Chramcówki otwarte, ale jeszcze nie skończone. Co się zmieniło? (zdjęcia) - podhale24.pl
Środa, 07 grudnia
Imieniny: Marcina, Ambrożego, Agatona
Jabłonka
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 83 %
Snow
-0°
Wiatr: 8.604 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
Wiatr: 6.984 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
Wiatr: 6.552 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
Wiatr: 6.336 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
-0°
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 86 %
Jakość powietrza
16 %
Nowy Targ
10 %
Zakopane
12 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 8 | 16 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 5 | 10 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 6 | 12 %
Koronawirus
1
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
1
0
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
8
4
07.08.2022, 18:53 | czytano: 2037

Chramcówki otwarte, ale jeszcze nie skończone. Co się zmieniło? (zdjęcia)

ZAKOPANE. Drogowcy nie zakończyli jeszcze prac na remontowanym odcinku ul. Chramcówki. Zniknęło jedno przejście, pojawiła się za to wysepka. Zlikwidowano także miejsca parkingowe.

zdj. Marcin Szkodziński
zdj. Marcin Szkodziński
W czwartek i piątek (4-5 sierpnia) zakopiańskie Chramcówki zostały zamknięte dla ruchu ze względu na prowadzone prace. Drogowcy bardzo szybko uporali się z położeniem kolejnych warstw asfaltu i jeszcze przed czasem udostępnili kierowcom przejazd.

Poza nową warstwą asfaltu w okolicach skrzyżowania ul. Chramcówki z ul. Gimnazjalną kierowców czeka nowość. Pomiędzy pasami ruchu pojawiła się wysepka. Zniknęło także przejście dla pieszych, które znajdowało się na wprost wejścia do sklepu NETTO. Nie ma także zatoki postojowej dla samochodów osobowych.

Na remontowanym odcinku Chramcówek brakuje jeszcze oznakowania poziomego. Niebawem jednak mają pojawić się na nowym asfalcie białe pasy.

ms/ zdj. Marcin Szkodziński
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
zakopiańska masakra piłą spalinową08:30, 8 sierpnia 2022
@KJ, ma rację. Boję się za każdym razem kiedy UM ogłasza remont bo jestem pewien że pod topór pójdą zdrowe wiekowe drzewa i inna zieleń.
Brak konsultacji społecznych, pogarda dla mieszkańców, betonoza, inwestycja w celu przepalenia pieniędzy, brak wizji rozwoju.
Myśląca08:22, 8 sierpnia 2022
I po co likwidować przejście naprzeciw tesco (teraz netto),ktore całe życie tam było ludzie do apteki czy sklepu przechodzili... teraz i tak będą przechodzić bo przyzwyczajeni i babcia nie będzie z wózkiem szła aż do dworca aby przejść i stwarzać będzie to niebezpieczeństwo a co za tym idzie dalsze korki BEZSENS a drzew szkoda pustynia się robi potem płacz że takie susze
KJ22:17, 7 sierpnia 2022
Co się zmieniło ? na odcinku ok. 60 metrów wycięto 5 drzew w tym piękny klon - jawor i stary jesion, zlikwidowano też trawnik oddzielający chodnik od drogi.Była to zieleń naturalna nie wymagająca nakładów finansowych. Wybrukowano cały chodnik tej szerokości co jezdnia,
na którym Urząd ustawi prawdopodobnie rząd kosztownych donic.
Tak zaplanowany remont doprowadził do dewastacji środowiska naturalnego
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas