Jan Gluc ostro dziennikarzu sportowym TVP - podhale24.pl
Środa, 29 maja
Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
Rabka Zdrój
Rain
15°
Wiatr: 6.372 km/h Wilgotność: 88 %
Rain
15°
Wiatr: 6.228 km/h Wilgotność: 82 %
Rain
15°
Wiatr: 5.904 km/h Wilgotność: 80 %
Clouds
16°
Wiatr: 5.328 km/h Wilgotność: 77 %
Clouds
19°
Wiatr: 5.436 km/h Wilgotność: 90 %
Rain
17°
Wiatr: 4.896 km/h Wilgotność: 94 %
Jakość powietrza
62 %
Nowy Targ
64 %
Zakopane
42 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 31 | 62 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 32 | 64 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 21 | 42 %
07.04.2022, 13:31 | czytano: 3993

Jan Gluc ostro dziennikarzu sportowym TVP

Przewodniczący Rady Miasta Zakopanego krytycznie odniósł się do publikacji dotyczących Kamila Stocha. - Próbuje się naprawiać tą dziedzinę sportu, która najlepiej funkcjonuje, która jako jedyna przyniosła nam medal na igrzyskach olimpijskich - mówił Jan Gluc na sesji Rady Miasta Zakopanego.

Jan Gluc. Fot. Marcin Szkodziński
Jan Gluc. Fot. Marcin Szkodziński
Jan Gluc znany jest z zamiłowania do sportów zimowych, a zwłaszcza do narciarstwa biegowego. - Chciałem podziękować dyrektorowi COS. Jest teraz kwiecień, a pokrywa śniegu to 70 cm. Jest tak trasa utrzymywana, że można pobiec klasykiem i łyżwą - informował o trasach na terenie Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem przewodniczący Gluc.

Jednocześnie krytycznie odniósł się do wypowiedzi jednego z dziennikarzy sportowych TVP, który niepochlebnie wypowiadał się o Kamilu Stochu. We wpisie określił on Kamila Stocha jako wybitnego sportowca, ale też człowieka o wątpliwym charakterze.

- Pan Maciej Jabłoński z TVP przytacza nieprawdziwe fakty dotyczące Kamila Stocha. Ten dziennikarz zajmujący się lekkoatletyką nie zadomowił się w dyscyplinie skoków. Być może jego umiejętności były słabe - mówił z rozgoryczeniem Jan Gluc. - Jest to naganne i z radnymi nie zgadzamy się z tym - dodał.

Przewodniczący Rady Miasta wspomniał tym, że to właśnie dzięki skokom narciarskim Polska zdobyła na ostatnich zimowych Igrzyskach Olimpijskich „Pekin 2022” jedyny medal. - Próbuje się naprawiać tą dziedzinę sportu, która najlepiej funkcjonuje - informował.

Zdaniem radnego, pomijane są fakty świadczące o tym jak wiele Kamil Stoch wniósł do sportu i skoków narciarskich.
- Stworzył wraz z żoną Ewą klub sportowy, który od kilku lat pracuje i szkoli dzieci oraz młodzież. Zatrudnia trenerów, którzy szkolą - informował Jan Gluc.ms/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
Gulasz Juliusz Zeżarł09:43, 8 kwietnia 2022
Nie można przytoczyć nieprawdziwych faktów - fakty ex definitione są prawdziwe. Zatem albo przytaczał fakty albo kłamał
ciekawski08:47, 8 kwietnia 2022
@tak kłapouchu.....
Dobry dziennikarz, to taki, który relacjonuje, przekazuje informacje w sposób OBIEKTYWNY czego wymienionym przez Ciebie pseudo dziennikarzom brakuje.
mieszkaniec16:01, 7 kwietnia 2022
To może pan gluc pójdzie na dziennikarza i zrobi miejsce w radzie dla kogoś komu leży na sercu dobro mieszkańców?
tak kłapouchu.....15:13, 7 kwietnia 2022
Lis, Kraśko i Durczok to byli dziennikarze...
Osiol14:31, 7 kwietnia 2022
No to na wyrost dziennikarzem nazwane ot ludzie odeszli a teraz miernoty zajęły ich miejsce i robią jak umia a że nie umia to jest jak jest

Ale to społeczeństwo tego nie dostrzega byle brzuch był pełny
Pepe14:02, 7 kwietnia 2022
Oczywiście tadla, lis,wojewódzki i im POdobni to klasyka dziennikarstwa. Nieważne, że z wulgaryzmem na ustach. Ale to byli wasi dziennikarze,wasza tylko była telewizja publiczna i to za was media były wolne.Moskwa też była waszą towarzyszką .
kłapouch13:33, 7 kwietnia 2022
Umówmy się, w TVP nie ma obecnie dziennikarzy. To bardzo wiele wyjaśnia.
kłapouch13:33, 7 kwietnia 2022
Umówmy się, w TVP nie ma obecnie dziennikarzy. To bardzo wiele wyjaśnia.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas