Wiosenne warsztaty dla dzieci - podhale24.pl
Wtorek, 21 marca
Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Mikołaja
Nowy Targ
Clouds
Wiatr: 4.716 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
Wiatr: 5.616 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 2.7 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
Wiatr: 4.752 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 87 %
Jakość powietrza
50 %
Nowy Targ
20 %
Zakopane
62 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 25 | 50 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 10 | 20 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 31 | 62 %
17.03.2023, 15:39 | czytano: 550

Wiosenne warsztaty dla dzieci

ZAKOPANE. Najmłodszych, którzy nie mogą się doczekać końca zimy, Tatrzański Park Narodowy zaprasza jutro - w sobotę, 18 marca na warsztaty "W poszukiwaniu wiosny" w Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN.

zdj. Małgorzata Kot, TPN
zdj. Małgorzata Kot, TPN
"Wspólnie spróbujemy odnaleźć jej pierwsze oznaki w naszym leśnym Ogrodzie, który na pewno czymś nas zaskoczy!
Co będziemy robić? Poszukamy oznak wiosny w ogrodzie TPN. Będziemy się przypatrywać kwitnącym roślinom i nasłuchiwać śpiewu ptaków. Opowiemy Wam o tym, jak czytać przyrodę by rozpoznać czy wiosna już przyszła. Poznacie przysłowia, które w tym pomagają. Usłyszycie historię o tajemniczym ptaku Tatr – cietrzewiu i jego znajomych wybudzających się ze snu świstaku i niedźwiedziu" - czytamy w zaproszeniu.

Każdy uczestnik zajęć wykona kalendarz na cztery pory roku, ozdabiając go samodzielnie z przygotowanych przez organizatorów materiałów.

Zajęcia rozpoczną się o godzinie 10:00 w Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN, ul. Chałubińskiego 42a. Szczegóły na stronie TPN.

s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas