Parkingowy armagedon pod Wielką Krokwią (zdjęcia) - podhale24.pl
Sobota, 18 maja
Imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa
Nowy Targ
Clouds
Wiatr: 4.608 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
Wiatr: 4.68 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
Wiatr: 4.104 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
10°
Wiatr: 4.068 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
10°
Wiatr: 5.328 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
Wiatr: 3.888 km/h Wilgotność: 93 %
Jakość powietrza
44 %
Nowy Targ
56 %
Zakopane
24 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 22 | 44 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 28 | 56 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 12 | 24 %
05.02.2022, 19:01 | czytano: 5841

Parkingowy armagedon pod Wielką Krokwią (zdjęcia)

Samochody zaparkowane tak, że uniemożliwiają przejazd innym kierowcom. Do tego zwały śniegu zalegające na miejscach postojowych i tłumy ludzi spacerujących po jezdniach.

Fot. Marcin Szkodziński
Fot. Marcin Szkodziński
Kierowcy wybierający się w rejon skoczni w Zakopanem muszą uzbroić się w cierpliwość. Wszystko przez kierowców, którzy parkują swoje pojazdy w sposób uniemożliwiający przejazd innym. Dzisiejsze parkowanie kierowcy z Węgier sprawiło, że nie tylko zajął miejsce parkingowe, ale niemal cały jeden pas ruchu.

Wysokie bandy śniegu sprawiają, że kierowcy parkują coraz dalej od krawędzi chodnika sprawiając, że pojazdy wystają częściowo na drogę uniemożliwiają przejazd. Do tego dochodzą pasażerowie pojazdów, którzy zakładają lub zdejmują narty i buty, a robią to bezpośrednio na jezdniach stojąc za samochodami.

Problem mają także kierowcy, którzy chcą skorzystać z miejsc dla niepełnosprawnych. Tu zalegają niemal 1,5-metrowe zwały śniegu.

ms/ zdj. Marcin Szkodziński
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
maciek o.21:20, 5 lutego 2022
A gdzie jest Milicja Obywatelska ? Potrafią tylko gnębić za przekroczenie dopuszczalnej prędkości. Otóż drodzy milicjanci !!! ...może trzeba przywołać do porządku ludzi odpowiedzialnych za ten burdel. Ja już kilka dni temu pisałem o tym parkingowym bałaganie przy okazji artykułu o śniegu zalegającym na zakopiańskich chodnikach. Ale przecież Milicja nie może nic zrobić prorządowemu burmistrzowi i jego ludziom. Ale jakby tak ktoś prywatnie zaparkował w sposób niewłaściwy w innym miejscu to wtedy hej, wtedy milicjanci by się uaktywnili. Żałość o żenada. Parking nie spełnia warunków więc go w cholerę zamknąć. A jak chcecie go jednak użytkować to łopaty w dłoń i do roboty urzędasy bo i tak nie przyjmujecie petentów w swoim miejscu pracy bo przecież jesteście chronieni przed .......no właśnie, nie wiadomo przed czym. Zapytajcie się kasjerek w Biedrze jak przetrwać plandemię bez problemów. A teraz dymać na ten parking i usuwać ten cholerny śnieg .
RK19:37, 5 lutego 2022
U nas na Topolce w Nowym Targu co całoroczna rzeczywistość a dodatkowo sępy z UM otoczyli nas SPP i teraz to dramat..
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas