Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Lecha, Hilarii
Zakopane
Clouds
16°
Wiatr: 2.268 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
16°
Wiatr: 3.168 km/h Wilgotność: 72 %
Clouds
17°
Wiatr: 1.296 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
17°
Wiatr: 0.54 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
18°
Wiatr: 4.428 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
15°
Wiatr: 2.448 km/h Wilgotność: 96 %
Jakość powietrza
46 %
Nowy Targ
2 %
Zakopane
40 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 23 | 46 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 1 | 2 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 20 | 40 %
Koronawirus
16
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
12
4
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
36
14
14.01.2022, 19:30 | czytano: 5350

Co ludzie sądzą o Podhale24? "Rzeczowe, obiektywne", "Puszczacie nieprawdziwe komentarze", "Nie sposób przejść obojętnie"

Dokładnie 15 lat temu ruszył portal Podhale24.pl. Na jubileusz przygotowaliśmy nową wersję strony - mamy nadzieję, że się spodoba, czekamy też na uwagi i spostrzeżenia pod jej adresem. Zapytaliśmy też naszych czytelników, przedstawicieli władz, różnych środowisk, co sądzą na nasz temat i czego nam życzą. Wiele odpowiedzi nas zaskoczyło.

- Doceniam Podhale24.pl za rzeczowość, bezstronność i za to, że nie naciąga informacji oraz nie nadinterpretowuje faktów - mówi starosta nowotarski Krzysztof Faber. - Jako portal regionalny jest dobrej jakości. Wiadomo, dziennikarze szukają też sensacji, żeby podbić oglądalność, ale rozumiem to, bo tak działają media. Dla mnie - i myślę, że dla mieszkańców również - to dobre źródło informacji.

Starosta ma uwagi do komentarzy. Jego zdaniem, redakcja powinna lepiej weryfikować to, co ludzie w nich piszą. - Komentarze są anonimowe, a moim zdaniem komentujący powinni brać odpowiedzialność za to, co piszą - dodaje.

Na anonimowość komentujących zwraca również uwagę wójt gminy Łapsze Niżne Jakub Jamróz. - Podhale24 jest bardzo cennym źródłem informacji dla mieszkańców. Jako mankament mogę tylko podać fakt możliwości komentowania anonimowo, gdzie bardzo często pojawiają się komentarze nieprawdziwe. Tego zjawiska nie obserwuje się w portalach, gdzie komentowanie jest możliwe po zalogowaniu się lub przez np. konto Facebook - podkreśla.

Grzegorz Luberda, przewodniczący Rady Miasta Nowy Targ, mówi, że śledzi Podhale24.pl od momentu powstania: - Portal podhale24.pl znam i korzystam od momentu jego powstania. Bardzo sobie cenie go za bieżące informację z Nowego Targu i całego regionu. Gratuluję 15 lat i życzę kolejnych pięknych jubileuszy - gratuluje.

Marcin Ratułowski, wójt gminy Czarny Dunajec, podkreśla, że lokalna społeczność potrzebuje aktualnych i rzetelnych informacji. - Na takie można liczyć odwiedzając portal podhale24.pl - uważa. - Ze swojej strony dziękuję za Waszą niezależność i odwagę głoszenia prawdy, nie zawsze dla wszystkich wygodnej. Życzę, abyście się dalej rozwijali i jako medium lokalne nie ustawali w codziennej pracy na rzecz naszej małej ojczyzny.

Anna Dziubas, kierownik Galerii Sztuki Jatki w Nowym Targu podkreśla, że portal okazał się świetnym pomysłem i szybko zgromadził wielu czytelników: - Jak się już jest w tzw. „pewnym wieku” wszelkie jubileusze zaskakują – najbardziej własne, ale i te cudze. „Jak to – przecież dopiero co.” Jakie piętnaście lat. Okazuje się, że portal internetowy; Podhale24.pl właśnie tyle lat kończy. Wszelkie jubileusze skłaniają do refleksji – powodują, że oglądamy się za siebie i wspominamy.

- Kiedy portal powstawał, był jednym z pierwszych. Właściciel portalu miał świetny pomysł i błyskawicznie wcielił go w życie, gromadząc fachowców wokół idei. Informacje z Podhala szybko i sprawnie docierały do różnych miejsc na świecie. I tak portal stał się jednym z ulubionych, gdzie chętnie zagląda wielu odbiorców. Z tego co pamiętam, pamięć poparłam sprawdzeniem w archiwach galeryjnych – dosyć szybko – bo już w lutym 2008 do naszych patronów medialnych dołączyło. Podhale24.pl i od tego czasu zawiadamia co u nas. Można było też nieraz zobaczyć świetne zdjęcia Piotra Korczaka, Michała Adamowskiego i Szymona Pyzowskiego i przeczytać o wystawach teksty opracowane przez red. Sabinę Palkę. Dziękując za wieloletnią współpracę, życzę dobrych wieści do przekazywania i pięknych widoków - na przyszłość - dodaje Anna Dziubas.

Gratulacje z okazji jubileuszu przekazał nam także Roman Krupa, wójt gminy Kościelisko": - Gratuluję tym bardziej, że zdaję sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach nie jest łatwo utrzymać się na rynku, tym bardziej lokalnym. Wymaga to dużego zaangażowania i cieszę się, że to na przestrzeni tych lat Wam się udaje. W ciągu tego okresu w moim przekonaniu staliście się jednym z najważniejszych mediów internetowych na obszarze Podhala. Każda osoba interesującą się tym co dzieje się na naszym terenie nie wyobraża sobie pewnie dnia bez sprawdzenia wiadomości, informacji m.in na Waszym portalu. W moim przypadku nie jest inaczej. Podobnie jak dla mieszkańców, również dla nas samorządowców stanowicie ważne źródło informacji - napisał do nas wójt i dodał: - Życzę dalszego rozwoju, tego aby nie brakowało tematów do opisywania. Chociaż znając specyfikę naszego miejsca, to Wam raczej nie grozi.
Dziękując za dotychczasową współpracę, życzę wielu zawodowych i osobistych sukcesów całej redakcji Podhale24, wszystkim dziennikarzom i pracownikom. Trzymajcie poziom w zakresie rzetelności i jakości zarówno samych działań, jak i informacji, które przekazujcie. Powodzenia w realizowaniu kolejnych zamierzeń związanych z rozwojem portalu. Z wyrazami szacunku dla tego co robicie, pozdrawiam.

Radny powiatowy Bartosz Leksander podkreśla, że dzisiaj nikogo nie trzeba przekonywać o roli, jaką odgrywa informacja w życiu współczesnych społeczeństw. - Elektroniczna rewolucja skutkująca powstaniem społeczeństwa informacyjnego stała się faktem. Portal Podhale24.pl aktywnie bierze udział w tym przedsięwzięciu, dostarczając informacje dla lokalnych społeczności, dla których podstawowym dobrem stał się szybki dostęp do wiadomości z regionu - mówi.

Wicewójt gminy Raba Wyżna Rafał Grygorowicz zwraca uwagę na fakt, że portal regionalny wspiera komunikację samorządu ze społeczeństwem, a swobodny dostęp do informacji jest bardzo ważny dla prawidłowego funkcjonowania społeczeństwa. - Serdeczne gratulacje z okazji obchodzonego dziś 15-lecia serwisu informacyjnego podhale24.pl. Te minione 15 lat, to okres w którym Państwa serwis informacyjny trwale wpisał się w codzienność mieszkańców Podhala, zapewniając bezpośredni, szybki dostęp do rzetelnych informacji. Żyjemy w czasach, gdzie podstawą komunikacji jest Internet. Swobodny dostęp do informacji jest bardzo ważny dla prawidłowego funkcjonowania społeczeństwa. Serwis Podhale24.pl przez ostatnie lata bardzo często wspierał samorząd Raby Wyżnej w komunikacji ze społeczeństwem. Jak również w promocji naszej gminy publikując informacje o ważnych wydarzenia sportowych, kulturalnych, pozyskanych środkach pomocowych oraz realizowanych inwestycjach. Życzę Państwu kolejnych udanych lat i samych sukcesów w prowadzonej przez Państwa działalności - dodaje.

Gabriel Wolski, artysta malarz, grafik, społecznik, związany z MCK w Nowym Targu i NTvK, mówi, że każdy kto śledzi informacje z regionu w sieci, zna Podhale24: - Nie sposób przejść obojętnie w „sieci” obok portalu Podhale24, który pojawił się jak jeszcze gazety papierowe miały dużo mocniejsze przebicie niż obecnie. Od początku jak tylko ludzie zaangażowali się w życie portalu, który udostępnił możliwość komentowania szybko dostał wiatru w żagle. W pewnym sensie zastąpił też prężnie działające nowotarskie forum internetowe. Każdy kto śledzi informacje z regionu w sieci zna to miejsce. Ja najbardziej zapamiętałem słynne potyczki felietonowe Mariusza Jelonka i Macieja Jachymiaka. Było gorąco i kreatywnie.

Na konieczność ciągłego rozwoju zwraca uwagę Arnold Jakubczyk z Czarnego Dunajca. - Pamiętam początki portalu, strona była taka klasyczna i ciągle się zmieniało na coraz lepsze. Dzięki Podhale24 dowiedziałem się sporo, co się działo na Podhalu i Orawie. Pochwalam nowości: dzięki alertowi dowiadujemy się zwykle szybciej i wcześniej niż dziennikarze. Przydałby jeszcze nowy dział: mapa korków na terenie powiatu nowotarskiego i tatrzańskiego, podobna do Google Mapy. Myślę, że byłby to dobry pomysł, bo mieszkańcy i turyści często zaglądają do Podhale24, to również by zaglądali przy okazji do mapy korków, a także zdarzenia drogowe, jak remonty drogowe czy wypadki. Dział pogodowy też by przydałby się, ale potrzeba na to oddzielne, dokładne stacje, więc może za jakiś czas - sugeruje.

Asp. szt. Roman Wieczorek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem uznał, że nasza współpraca jest bardzo dobra. - Nasze "strony" bardzo często uzupełniają się i dzięki temu ważne informacje docierają do bardzo wielu osób. Wasze strony oglądane są nawet daleko za granicą RP, co świadczy o niezwykłym zainteresowaniu opinii publicznej tym medium. Gratuluję rocznicy i życzę kolejnych sukcesów - napisał oficer prasowy.

Poproszony o opinię, Paweł Liszka, radny Miasta Nowy Targ napisał: "Gratuluję podjętej decyzji 15 lat temu o założeniu portalu internetowego Podhale24.pl, który zajmuje się tematami ważnymi dla lokalnej społeczności. Myślę, że jest jednym z głównych źródeł informacji dla naszych Mieszkańców. Taka okrągła rocznica skłania ku refleksjom nad tym co było i składaniu życzeń na przyszłość. Złożę zatem życzenia, które mam nadzieję, skłonią również odpowiednie osoby do refleksji. Tak, więc, życzę dalszych sukcesów w działalności, umiejętności zachowania apolityczności i tej ogólnopolskiej, ale przede wszystkim tej lokalnej. Życzę obiektywizmu i nieuzależniania się od władzy. Myślę, że przy tej okazji warto również przypomnieć wszystkim komentującym, że nikt w sieci nie jest anonimowy, a każdej osobie, o której piszą komentarz należy się szacunek i poszanowanie prywatności, Natomiast od moderatorów oczekuje się równego traktowania wszystkich w zakresie przestrzegania regulaminu".

Agata Balcerowska Całka, z Teatru Witkacego w Zakopanem powiedziała: - Podhale 24.pl lokalny portal informacyjny, który bardzo skrupulatnie odnotowuje wydarzenia sportowe, kulturalne i społeczne. Duża dawka wiedzy o terenie całego Podhala, Spiszu i Orawy. Zawsze duża galeria zdjęć i aktualne zapowiedzi wydarzeń kulturalnych. Codzienny notatnik zdarzeń. Inspiracji i dobrych dziennikarzy oraz samych miłych tematów przez kolejne 15lat!!!!

Robert Koprowski, architekt, wiceprezes ANT Nowy Targ komentuje: - 15 lat minęło jak jeden dzień ;). W sieci internetowej można znaleźć różne treści, ale dla większości mieszkańców Nowego Targu jednym z punktów obowiązkowych i głównym miejscem zdobywania wiadomości na temat naszego miasta i regionu od dawien dawna jest portal Podhale24. Od dawna bo jak się okazuje mija właśnie 15 lat istnienia tego internetowego medium. Jednym się podoba, a innym mniej, są tacy którzy czytają nagłówki i tacy których interesują jedynie kontrowersyjne komentarze pod artykułami. Ale niech pierwszy rzuci monitorem ten kto choć raz na jakiś czas nie zagląda tu aby sprawdzić co się dzieje w naszym kochanym "grajdołku". Portal Podhale24 towarzyszy mi odkąd pamiętam i mimo, że często brakuje mi w nim treści prawdziwie pisanych, publicystycznych i przesłaniem to nie mam wątpliwości, że spełnia on swoją rolę jako medium codziennych wiadomości. Życzę pomyślności i rozwoju portalu tak aby każdy z mieszkańców mógł zaglądać tam z satysfakcją.

Marcin Kudasik, regionalista, organizator imprez kulturalnych, reżyser, scenarzysta, kierownik zespołu regionalnego „Śwarni” mówi krótko: - Podhale24? Nie kojarzę. A co to za strona?

- Portal podhale24.pl był pierwszym tego typu medium, który wpisał się swoimi działaniami w potrzebę dostępu mieszkańców miasta Nowy Targ i Podhala do dostępu do dużej „garści” informacji, poruszających szeroką tematykę od relacji „na żywo” po bardziej odległe „co gdzie i kiedy”. Nie goni się tu za sensacją „za wszelką cenę” tylko kładzie się nacisk na szerszego odbiorcę aby każdy mógł znaleźć „coś dla siebie” - zauważa Krzysztof Batkiewicz z Nowego Targu.

Jakub Dyrcz, organizator Memoriału Grzegorza Wesołowskiego. a aktualnie vice wójt gminy Lipnica Wielka wspomina: "Z podhale24 współpracujemy od 13 lat przy okazji organizacji Memoriału Grzegorza Wesołowskiego, jak również organizacji innych wydarzeń. Zawsze chętni i gotowi do pomocy. Stworzony przez nich przekaz zawsze trafia do szerokiego grona odbiorców zachowując najwyższe standardy rzetelności. Co ważne nigdy nie usłyszałem od nich słowa: Nie. Zawsze, chociaż na chwile pojawiają się na miejscu. Oby tak dalej! Życzę kolejnych 15 lat, a nawet więcej :)"

Tomasz Dziurdzik, Tauron Podhale Nowy Targ: - Serdeczne gratulacje i wyrazy uznania kierujemy do jednego z Naszych czołowych partnerów – firmy Podhale24 z okazji jubileuszu 15-lecia istnienia. Z okazji tego wspaniałego jubileuszu pragniemy serdecznie podziękować za dotychczasową, owocną współpracę oraz życzyć dalszych sukcesów w dążeniu do wyznaczonych celów. Ponadto mamy nadzieję, że nasze stosunki przez kolejne lata będą układały się tak pomyślnie i w miłej atmosferze jak do tej pory. Niech 15 – letnia rocznica działalności stanowi dla Państwa źródło siły i inspiracji do dalszego funkcjonowania z wyrazami szacunku zarząd, sztab szkoleniowy jak również cała drużyna Tauron Podhale Nowy Targ w roku jubileuszowym 90 lecia powstania KS Podhale

Tadeusz Watycha, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu przekazał nam życzenia: "Wszystkiego co najlepsze, dużej oglądalności, moc reklamodawców, potrojenia zasięgu i liczby odwiedzających strony internetowe szanownego jubilata, z okazji 15 urodzin dla portalu podhale24.pl życzy Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu."

Dr Katarzyna Ceklarz, regionalistka, autorka publikacji naukowych o góralach, wykładowca PPUZ w Nowym Targu napisała: "15 lat Portalu to również 15 lat internetowej kroniki regionalnych wydarzeń. Nierzadko jest on jedynym źródłem informacji o wydarzeniach ważnych (i tych mniej ważnych) jeszcze nie ujętych w naukowych opracowaniach, a już niknących w mgle przeszłości. Redakcji pogratulować można konsekwencji w systematycznym dokumentowaniu podhalańskich spraw."

Józef Szałwia, dyrektor Centrum Kultury i Promocji w Krościenku nad Dunajcem: - Z okazji 15 rocznicy powstania portalu podhale24. Centrum Kultury i Promocji w Krościenku nad Dunajcem, życzy dla wszystkich pracowników sukcesów w życiu zawodowym i rodzinnym oraz dalszej współpracy na kolejne lata.

Iwona Gal, dyrektor Gminnego Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Szaflarach: - Całej redakcji Podhale24 życzymy wielu ciekawych tematów i niespożytych pokładów energii do dalszej pracy a przede wszystkim wytrwania i kolejnych jubileuszy!

Miłe słowo dostaliśmy także od podkom. Doroty Garbaczz komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu: - Serdeczne gratulacje! Życzę kolejnych wielu lat współpracy.

Poproszona o opinię, Anna Jagoda Mrożek, artystka, animatorka kultury, twórczyni filmów animowanych napisała: "Portal podhale24 to miejsce, które od 15 lat dostarcza nam wielu informacji z przeróżnych dziedzin. Wiele razy miałam przyjemność dzielić się swoimi zawodowymi sukcesami z mieszkańcami Nowego Targu właśnie dzięki informacjom zamieszczanym na podhale24 o wystawach, wernisażach czy konkursach. Dziś z okazji 15 urodzin, chciałam złożyć życzenia wszystkim osobom, których praca i zamiłowanie składa się na całokształt i wygląd portalu".

Wydział Kultury, Sportu i Promocji nowotarskiego Urzędu Miasta zareagował tak: "Z okazji Jubileuszu 15-lecia istnienia portalu informacyjnego podhale24.pl życzymy całej redakcji oraz czytelnikom wszelkiej pomyślności oraz powodzenia w realizacji zamierzonych planów. Dziękujemy za dotychczasową współpracę."

- Zdaje się, że od zawsze współpracuję z portalem informacyjnym Podhale24. Można z przymrużeniem oka powiedzieć, że tworzy on swoisty "Rajski Świat" naszego regionu. Rozmowy, a czasem negocjacje z szefem tej platformy są prowadzone zawsze z uśmiechem i na "wysokim poziomie". Wydarzenia organizowane przez Dom Ludowy w Bukowinie Tatrzańskiej zawsze z chęcią obejmowane są patronatem medialnym przez Podhale24. Zatem Jubilatom życzę 100 lat! - napisał do nas Bartłomiej Koszarek, dyrektor bukowiańskiego Domu Ludowego.

A Grupa Otwórz oczy, patrz pisze tak: "15 lat, dużo czy mało? Patrząc z perspektywy naszej działalności to już prawdziwy kawał historii. Historii, która co ważne dzieje się tutaj na Podhalu. Wiemy z własnego doświadczenia, że informacje docierają do wielu ludzi i to nie tylko mieszkańców, ale również za granicami Polski. To dzięki portalowi udaje się nam docierać do zdjęć, świadków i relacji. Dobrze, że jesteście!"

- Wasza praca jest jak związek Redakcji z czytelnikiem, więc dniu świętowania 15-urodzin bądźcie jak Kryształ który patronuje temu jubileuszowi - przejrzyści i trwali. Zdrowia , pomysłów i wytrwałości na dalsze lata. Dziękując za współpracę - mówi Wojtek Groń, prezes nowotarskiego oddziału Związku Podhalan.

- Podhale24.pl jest ważnym portalem informacyjnym dla mieszkańców naszego regionu, w którym można znaleźć ciekawe i istotne wiadomości (zawsze na czasie) dotyczące polityki, ekonomii, życia mieszkanców, a co najważniejsze (z mojego punktu widzenia:) kultury materialnej i duchowej oraz dziejów naszej małej ojczyzny. Ta różnorodność podejmowanych przez Redakcję tematów (czasem trudnych lecz istotnych w wymiarze społecznym) sprawia, że portal od piętnastu lat jest jednym z najważniejszych źródeł dobrej, rzetelnej informacji. Wielkie gratulacje. Życzę kolejnych piętnastu lat sukcesów - dodaje Dominika Wachałowicz-Kiersztyn, dyrektor Muzeum Orawski Park Etnograficzny w Zubrzycy Górnej.

A Wy co myślicie o Podhale24.pl?

PS: Na dole strony głównej uruchomiliśmy dział "Podhale24.pl - 15 lat temu!". To powrót do przeszłości. Będziemy w nim codziennie publikować te informacje, które publikowaliśmy na naszym portalu dokładnie 15 lat temu. Warto sobie przypomnieć, jakimi sprawami wtedy żyliśmy.

r, s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
wiesiek13:25, 18 stycznia 2022
Prośba o przywrócenie starej wersji strony głównej. Linki do artykułów po prawej stronie są kompletnie nieczytelne, lepiej było bez miniaturek.
ja15:57, 17 stycznia 2022
czy ktoś czyta te komentarze żeby przywrócić starą wersję? czy też może czyta ale ma gdzieś opinie komentujących?
jj12:52, 17 stycznia 2022
Portal świetny. Czytam codziennie. Dajecie mnóstwo rzetelnych i obiektywnych informacji. Nowy wygląd jest gorszy, ale może się przyzwyczaję.:-) Nadal brakuje możliwości ustosunkowania się do komentarzy, tzn. kliknięcia łapki w górę lub w dół przy nim. Często ludzie nie chcą sami pisać komentarza, ale chętnie powiedzieli by czy się się zgadzają z czyjąś wypowiedzią czy nie.
edde07:38, 17 stycznia 2022
Mi osobiście brakuje trybu ciemnego, żeby oczy mniej się męczyły. Poza tym wszystko super :)
Anonim20:15, 16 stycznia 2022
Nowa wersja strony:

- poprawcie responsywność - wiele osób korzysta z laptopów i przy rozdzielczości 1360 x 768 trzeba przesuwać stronę w "bok",

- zmieńcie font na jakiś inny np na Roboto albo nie wiem Open Sans bo obecny to tragedia i wszystko się zlewa razem do kupy, nie jestem w stanie czytać artykułów bez powiększenia strony a wbrew pozorom mało ludzi wie o skrócie ctrl + kółeczko, można też zwiększyć font-size czy line-height o te kilka px

-dodajcie tryb ciemny, do włączenia suwakiem - to jest dzień roboty dla jakiegoś programisty żeby w js napisał skrypcik do podmiany kolorów tła
mądry i skromny17:49, 16 stycznia 2022
Osiol- ma rację, artykuły jak artykuły, ale komentarze JEDWABISTE.
qwer14:58, 16 stycznia 2022
Mało czytelne stara wersja była lepsza.
Katarzyna14:48, 16 stycznia 2022
Czasem mnie denerwujecie ;), ale i tak dzień nie zaliczony bez chociaż jednego wejścia na stronę. Stąd czerpię wiadomości z okolicy. Gratuluje jubileuszu. Też wolałam poprzednią wersję.
zmyłka10:53, 16 stycznia 2022
Portal czyniący umizgi do nacjonalistów i kk a lokalnie do R i L. Czyżby nowa koalicja?
Osiol18:52, 15 stycznia 2022
A ja po głębokiej szczerej wypowiedzi i wskazaniu kierunku.... I opini że komentarze na wyższym poziomie niż artykuły... Zostałem he he he
Mieszkaniec
Jakim cudem Cie wypuścili łapówkę dałeś he he he
PL11:10, 15 stycznia 2022
Współczucie dla moderatorów że nie mogą się stosować do regulaminu jaki jest na portalu. No cóż każdy ma pracodawców i widomo o co chodzi.
Pociotka11:03, 15 stycznia 2022
Przychylam się do opinii czytelników że wprowadzone na stronie zmiany są beznadziejne, pogarszają czytelność i funkcjonalność strony.
Zapomnieli Państwo chyba o starej sprawdzonej przepowiedni że "jak coś działa to się tego nie zmienia". Można wprowadzać pojedyncze drobne zmiany dla poprawy funkcjonalności i liftingu. Ale nie rozbebesza się sprawnie funkcjonującej maszyny. Poniekąd rozumiem parcie na zmiany, ulepszenia, unowocześnianie, wodotryski, kombinacje, bo jesteśmy tym wszystkim na co dzień osaczani do granic absurdu. Tym bardziej poniechanie zmian i trwanie w sprawdzonej formule jest wartością coraz bardziej cenioną wśród użytkowników. Na pewno ja przedkładam czytelność i funkcjonalność nad graficzne i funkcjonalne wodotryski.

Pamiętam jak mbank uśmiercił swoją starą super funkcjonalną i przejrzystą stronę na rzecz kolorowej tandety pełnej wodotrysków, która obecnie funkcjonuje. Oczywiście ciężko teraz odnaleźć niektóre oczywiste, wydawałoby się, funkcje. No ale pewnie ktoś miał na tym zarobić więc nie było zmiłuj się. Opinie użytkowników poszły do kosza. Nawet kupili nowej stronie jakieś miejsce na podium w konkursie na "najlepszy" serwis bankowy. Kto bogatemu zabroni?

Wam też nikt nie zabroni :-)
zwykly07:20, 15 stycznia 2022
samochwala w kacie stala
Major05:57, 15 stycznia 2022
dla tego co projektował,nieważne,ze jest gorzej,ważne,że best inavzej
stępień01:17, 15 stycznia 2022
Ładna ta odświeżona stronka ale dodajcie tryb ciemny bo nocą razi w oczy wszechobecna biel.
GOO21:41, 14 stycznia 2022
Stara szata była lepsza i o wiele czytelnijsza. Co do Podhale 24 to też mam wrażenie że jesteście propisowscy i antyszczepionkowi ale z tym da się żyć chociaż to zdecydowanie nie moja bajka. Zyczę następnych wielu lat pracy i wielu czytelników.
karaluch20:50, 14 stycznia 2022
Dramat stara strona zdecydowanie bardziej czytelna. Serio ten co to zaprojektował nie widzi różnicy?
MAMUSIU RATUJ20:37, 14 stycznia 2022
Stara strona portalu byla lepsza ta jest tragiczna!
wieśniak20:32, 14 stycznia 2022
Gratuluję profesjonalizmu. Na przestrzeni tych lat w wielu przypadkach dostrzegałem Waszą pozytywną rolę opiniotwórczą w regionie, wywarliście spory wpływ na lepszy, bo bardziej zrozumiały dla wszystkich, bieg wielu trudnych spraw na Podhalu, uczyliście Waszych czytelników obiektywizmu, tworzyliście klimat tolerancji, sprzyjaliście rozwojowi otwartego i wolnego od ksenofobii myślenia wśród górali, w Polsce i za granicą.
Php20:31, 14 stycznia 2022
Błędy językowe które są nagminne na portalu mnie nie rażą tak jak cenzura w komentarzach. Wolności słowa na tp24 niewiele. Czytam rzadko i tylko dlatego że tp24 lubię jeszcze mniej.
haha20:28, 14 stycznia 2022
Zgadzam się. Podhale24 to foliarze i płaskoziemcy.
Roman M.20:04, 14 stycznia 2022
Bardzo mi się nie podoba nowa szata graficzna . Mało czytelna , mało przejrzysta .Proszę - wróćcie do starego . Nie zawsze to co nowe jest lepsze . Tym razem nie udało się
PIS=PZPR19:57, 14 stycznia 2022
Niestety portal przychylny pis...
do @Obserwatora obiektywizmu mediów19:41, 14 stycznia 2022
Ale bredzicie Hipolicie. Zamówienie polityczne? Rozwiń. Ale najpierw poczytaj chociaż same zajawki i tytuły artykułów. To jedyny portal, który nie tylko pozwala pisać opinie przeciwko temu szaleństwu szczepionkowemu, ale i sam uczciwie publikuje teksty obu stron. Jak jest tekst o możliwości zaszczepienia się to w komentarzach są krzyki, że portal się sprzedał rządowi. Jak jest tekst o inicjatywach anty-szczepionkowych na cowida, to są krzyki, że portal prowadza foliarze. Jak jest tekst o WOŚP to "podhale24" to antychrysty, jak informacja o uroczystościach religijnych, to opinie, że portal kościółkowy. Sam się nazwałeś "obserwatorem obiektywizmu mediów" więc doskocz do swojego nicka i na drugi raz się przygotuj zanim coś napiszesz.
A podhale24 życzę kolejnych lat. Dobra robota.
Obserwator obiektywizmu mediów19:33, 14 stycznia 2022
Niestety własny Regulamin nie jest przestrzegany przez portal Podhale24. Brak obiektywizmu. Artykuły pisane na zamówienie polityczne.
update19:32, 14 stycznia 2022
Ta wersja strony jest trochę mniej czytelna od poprzedniej, zwłaszcza w Ogłoszeniach, dobrze by było to jakoś przeskalować by nie było rozciągnięte na całą szer. monitora, ew. poprawić też czcionkę na bardziej czytelną
Hodowca aus Dresden19:07, 14 stycznia 2022
Cenzura na forum.. i to na takim czyms... rozumiem ma wielkich portalach...
Czesto pisze normalne komentarze, moze niewygodne dla polski czy dla podhala czy dla redaktorow podhale24 o wiecznych literowkach, ze cierzko znalezc cos bez najmniejeszego bledu... i one nie są dodawane... to bardzo irytujace...
Jakub18:58, 14 stycznia 2022
Gratulacje i życzenia kolejnych lat "nadawania" wiadomości.
Niestety zmiana strony nie najlepsza. "Stara strona" fajniejsza. Można zrobić wybór wizerunku strony "stary"/"nowy" dla czytających.
wierny czytelnik18:50, 14 stycznia 2022
zycze kolejnych jubileuszy , niestety to co drażni oko to czesto popełniane błędy stylistyczne , nie przystoi to dziennikarzom ...... ale jest ok można sie domyslec ....czyli do dziennikarzy jezeli juz macie cos puscic to cenzura
Kinia18:50, 14 stycznia 2022
Zagadzam się z komentarzem Mieszkaniec i jak pisze ja należołoby dodać "łapkę"
Regulamin18:45, 14 stycznia 2022
No właśnie a propos komentarzy często się tak zdarza że jest na przykład artykułu że burmistrz czy ktokolwiek inny wręczył na przykład nagrodę dzieciom za jakieś tam konkurs a większość komentarzy pod artykułem Nie skupia się na wtedy sednie artykułu tylko atakuje burmistrza. I to moim zdaniem jest niezgodne z regulaminem.
Anka18:10, 14 stycznia 2022
Jeśli ktoś ma zastrzeżenia do komentarzy (często ocenzurowanych) polecam stronę limanowa.in i na przykład artykuły dotyczące Cyganów. Tam nikt z redaktorów nie przejmuje się, że ludzie napiszą to, co im na sercu leży.
Komentarze17:48, 14 stycznia 2022
Największym mankamentem tego portalu jest dopuszczanie komentarzy które w większości wypadków nie są związane z artykułem, Czyli generalnie łamią regulamin. Jeżeli udałoby wam się zrobić tak żeby można było komentować tylko po zalogowaniu się wówczas będziecie postrzegani jako bardziej profesjonalni

