Gala Babilon MMA. Ogłoszono karty walk - podhale24.pl
Piątek, 22 września
Imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima
Rabka Zdrój
Clouds
18°
Wiatr: 6.336 km/h Wilgotność: 84 %
Clouds
18°
Wiatr: 5.22 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
20°
Wiatr: 6.876 km/h Wilgotność: 83 %
Clouds
18°
Wiatr: 6.876 km/h Wilgotność: 82 %
Clouds
19°
Wiatr: 9.396 km/h Wilgotność: 83 %
Clouds
18°
Wiatr: 10.26 km/h Wilgotność: 100 %
Jakość powietrza
66 %
Nowy Targ
58 %
Zakopane
74 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 33 | 66 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 29 | 58 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 37 | 74 %
08.05.2022, 10:29 | czytano: 4973

Gala Babilon MMA. Ogłoszono karty walk

Federacja Tomka Babilońskiego odkryła pełną kartę walk gali, która odbędzie się 3 czerwca w nowotarskiej hali lodowej. Poznaliśmy również dwa ostatnie zestawienia pojedynków z udziałem naszych lokalnych wojowników.

I tak w pierwszych walkach tego wydarzenia zobaczymy pojedynki w kat wagowej - 93 kg pomiędzy pochodzącym z Kościeliska młodym i bardzo perspektywicznym Krzysztofem Pitoniem reprezentującym nowotarski klub NKSW oraz zakopiański Spartakus. Skrzyżuje on rękawice z zawodnikiem z Wrocławia. Bardzo doświadczonym i kompletnym Ostrowskim, który zgarnia w amatorskim MMA wszystkie tytuły. Czy nasz góralski fajter go zatrzyma? Dowiemy się 3 czerwca.


Przed Pitoniem nie lada wyzwanie - walka w formule semi pro czyli pół zawodowa

W drugim pojedynku również w tej formule zobaczymy zawodnika z Rabki Andrzeja Karkule. Walka zakontraktowana w limicie wagowym - 63kg. Andrzej reprezentujący kluby NKSW Nowy Targ, Jarosz Rabka oraz Grapling Rabka zmierzy się zawodnikiem ze słynnego krakowskiego klubu "Grapling Kraków". Sudoł już raz musiał uznać wyższość Karkuli w walkach amatorskich.


Czy w walce pół zawodowej Andrzej powtórzy sukces? Przekonamy się za niespełna za 4 tygodnie.

Zdaniem trenera Nowotarskiego Klubu Sportów Walki - zapowiadają się niezwykle ciekawe zestawieni walk. - Myślę, że sporo emocji wzbudzi walka Rafała Dudka z Nowego Sącza z Dominikiem Zadorą, który był Mistrzem federacji FEN. Rafał to znowu niezwykle doświadczony fajter, były zawodnik słynnego holenderskiego klubu "Mikes Gym" i walczył dla takich federacji jak Enfusion, DSF, KOK, Glory World Series, Mistrz Polski K1. Walka zakontraktowana w formule kickboxing K1 3×3 minuty To będzie kolejne hitowe starcie dwóch mistrzów - komentuje Wojciech Hoły.


Walką wieczoru jest pojedynek o.pas Babilon MMA w kat -84kg pomiędzy Łaguną, a Wawrzyniakiem.

- Niesamowici wojownicy z Poznania, dadzą nam pokaz walki na najwyższym szczeblu sportowym - mówi prezes Nowotarskiego Klubu Sportów Waki. I dodaje: - Myślę, że ta karta walk to ukłon w stronę podhalańskich kibiców. Świetnie ułożona karta walk przez matchmakera Artura Gwoździa dostarczy nie lada emocji.


- Swoją obecność na trybunach zapowiedziało wiele znakomitości ze świata sportu i show-biznesu. Bilety sprzedają się świetnie. Czekamy z niecierpliwością na to wydarzenie. Jako prezes i trener NKSW pragnę raz jeszcze podziękować miastu za zgodę i pomoc oraz naszym sponsorom. Zarówno tym, którzy wsparli gale, jak: Miasto Nowy Targ, Gorący Potok, NOWI, Rusinski Ski, ADHD, Instytut Kryptowalut, jak i tym, którzy wspierają zawodników i klub: Gorący Potok, Rent a Car Bukowski, ŚlimakTynki, klub ADHD, Dziki Byk, Sushi House, 98 studio tatoo, Fitness Factory, Steskal Piotr, hotel Bystra w Białce, klinika Holistica, Fabryka Reklamy. Mamy nadzieję, że ta gala spełni oczekiwania naszych kibiców - podsumowuje Wojciech Hoły.Bilety na galę do kupienia online na www.eventim.plopr.s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
K.08:59, 10 maja 2022
Dobrze że kropek dostał takiego przeciwnika "na zachętę", będzie mógł opowiadać że debiut udany
A tak poważniej, to wstyd. Już lepiej było dobrać innego debiutanta - z czystym kontem i żądnego sukcesu równie mocno jak kropek :-)
Ja-B.04:35, 9 maja 2022
Fajnie? w końcu się coś dzieje w tym mieście ? .
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas