Rozpoczął się noworoczny Winter Classic - podhale24.pl
Wtorek, 21 marca
Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Mikołaja
Nowy Targ
Clouds
Wiatr: 1.224 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 0.972 km/h Wilgotność: 86 %
Rain
Wiatr: 2.664 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 2.592 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
Wiatr: 4.356 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 87 %
Jakość powietrza
50 %
Nowy Targ
20 %
Zakopane
62 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 25 | 50 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 10 | 20 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 31 | 62 %
07.01.2023, 11:04 | czytano: 2811

Rozpoczął się noworoczny Winter Classic

NOWY TARG. Tak to już dziś - noworoczny Winter Classic właśnie się rozpoczął. Na nowotarskim basenie do wody wskoczył Mateusz Cyrwus, który będzie pływał przez 10 godzin.

Ile pokona w tym czasie długości basenu? 500, 750 a może 1000? Zobaczymy. Każdy pokonany basen to zasilenie konta zbiórki Winter Classic, w tym roku prowadzonej dla Martynki, cierpiącej na wrodzoną łamliwość kości.Każdy kto wskoczy do basenu razem z Mateuszem i spróbuje się z nim zmierzyć ma szanse wygrać roczny karnet na basen w Nowym Targu, a każdy pokonany przez niego basen również zasili konto zbiórki.

To dopiero początek zaplanowanych na dziś atrakcji i wydarzeń, których ukoronowaniem będzie tradycyjny mecz KH Tauron Podhale vs. Winter Classic. Mecz rozegrają też dzieciaki z Podhala, będzie też pokaz umiejętności hokeistek.

Na zgromadzonych gości czeka szalona Voucheriada - do wylosowania: wycieczka do ciepłych krajów, kiermasz gadżetów - do kupienia nasze pamiątki i setki cudownych prezentów od naszych darczyńców oraz coś do zjedzenia na ciepło.

Jak co roku wszystko to działo się będzie przy Szkole Podstawowej nr 11 w Nowym Targu. Tu na małej sali gimnastycznej odbędzie się turniej dartaa a na dużej Spotkanie z Kulturą Japonii.

Na dziedzińcu szkoły zaplanowano pokaz rzeźby piłą łańcuchową realizowany przez wicemistrza Europy, a na zakończenie organizatorzy zaproszą na koncert i pokaz sztucznych ogni.

Dla tych którzy nie będą mogli być na imprezie Winter Classic przygotuje transmisje online. Zdalnie można też pomóc! Na stronie aukcje.podhale24.pl trwają licytacje - można wybierać z pośród kilkudziesięciu ciekawych propozycji. Można też wesprzeć Martynkę kupując cegiełkę Winter Classic na jej rzecz na www.jarmarkpodhalanski.pl/winter-classic - wszystkie zebrane w ten sposób środki trafią na konto Winter Classic.

Licytacje trwały będą do godziny 20:30.

wo/

Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas