Sobota, 20 sierpnia
Imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela
Rabka Zdrój
Clouds
20°
Wiatr: 4.104 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
20°
Wiatr: 4.32 km/h Wilgotność: 71 %
Clouds
20°
Wiatr: 4.536 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
21°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 84 %
Clouds
19°
Wiatr: 4.752 km/h Wilgotność: 75 %
Clouds
17°
Wiatr: 2.916 km/h Wilgotność: 77 %
Jakość powietrza
44 %
Nowy Targ
12 %
Zakopane
36 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 22 | 44 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 6 | 12 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 18 | 36 %
Koronawirus
12
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
11
1
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
30
21
06.08.2022, 18:58 | czytano: 12388

Wypadek na ulicy św. Anny

NOWY TARG. Wczesnym popołudniem na ul. Św. Anny doszło do zderzenia samochodu osobowego i motocykla.

Fot. Czytelnik
- Kierowca jednośladu został przewieziony do szpitala - informuje podkom. Dorota Garbacz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Krystian16:13, 12 sierpnia 2022
Najlepszy ten cały Wojtuś. Tak wydoradzał swojej żonie że teraz dopiero będą jaja... Jak można wymusić pierwszeństwo, mówić że jej wina a potem być na wszystkich obrażonym? I mówić wszystkim ze nie czują się winni... Trzeba mieć we łbie siano...
J. S.13:27, 10 sierpnia 2022
Ciekawski ty powinieneś zmienić nick na: ciekawski w pogoni za rozumem. Chyba żeś sam z tego sklepu co wyjechała "pani niedzielna kierowca" albo jakaś jej rodzina. Sprawa jest przegrana od samego początku. Włączając się do ruchu trzeba przepuścić wszystkich będących na drodze z pierwszeństwem bez względu na ich ewentualne łamanie przepisów, nawet jeśli ono ma miejsce. Ona jest sprawcą kolizji i tyle w temacie.
Jagna z bagna18:50, 9 sierpnia 2022
Do ciekawski:skoro był korek to nie wyprzedzał tylko wymijał. To raz. Poza tym w prawie o ruchu drogowym jest to dopuszczalne. Nawet wyprzedzanie, jeśli mieścisz się w swoim pasie jezdni. A winę za kolizje w tym wypadku zawsze ponosi włączający się do ruchu, i nie ma co do tego żadnej wątpliwości. Zapytaj każdego policjanta lub instruktora ruchu a nie pisz głupot. Wyobraźni to brakło temu kto wjechał i wymusił pierwszeństwo.
ciekawski10:02, 9 sierpnia 2022
@ Jagna z bagna
Po raz kolejny to piszę - w tym czasie cała ul. Św. Anny, od ronda na Kowańcu/Kościuszki do Zakopianki, była zakorkowana. Najprawdopodobniej gościu na motorze jechał środkiem - na trzeciego - omijając stojące samochody na ulicy w kierunku Zakopianki. Gdyby nie wyprzedzał, to by do zdarzenia nie doszło. Cóż - zabrakło mu wyobraźni.
Niva11:52, 7 sierpnia 2022
Do Ani-ten kierowca motoru to... Nie wiem czy mogę bo rodo, ale mogę tak: To nie świr to Adam S. Mieszka na Św.Anny.Spoko gość. Ratował rok temu człowieka z pożaru na Podhalańskiej.
Jagna z bagna11:31, 7 sierpnia 2022
Absurdalny, przeczytaj śmieszny człowieku co napisałeś. Piszesz co motocykl robił po lewej stronie, jakbyś nie wiedział, że skoro ktoś wjeżdża ci na pas którym jedziesz, to instynktownie uciekasz tam gdzie masz miejsce. A ty piszesz te swoje wypociny jakieś o Anglii i udajesz znawcę.
Absurdalny09:43, 7 sierpnia 2022
Do "Jagna z bagna"
Typowo bagienne myślenie. Kierowca motocykla najwyraźniej też nie pomyślał, oni jak jadą, myślenie wyłanczają, a może poprawniej wyłączają, bo nie zrozumiesz. Miejsce, z którego pochodzisz, nie zwalnia i nie tłumaczy z wielu rzeczy. Pisanie postu widocznie Ci trochę zajęło, o ból głowy przysporzyło, jaśniej już się nie da.
Wzorowy kierowca06:39, 7 sierpnia 2022
Nie cierpię tych pseudodżentelmenów na drodze, jeśli było tak jak pisze JS. Dawno temu co tydzień były takie wypadki w Poroninie, gentelmen staje i macha, by jechać a sam nie widzi, że z naprzeciwka ktoś jedzie i niekoniecznie wie, że on tam coś "namachał" To tylko świadczy o tym, że jest słabym kierowcą i nie potrafi przewidywać na drodze. U siebie mam wyrobiony nawyk, by nie ulegać ich sugestiom, bo czasami widać, że za gentelmenem jest wolna droga i włączę się bez jego łaski.
Ania z zielonej05:29, 7 sierpnia 2022
Ten gość z motoru po upadku który wyglądał koszmarnie (myślałam że będzie bardzo źle) wstał i się otrzepał. Nawet nie chciał do karetki. Jakiś świr albo był w szoku... Masakra...
Jan Szaflarski01:05, 7 sierpnia 2022
Wina bezprzecznie kierowcy który wymusił pierwszeństwo wjeżdżając na drogę i sugerując się ze inny kierowca mu machał ze może włączyć się do ruchu. Zasada ograniczonego zaufania została zlekceważona przez kierowcę auta. Powinien czy powinna nie tylko spoglądać w prawo ale również upewnić się ze nikt nie jedzie z lewej strony pomimo kierowcy który machał żeby włączyła się do ruchu. Dobrze że temu motocykliście nie złamał się kark, bo leciał dość daleko po uderzeniu.
Jagna z bagna23:04, 6 sierpnia 2022
Do absurdalny:nick dobry do tego co piszesz. Motorem chciał wyminąć kierowcę auta który wyjeżdżając z bramy wymusił pierwszeństwo,i zjechał na lewy pas. Troche się wysil myśląc. To nie boli.
ciekawski22:57, 6 sierpnia 2022
W tym czasie ul. Św. Anny była zakorkowana od ronda do Zakopianki. Nie wykluczam, że motocyklista środkiem drogi wyprzedzał cały ciąg samochodów no i stało się, co się stało.
Absurdalny21:18, 6 sierpnia 2022
Przyczyny wyjaśnia policja.
A ja wiem, że albo wyprzedzanie motocykla na czołówkę (65%) albo omijanie "chopek" (30%), nie wynika z tego zdjęcia, że przez osobówkę. Pozostałe 5% to pytanie, co motocyklista robił nie po swojej stronie?? Motor z Anglii sprowadzony?? Auta to zmora, teraz motory??
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas