Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny, Marcjala
Szczawnica
Clouds
33°
Wiatr: 1.512 km/h Wilgotność: 59 %
Clouds
24°
Wiatr: 3.168 km/h Wilgotność: 71 %
Clouds
33°
Wiatr: 1.404 km/h Wilgotność: 55 %
Clouds
26°
Wiatr: 1.836 km/h Wilgotność: 61 %
Clouds
34°
Wiatr: 5.22 km/h Wilgotność: 46 %
Clouds
32°
Wiatr: 4.428 km/h Wilgotność: 42 %
Jakość powietrza
60 %
Nowy Targ
12 %
Zakopane
42 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 30 | 60 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 6 | 12 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 21 | 42 %
Koronawirus
0
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
0
0
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
12
21
18.06.2022, 13:02 | czytano: 3373

Rozpoczął się Dawnej Rabki Czar (zdjęcia)

Chyba najpiękniejsza impreza w Rabce-Zdroju właśnie się rozpoczęła.

Fot. Robert Miśkowiec
Wydarzenie plenerowe Dawnej Rabki Czar to powrót do lat międzywojennych i czasów, gdy rabczańskie uzdrowisko przeżywało swój rozkwit i było jednym z najpopularniejszych kurortów w Polsce. Na wspomnienie tych czasów organizatorzy po raz kolejny zapraszają widzów do spotkania z duchem tamtej epoki. Aż do niedzieli na terenie miasta odbywać się będą różnego rodzaju wydarzenia przypominające klimatu dawnej Rabki.W sobotę przed południem uczestnicy imprezy, ubrani w epokowe stroje, spotkali się na placu św. Mikołaja, skąd przeszli ulicami miasta do Parku Zdrojowego. Po drodze wzbudzali ogromne zainteresowanie wśród przechodniów, mieszkańców i kuracjuszy.

r/ zdj. w galerii poniżej - Piotr Kuczaj
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dzisiejszej rabki czar23:18, 18 czerwca 2022
Super zabawa! Byliśmy drugi raz i się nie zawiedliśmy. Naprawdę miło, przepięknie, kulturalnie i przyjaźnie. Duży park, pięknie utrzymany, z drzewami dającymi mnóstwo upragnionego cienia, moc atrakcji dla dzieci i dla dorosłych, fontanny, trawniki bez psich kup (no może jedna czy dwie na tyle hektarów), można bez obaw pinknikować na kocykach lub na trawie, fontanny, kawiarenki, budki z lodami, bez tłoku, bez natrętnych wciskaczy oscypków czy królików, papug i spływów. Cały dzień można spacerować i korzystać z uroków lata i tężni solankowych. Rodzinny piknik w najlepszym wydaniu i fantastycznej oprawie. RABKA GÓRĄ!

Nie to co w zapyziałych celebryckich pseudokurortach. Ha tfu!
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas