Nowe władze Związku Podhalan w Londynie - podhale24.pl
Niedziela, 29 stycznia
Imieniny: Franciszka, Zdzisława, Walerego
Zakopane
Clouds
-5°
Wiatr: 3.744 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
-4°
Wiatr: 4.392 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
-5°
Wiatr: 4.5 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
-4°
Wiatr: 5.148 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
-5°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
-7°
Wiatr: 2.916 km/h Wilgotność: 92 %
Jakość powietrza
56 %
Nowy Targ
12 %
Zakopane
40 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 28 | 56 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 6 | 12 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 20 | 40 %
29.11.2022, 14:32 | czytano: 2495

Nowe władze Związku Podhalan w Londynie

W weekend odbyło się walne zebranie wyborcze Związku Podhalan w Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, połączone z trzecią rocznicą powstania organizacji.

Fot. Związek Podhalan UK / Facebook
Fot. Związek Podhalan UK / Facebook
W obchodach wzięła udział delegacja Zarządu Głównego Związku Podhalan w Polsce w składzie: wiceprezes Piotr Gąsienica, wiceprezes Stanisław Lizak oraz Członek Prezydium Andrzej Malczewski.

Członkowie ZP w KWBiIP ponownie wybrali na prezesa na kolejną kadencję Dominikę Rzadkosz. Prezes wybrała natomiast członków swojego zarządu, którymi zostali: Bogdan Cieniawski - wiceprezes, Szymon Zagórski - sekretarz, Jolanta Rzadkosz - skarbnik, Andrzej Oskwarek - członek wspierający, Agnieszka Wyrostek - członek wspierający.Źródło: Związek Podhalan w Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, oprac. r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas