańcom gminy i przebywającym na wczasach turystom. Dziękujemy wszystkim, którzy korzystają z tych dóbr z należytą kulturą i jednocześnie apelujemy o interweniowanie w sytuacjach gdy dochodzi do niszczenia tego mienia.

oprac. r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Osiol15:01, 23 grudnia 2021
Zaraz zaraz zasypane wszystko a,, pamiątkę '' z gór trzeba przywieźć cieszcie się ze wiaty przystanków nieatrakcyjne...
andrew14:45, 23 grudnia 2021
Bardziej potrzebne są w pensjonatach uczciwych przedsiębiorców!
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas