Komendant Wojewódzki dziękuje policjantom za służbę w Chorwacji - podhale24.pl
Sobota, 04 lutego
Imieniny: Andrzeja, Weroniki, Gilberta
Jabłonka
Snow
-3°
Wiatr: 23.94 km/h Wilgotność: 98 %
Snow
-3°
Wiatr: 26.784 km/h Wilgotność: 96 %
Snow
-2°
Wiatr: 26.208 km/h Wilgotność: 98 %
Snow
-2°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 96 %
Snow
Wiatr: 22.14 km/h Wilgotność: 96 %
Snow
-3°
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 98 %
Jakość powietrza
20 %
Nowy Targ
8 %
Zakopane
4 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 10 | 20 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 4 | 8 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 2 | 4 %
21.10.2022, 17:46 | czytano: 1383

Komendant Wojewódzki dziękuje policjantom za służbę w Chorwacji

Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie nadinsp. Michał Ledzion oraz trzech podległych mu policjantów garnizonu małopolskiego otrzymało podziękowania za pracę na chorwackim wybrzeżu Adriatyku. Policjanci - także z naszego regionu - pełnili służbę w okresie letnim, wspierając zagranicznych mundurowych.

policja.pl
policja.pl
Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie nadinsp. Michał Ledzion otrzymał od Ambasadora RP w Zagrzebiu Andrzeja Jasionowskiego podziękowania za służbę trzech policjantów z garnizonu małopolskiego w trakcie sezonu letniego 2022 roku. Jak napisał: "Polscy funkcjonariusze po raz kolejny wykazali się profesjonalizmem, sumiennością, odpowiedzialnością, a także ponadprzeciętnym zaangażowaniem w powierzone im zadania".

Podziękowania od Wydziału Konsularnego Ambasady RP w Zagrzebiu otrzymali m. in. mł. asp. Piotr Filar z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju, który patrolował ulice Biogradu.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że mł. asp. Piotr Filar pomógł 20-letniej obywatelce Norwegii, którą usiłował zgwałcić obywatel Chorwacji.


Policjanci pełnili służbę w okresie letnim od 1 lipca br. do 31 sierpnia na chorwackim wybrzeżu Adriatyku oraz w bułgarskich kurortach Morza Czarnego na mocy zawartych przez Komendanta Głównego Policji gen. insp. Jarosława Szymczyka porozumień, jak również zaproszeń skierowanych przez szefów chorwackich i bułgarskich policjantów.

opr. s/ zdj. KWP
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
wczasowicz02:48, 22 października 2022
Teraz niech sobie kichnie i na L4.????????????
Dziewczyny w bikini18:26, 21 października 2022
Fajna robota , chwała naszym policjantom ze tak super się spisali i nas ochraniali
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas