Kolejna sala sportowa w gminie Szaflary w przygotowaniu - podhale24.pl
Poniedziałek, 22 kwietnia
Imieniny: Leona, Kai, Heliodora
Jabłonka
Clouds
Wiatr: 5.148 km/h Wilgotność: 100 %
Clouds
Wiatr: 5.112 km/h Wilgotność: 99 %
Clouds
Wiatr: 3.996 km/h Wilgotność: 100 %
Snow
Wiatr: 3.852 km/h Wilgotność: 100 %
Clouds
Wiatr: 5.076 km/h Wilgotność: 100 %
Clouds
-1°
Wiatr: 5.436 km/h Wilgotność: 100 %
Jakość powietrza
20 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
16 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 10 | 20 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 8 | 16 %
03.07.2023, 16:45 | czytano: 2680

Kolejna sala sportowa w gminie Szaflary w przygotowaniu

Rozpoczęto prace przy opracowaniu dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla rozbudowy Szkoły Podstawowej w Bańskiej Wyżnej o salę gimnastyczną.

Fot. Urząd Gminy Szaflary
Fot. Urząd Gminy Szaflary
Gminie udało się pozyskać nieruchomość sąsiadującą z budynkiem szkoły, na której docelowo powstanie budynek sali gimnastycznej. Przed weekendem w siedzibie Urzędu Gminy w Szaflarach, wójt Rafał Szkaradziński w obecności radnych gminy Barbary Zalińskiej – Sikoń i Marii Antoł oraz sołtysa wsi Marcina Trybunii i dyrektor szkoły Renaty Jagody, podpisał umowę na przygotowanie dokumentacji z Pracownią Projektową Jan Okowiński z siedzibą w Nowym Sączu.

W nowej części mieścić się będzie pełnowymiarowa sala gimnastyczna, dwa oddziały przedszkolne z niezależnymi sanitariatami, szatnią i zapleczem, min. dwie tematyczne sale lekcyjne, toalety dla uczniów oraz kotłownię zasilaną na gaz płynny.

Termin opracowania kompletnej dokumentacji budowlanej wraz z uzyskaniem wymaganych pozwoleń wynosi 365 dni. Koszt prac projektowych to 98 tys. zł.

UG Szaflary, oprac. r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas