Kolejni wójtowie z wotum zaufania - podhale24.pl
Wtorek, 28 listopada
Imieniny: Zdzisława, Lesława, Gościerada
Zakopane
Snow
-4°
Wiatr: 6.372 km/h Wilgotność: 98 %
Snow
-3°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 98 %
Snow
-3°
Wiatr: 6.696 km/h Wilgotność: 98 %
Snow
-3°
Wiatr: 6.552 km/h Wilgotność: 98 %
Snow
Wiatr: 6.624 km/h Wilgotność: 99 %
Snow
-2°
Wiatr: 6.012 km/h Wilgotność: 99 %
Jakość powietrza
24 %
Nowy Targ
92 %
Zakopane
44 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 12 | 24 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 46 | 92 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 22 | 44 %
04.07.2023, 12:49 | czytano: 4304

Kolejni wójtowie z wotum zaufania

Wójtowi Szaflar Rafał Szkaradziński, Raby Wyżnej Andrzej Dziwisz, Lipnicy Wielkiej Mateusz Lichosyt i Łapsz Niżnych Jakub Jamróz, otrzymali wotum zaufania i absolutorium od radnych.

Wójt Jakub Jamróz po udzieleniu wotum zaufania i absolutorium. Fot. UG Łapsze Niżne
Wójt Jakub Jamróz po udzieleniu wotum zaufania i absolutorium. Fot. UG Łapsze Niżne
Dla każdego wójta to najważniejsze głosowania w roku. Nie udzielenie absolutorium za wykonanie ubiegłorocznego budżetu może skutkować przeprowadzeniem referendum w sprawie odwołania wójta. Wotum zaufania nie ma tak daleko idących konsekwencji, ale jego brak oznacza, że wójt nie ma poparcia wśród radnych. Tak było ostatnio m.in. w Rabce-Zdroju, gdzie burmistrz Leszek Świder nie go nie dostał.

W każdej z gmin głosowanie poprzedziła debata nad raportem o stanie gminy.

r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
co dalej?07:02, 27 listopada 2023
Widzę że wójt przeniósł złe nawyki do gminy! Nigdy nie był, nie jest, i nie będzie gospodarzem gminy w mojej ocenie. Tak to się złożyło że to nie ta klasa nie ta szkoła! Radni jesteście niewolnikami bez żadnych praw i to na własne życzenie gamonie! No cóż jaka wiedza takie decyzje jaka władza taka gmina to widać na każdej sesji! Dobrze że to dziadostwo się już kończy może się coś w końcu zmieni?
jestem to myślę!10:50, 12 października 2023
czy tak być powinno? Hm....też zadaje sobie to pytanie co ta czwórka zrobiła dobrego dla mojej miejscowości w tej kadencji? Sprawdziłem jak głosowali Ci trzej radni! Podam tylko kilka przykładów jak głosowali Ci radni 1.Likwidaca szkoły LO w głosowali ZA. 2.Likwidacja żłobka głosowali ZA. Budowa ścianki wspinaczkowej na obiekcie...Hali Sportowej uwaga.... ta gawieć głosowała przeciw budowie! Narobili wiele dziadostwa a litania co zrobili a co NIE zrobili jest bardzo długa! Radni kto was jeszcze raz wybierze stawia się w roli głupca!!!! Bardzo dobry wpis umieścił/myślę bo jestem/ pokazuje niekompetencje radnych czyli całej gminy! No z takimi radnymi to na pewno gmina daleko nie zajedzie! Ale Ci mędrcy gminni też powinni dostać małe co prawda bukieciki za jednogłośne głosowania popierające chore pomysły w tej gminie!
Jestem to myślę !09:52, 9 października 2023
Nic nowego od początku zmiany obecnej rady czy drugiej już kadencji wójta niestety nic się nie zmieniło żenada jest na porządku dziennym! Jeden z drugim czy to kolejny gamoń myśli tylko jak dopchać się do koryta i jak najwięcej się nażreć - nachapać ! On sam czy też nawet jego rodzina, koledzy, znajomi i to jest ******* nepotyzm czy praworządność oto jest pytanie ? Sprawy mieszkańców gminy im dyndają gdzieś w okolicy kolan i mają to w głębokim poważaniu ! Wybraliście Nas to rządzimy a jak rządzimy to już teraz nie wasza sprawa wyborcy. Wyrazy ubolewania dla mieszkańców z powodu wyboru takiego samorządu ! Ale jedno jest pewne w tej gminie i to na bank coście wybrali to macie !
czy tak być powinno?08:48, 6 października 2023
Gdyby jednak jakikolwiek redaktor był tak uprzejmy i zobaczył na własne oczy jak się rozwija przykładowo największa miejscowość w gminie ponoć turystyczna? Ciekawe czy nie byłby zdziwiony ba przerażony rozwojem tej miejscowości! A wystarczyło by tylko porozmawiać z radnymi tej zapomnianej a co za tym idzie zaniedbanej miejscowości przez gminę wójta radę itd. Wystarczy tylko sprawdzić wpisy co o tym sądzą mieszkańcy pisząc na tej stronie i zapytać radnego nie mylić z bezradnym niech pokaże jak cofa się w rozwoju ta miejscowość! Będzie wszystko jasne i bez żadnej ściemy! A to niewiele trzeba by pokazać troszeczkę prawdy a nie cały czas bić pianę jak się to rozwija gmina!
myślę bo jestem !15:44, 24 września 2023
Wstyd Spisoki! Nigdy więcej nie wybierajcie takich wałków przebranych w szaty świętoszkowatych nieuków! To zależy od Was jakie władze macie w gminie. Wybraliście gatunek wyjątkowo zakłamanych niemoralnych ludzi! Co to za gmina - rada co to za harem gdzie jest jeden sułtan i wokół niego wianuszek ełnuchów którzy spełniają jego życzenia! Do kogo macie pretensje ludzie sami sobie jesteście winni co nie macie świadomości kogo wybieracie? Teraz to szkoda jęczeć biadolić miało być tak dobrze a jest jak jest i trzeba się z tym pogodzić! Czy Oni są z Bożej łaski nie to wasz wybór mieszkańców tej gminy!
a co nie prawda?07:42, 14 września 2023
He he... z terenu!!!!! Ta elita gminna to politycy z łaski Bożej co nie widać na sesjach? To bogobojna gmina co wójt wymyśli radni przyklepią a ksiądz pokropi! Tak to już jest z tym prawem i sprawiedliwością w tej gminie! Wszystkie nawet drobne inwestycje mają pod górkę taki to wójt tacy radni i takie przewrotne te Spisoki!
z terenu17:59, 13 września 2023
Na mądrych biegłych polityków to Oni raczej mi nie wyglądają. Osoby jednak raczej nie ciekawe. Tacy ludzie zarządzają gminą ja osobiście bym im nie zaufał ! Te uśmiechy to jednak jakieś nieszczere wymuszone chyba nie mają powodów do radości ?
swój16:26, 7 września 2023
Też mnie krew zalewa jak takie zera rządzą gminą i te fałszywe uśmieszki zadowolenia na twarzach! Radość że kolejny raz udało się zrobić społeczeństwo w ciula!
coś podobnego!17:47, 4 września 2023
ale pech! Pewnie pech ale tu nie wystarczy czekać na jakiś tam cud i trzeba się pozbyć takiej władzy takich radnych! Może i Spiszacy do odważnych nie należą i chowają głowę w piasek i wystawiają tyłek i każdy patałach może im dokopać! Tu nie ma co próbować wywalić to dziadostwo tych obiboków i dokładnie posprzątać! Jakie Ci ludzie mają wykształcenie skoro gmina tak nisko lata że pozbywa się majątku?
ale pech !17:15, 2 września 2023
xyz ! E.... to już jest kaplica ostatnio gmina - rada zaczyna pozbywać się majątku gminnego i to za darmo! Taka ci to polityka w tej gminie. Jednym działki za darmo drugim działki się kupuje no cóż Spisz do zbyt mądrych ludzi nie należy! Żadne modlitewniki nie poprawią sytuacji w tej gminie z takimi radnymi czy wójtem nie ma takiej siły! Ale spróbować zawsze można a może się uda ten cud ?
xyz19:32, 30 sierpnia 2023
kurde!!!! Ale masz poczucie humoru gdyby wójt zakupił radnym modlitewniki to nie była by już gmina ale kaplica!
kurde!!!17:47, 23 sierpnia 2023
Przeczytałem że można na tej stronie podzielić się opiniami na temat pracy gminy! Wójt to jakaś groteskowa postać w wprowadził folklor w gminie! Okres działań wójta czy rady to czas marazmu i braku wizji na lepsze jutro. Braku aktywności w przestrzeni publicznej praca zazwyczaj opierana jest raczej na facebooku! Dziwi mnie że wójt nie wpadł na pomysł zakupu radnym modlitewników by modlili się za swoje i wójta zdrowie bo o coś innego już nie ma sensu! Szkoda tylko że społeczeństwo wybrało taki motłoch w skład którego wchodzą takie hieny!
???10:23, 22 sierpnia 2023
No właśnie może się wyłożyć i co dalej gościu ? To jednak są tęgie umysły które trzęsą gminą! Tylko czy żłób jest jeszcze pełny ? Czy nie zabraknie żarcia dla wszystkich chętnych ?
ja was wybiorę!16:12, 18 sierpnia 2023
Eeeee... tam po co te dyskusje to i tak się nic nie zmieni te pajace i tak niczego nie załapią! My płacyme podatki nom się to nalezy itd. Wójt ze strachu to wszystko popiera i trzęsie portkami a skarbnik jak zwykle chcecie głąby to macie! Wiadomo szkoda by było utracić taki żłób z którego tak dobrze się żre!!!!!!!!!Ta czwóreczka to jednak wybitni spece bez nich gmina może się wyłożyć na pukiel i co dalej?
ja was wybiorę!11:54, 18 sierpnia 2023
Wielka szkoda że nasze społeczeństwo na Spiszu jest na tak niskim poziomie! Że dało się podzielić przez radnych takich *** którzy mają nas w czterech literach! No przepraszam może jednak nie wszyscy radni bo była by to niesprawiedliwa ocena z mojej strony. Przykładem mogą być jednak Ci radni ze zdjęcia no co Oni mogą.... pytanie proste? Jednak za 100 punktów. Jaką wiedzę posiadają o samorządzie, prawie, przecie nawet nie mają pojęcia co to jest rada i po co została powołana! O wielu takich niewygodnych sprawach gminy rzadko się mówi co jednak tym razem na sesji poruszył jeden z radnych! Radna pytała o kondycje gminy szkolnictwo w jaki sposób są wyprowadzane pieniądze poza budżetem gminy i co bardzo istotne ile? Wójt stwierdził jednoznacznie że pytania nie są merytoryczne a co za tym idzie są nie na miejscu! Tak już po prawie 9 latach obecnej kadencji jakaś niemoc czy nawet ciemnota kwitnie dalej w gminie! To nie są ważne sprawy przepraszam... to polecam oglądnąć ostatnią sesję jak są traktowani radni polecam i co się tam dzieje a raczej wyprawia!
xxx08:52, 18 sierpnia 2023
he he.....Przewodnia siła gminy na zdjęciu sami popaprańcy w tej gminie! Nie mam pojęcia co tacy ludzie wiedzą o samorządzie? A mącą już prawie 9 lat to znaczy że jednak mocno trzymają się koryta! Kto to kiedy zmieni i jakim sposobem????
co dalej?15:46, 17 sierpnia 2023
sory....Też jestem ciekawy ilu tych bezradnych po wyborach utrzyma się przy żłobie a ilu Spiszacy będą w stanie oderwać od koryta? Jak znam życie to ten Spisz to ciekawy naród skłócony zawistny płochliwy i taki jakiś niestabilny! Jak się ogląda sesje to ręce opadają zdjęcie jakby nie było tej władzy świetnie odzwierciedla ich kulturę wiedzę mądrość wykształcenie. Oni promieniują z zachwytu nad sobą! Kto i kiedy będzie w stanie to towarzystwo oderwać od koryta, jak tak dobrze się im żre!!!!
wyborco czy Ci nie żal ?20:42, 16 sierpnia 2023
Ej ludzie ludzie ze Spisza najpierw takich gamoni wybieracie a potem dopiero płacz biadolenie jęczenie p******* że wszyscy są ciula warci jako samorządowcy? Zdjęcie może i mało ciekawe no cóż ale obrazuje władze te bukiety gminne! Za Jezusa nie mogę zrozumieć co to za ludzie na tym Spiszu! To chyba najmniej kompetentni radni w tej kadencji nigdy chyba mądrością nie grzeszyli to widać po głosowaniach! Też bym się mocno zastanowił czy warto wybierać takich uczonych?????
jak żyje !18:02, 11 sierpnia 2023
A ja na wójta nie głosowałem i nie będę nic na tym nie zyskałem ale i nic nie straciłem. Jedynie mam satysfakcję że mam to ich całe włodarzenie w tej gminie w głębokim poważaniu. Te twarze na zdjęciu odzwierciadlają ich cechy osobowości i przydatność polityczną! Nigdy nie zagłosuje za takimi oscypkami!
sory07:56, 11 sierpnia 2023
W mojej ocenie to taką gminę radę wójta powinna sponsorować duża fabryka wazeliny. Kto i jaki sposób w gminie przeżera pieniądze podatnika to już chyba z grubsza wiadomo! Jak funkcjonują w tej gminie inwestycje nauka zdrowie sport rada gminy itd. to też jest widoczne i to na każdym kroku! Za wyniki pracy....? Wójta i tylko samo ocenę na fejsie to trochu za mało na zaufanie radni ale w sumie co wy możecie!
egon17:59, 10 sierpnia 2023
Gmina kompletnie odklejona od potrzeb mieszkańców. Głucha na argumenty ludności! Niestety wójt jest osobą bezradną bez żadnej wizji rozwoju gminy! W dodatku okłamuje mieszkańców prosto w oczy! Unika na sesjach trudnych - niewygodnych tematów. Woli się za to fotografować chwalić się marnymi a do tego nie do końca swoimi sukcesami! Człowiek z wiochy wyjdzie ale wiocha z człowieka nigdy! A Ci zadowoleni uśmiechnięci mają ludzie odwagę bo nie wiem co ich tak bawi? Zapytam może wprost koryto???
wyborca!15:56, 3 sierpnia 2023
Matko Boska!!! Boję się już otwierać lodówkę czy nie zobaczę zdjęcie wójta i tej reszty bo stracę apetyt i już po jedzeniu! Nie wiem dlaczego redakcja nie opublikuje radnych którzy mają coś do powiedzenia!!!! Chyba to też są osoby publiczne? Do puki nie będą publikowane ich wypowiedzi na sesji ich punkt widzenia i to na róże sprawy czy nawet ich podobizny Ci radni nigdy nie wyjdą z cienia! Wyborca ma obowiązek wiedzieć co reprezentuje i za czym głosuje radny z danej miejscowości. To wtedy by można było mówić o jakiejś tam sprawiedliwości! Czy to jest możliwe przy takim zakłamaniu nie wiem??????
wyprowadzony w pole!!!!!13:33, 3 sierpnia 2023
W ostatnich dwóch miesiącach słupki oceny pracy wójta z 3% po kilku już latach gwałtownie wystrzeliły w górę na dzisiaj to już 42% pytanie tyko jaki idiota w to uwierzy? Jeśli jednak do końca kadencji okazało by się że taki pracowity wójt oczywiście że tylko na fejsie osiągnie wynik 100% to wybory są zbyteczne! A trole wójta pracują nie marnują cennego czasu opluwając ludzi do których Jamróz ma jednak fobie! Jad trzeba sączyć bo wybory się zbliżają. Moje drogie trutnie ja WAM dam wotum zaufania przy urnie wyborczej macie to jak banku! Koń by się uśmiał co wyprawiają te tyło włazy gminne to na pewno!
Agata12:19, 31 lipca 2023
Ludzie! Sami wybieracie tych nieudaczników a teraz narzekacie? Czy możliwy był inny skład przewodniczących rady gminy? Oczywiście że był ale wybierali się sami przy wydatnej pomocy wójta! Jedni radni nie chcieli drudzy się wycofali a reszta została odstawiona na boczy tor! Oglądałam jak wyglądały wybory w tej radzie na drugą kadencje chcesz być przewodniczącym to będziesz! Od razu wiedziałam że z tego będzie chryja i to na 5 lat. Teraz nie ma co biadolić narzekać gęgać to już nie ma żadnego sensu tego nie da się odkręcić!
koń by się uśmiał!!!!16:37, 30 lipca 2023
Tak sobie kombinuję tak na chłopski rozum czy wyborcy tak jednogłośnie podsumują z działalności wójta radnych przy kolejnych wyborach? Skoro wiele osób wprost pyta na tej stronie czy gmina osiągnęła już dno? Trzeba się modlić żeby ktoś nie wpadł na pomysł przewiercenia tego dna! To dopiero byłby cyrk w tej gminie Boże miej Nas w opiece przed takimi urzędnikami! xyz nie rób sobie jaj z tymi tęgimi głowami ale wiem że to jest jednak forma żartu z Twojej strony!
xyz15:15, 27 lipca 2023
To jest główny trzon władz gminy jak widać same tęgie głowy inteligencja wiedza aż promieniuje od tych panów! Dlatego gmina jest na 36-tym miejscu w rankingu gmin ale chyba od końca ha ha ha!!!!!
prawnik!18:11, 25 lipca 2023
Nie wiem po jakie licho radna się denerwuje na sesjach przecież z takiego rządzenia jak jest w tej gminie to koń by się uśmiał! Rada prymitywna a urząd jak to urząd zerżnie głupa i po wszystkim! Sprawa jest jasna gdyby radni powiedzieli nie.... kasa ma iść na rozwój gminy to wójt ze skarbnikiem czy nawet sekretarz mogą się p****ć i na tym koniec! Ale skoro im pozwalają brylować to ich broszka! Pewnie radna może nie raz zaorać to towarzystwo ale czy nie szkoda zdrowia? Przy pomocy prasy telewizji na pewno poruszyła by wiele spraw w tej skostniałej gminie ale pytam czy warto adwokacie diabła?
adwokat diabła .09:01, 25 lipca 2023
dlaczego? To dobre pytanie! Powiem więcej deptajcie dalej radnej p. Janinie po piętach to Was do końca kadencji tak wyprostuje że się z rozumem nie połapiecie! Myślę jednak że radna już na takie chamstwo obojętnie z czyjej strony jednak sobie już nie pozwoli! Granica arogancji w stosunku do radnej dawno została przekroczona tak przez rade jak i wójta. Co będzie do końca kadencji trudno powiedzieć bo jednak radną trudno rozszyfrować! Starałem się jednak ale nic z tego nie wyszło i sobie odpuściłem.
kontrowersyjny obserwator!15:58, 24 lipca 2023
Piękne zdjęcie umieściła gmina na stronie.... u a jakie promienne uśmiechy ślą społeczeństwu te paniska niczym***** Pat i Pataszon ta wesoła czwóreczka! Udało się już kolejny raz zrobić radnych w ciula! A społeczeństwo sobie pisze na stronie co o tym wszystkim sądzi! A Oni to mają gdzieś i tak to jest z tymi radnymi. Czasami pokaże się wpis który zaora ten nieużytek gminny! Jednak rzadko co prawda no ale cóż prawda bywa zazwyczaj bolesna!
obserwator11:03, 24 lipca 2023
Lubię oglądać sesje bo mam taki ubaw że czasami to się popłacze ze śmiechu. Wójt po udzieleniu absolutorium przez wysoką radę.... bo wotum zaufania już nie koniecznie dostaje bukiet kwiatów. To dopiero kpina kto mu go wręcza jeden z największych tyło włazów gminnych! A ponieważ jest to bukiet przechodni wójt staje przed problemem! Komu go przekazać? Skarbnikowi nie bo dużo mąci w finansach co sesja to autopoprawka - wrzutka! A więc najlepiej pierwszej damie czyli sekretarz która ciężko pracuje by utrzymać ten cyrk! Koledzy w tle biją brawo aż dostaną odciski! Jezus aż się boje żeby ten kabaret się nie skończył bo co będzie mnie tak bawić? Niech Was humor nie opuszcza przynajmniej do końca kadencji!
czy ktoś to zrozumie?09:00, 20 lipca 2023
No.... trzeba uważać na tego bajeranta gminnego i jego klanów! A swoją drogą jestem ciekaw czy po wyborach ten uśmiech będzie gościł dalej na twarzach tych obłudników? Czy ten ciemny ludek kupi już kolejny raz taką ściemę propagandową tego samorządu? Jak z tego wynika pytań niewygodnych jest masa a kto ma pytać na sesjach skoro radnym NIE WOLNO a prasa nie będzie poruszać niewygodnych tematów ??? Pytam skąd społeczeństwo będzie wiedziało jakie są działania wójta gminy pytam ! To tak ma wyglądać demokracja w tej gminie? Czy moje pytanie jest merytoryczne? Wyborca powinien w końcu być świadomy na kogo głosuje! Prawo radnego jest pytać i to niezależnie od tego czy się to komuś podoba czy NIE! Jedno razowe zaoranie to mało ten nieużytek trzeba orać systematycznie by te chwasty nie pojawiły się w kolejnej kadencji!
dlaczego?17:33, 17 lipca 2023
Dzisiaj rano starałem się umieścić mój wpis na temat działalności tej czwórki! Bowiem na sesji nie było wcale tak wesoło. Były spięcia między radnymi a przewodniczącym rady który to został zaorany przez jedną z radnych. Ale jak widać nie jest to wydarzenie godne uwagi a szkoda bo wybory blisko a kabaret coraz popularniejszy w gminie! Dlaczego nie są poruszane sprawy trudne? Szkoły, Ośrodek Zdrowia nieudolnie działa, nowe stanowiska w gminie, wyprowadzanie pieniędzy poza budżetem, nie równe traktowanie przez radnych czy wójta poszczególnych miejscowości to nie jest godne debaty radni? No cóż jaka gmina taki wójt jaka rada takie uchwały mamy to co mamy!
patrząc obiektywnie !10:17, 17 lipca 2023
sorry!!!! Nawet fajna forma Twojego żartu a teraz tak na serio! Radna nie może nadepnąć niestety na klejnoty bufonom.... bo te chłopaki chyba już jednak je nie posiadają! Pani Janina słynie już jednak z ciętego języka i to nie tylko na sesji gminy. Ale jak widać i słychać na sesji świetnie daje sobie radę! Koledzy już maksymalnie przegięli i zostali pięknie zaorani! Gdyby jednak nie wrodzona inteligencja i kultura tej pani to riposta ze strony radnej była by okrutna a zaoranie głębokie sięgające dna tej gminy. Wójt miałby to swoje wyuczone adwoce że z rozumem by się nie połapał! Czy warto szczypać radą i to przed samymi wyborami? Kto na tym zyska a kto może stracić? To prawda decyzja należy do wyborcy!