Pozwolę sobie się nie zgodzić. Bywa, że komentatorów ponosi i piszą zbyt szeroko, wtedy przypominam o temacie artykułu. Gdy nie pomaga - blokuję wpisy nie na temat. Wtedy zaczyna się jazda, że "cenzura". :o) Moderator.
Sygnalista17:43, 14 stycznia 2022
No tak włada ma rację, jakby nie komentarze to afery w PZD w Nowym Targu by nie było.
Ba17:23, 14 stycznia 2022
To pewnie na te urodziny coś zostało zmienione i teraz reklamy wchodzą na tekst, z lewej strony mam uciętą pierwszą literę w każdej linijce i na pasku brak nekrologów i nie mogę wejść. A i bardzo źle się pisze w tym przesuwanym okienku.
STAŚ17:19, 14 stycznia 2022
Otrzymuję dość dobre i rzetelne informacje, jak dla mnie może, portal działać dalej !!@!
Mieszkaniec17:14, 14 stycznia 2022
Panuje tu cenzura , brak wolności słowa oraz wyznania ,wielokrotnie moje posty nie były publikowane jeżeli dotyczyły polityki lub kościoła , dodam że nigdy nie pisałem obraźliwe ani stronniczo ,zawsze chciałem być obiektywny ale niestety portal według mnie jest wyznawcą jednej frakcji
ja17:12, 14 stycznia 2022
Poprzednia wersja była chyba bardziej czytelna , brakuje tylko mozliwości odpowiadania komentujacym lub tzw "łapka" w górę lub w dół , bo czasami mamy takie somo zdanie jak inni .
Exc17:09, 14 stycznia 2022
Dla mnie portal na Podhalu nr 1 , tylko mam wrażenie że bywa nieraz stronniczy pisząc komentarze w których nie obrażam nikogo tylko wyrażam swoją opinię...
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Zamknij