sprawiedliwy07:55, 14 lipca 2023
Wybory coraz bliżej to i aktywność wójta gwałtownie wzrosła widać to na każdym możliwym portalu! Ci czterej zbawcy narodu Spiskiego też przy okazji się objawili a zwłaszcza przewodniczący, wszyscy jak jeden chodzą na sznurku wójta! Ja osobiście jako wyborca zaufanie do tych ludzi dawno straciłem i tyle! Jednak zdaje sobie sprawę że jest to wszystko ściema bo w sumie to wszystko g**** prawda! Nie należy wszystkich wójtów wkładać do jednego worka bo jest to niesprawiedliwe! Są wójtowie i wójtowie widać to po inwestycjach jedni robią inwestycje a inni się tylko chwalą!
xyz12:34, 13 lipca 2023
Ech ! Prawda w tej gminie ma pod górę to ciekawe zjawisko! A radni reprezentanci gminy bardzo ciekawi ludzie. To zaściankowy katolicyzm módl się nie myśl a jakoś to będzie !
brak słów !09:15, 13 lipca 2023
Jezus!!!! Radni skłóceni wójt traktuje ich jak tępaków ! Wójt i owszem zadowolony z uśmiechem na twarzy bo już kolejny rok udało mu się zrobić ich w ciula! Tak durnej rady ta gmina jeszcze nie miała. O zgrozo Ci ludzie nie mają świadomości po co tam są głosują za wszystkim co wójtowi pasuje! No właśnie sory zobaczymy jakie to ostatnie słowo będzie miał wyborca. No i taka to władza kieruje gminą ?
a co nie prawda?11:46, 11 lipca 2023
Jednego nie mogę zrozumieć dlaczego redakcja tak przykładowo równa inwestycje np. gminy Łapszańskiej z takimi gminami jak Czary Dunajec - Szaflary - Ochotnica - Krościenko itd. tam się buduje faktycznie jest wiele inwestycji robionych! Ale w Łapszach...... wójt twierdził na ostatniej sesji że gmina jest na 36-tym bodaj miejscu uwaga w całej Polsce ale chyba od końca! W tej gminie trudno skapczyć co jest prawdą a co fikcją. Kiedyś redaktorzy starali się pisać rzetelnie co działo się dobrego czy złego w gminie wystarczyło wejść na stronę i wszystko było jasne. Teraz to wszystko jakoś z powszedniało i jest OK a tak nie jest!
sorry09:00, 11 lipca 2023
Nie tak dawno mieliśmy na sesji kabaret z nadaniem patrona jednej ze szkół! W tym akurat przypadku już jeden z tych tłustych kotów wójta usilnie próbował podrapać radę sołecką czy demokratycznie wybranych radnych? Jednak 9-ciu radnych na taki incydent nie pozwoliło i tu się z Tobą adwokacie nie zgadzam. Resztę wpisu tak zupełnie podzielam to prawda! Ostatnio tych dwóch chłopców bardzo mocno nadepnęło radnej na odcisk! Radna z kolei powinna tak nadepnąć tym bufonom na klejnoty żeby do końca życia a nie tylko kadencji pamiętali z jaką radną mieli do czynienia! Do wyborów pozostało kilka miesięcy czy radna odpuści takie traktowanie i machnie ręką wychodząc z założenia że już nie warto / psy szczekają a karawana jedzie dolej/ wydaje mi się to mało prawdopodobne zobaczymy czym się skończy ta nagonka? Ostanie słowo należy jednak do wyborcy!
adwokat diabła .17:26, 9 lipca 2023
Hm mieszkaniec? Czy p. Radna Janina dopiero teraz po tylu latach zauważyła ten Bizantyjski wzrost obsadzania stanowisk w gminie podejrzewam że nie nie! Wójt zatrudnia na potęgę te swoje chude koty by je potem tuczyć za pieniądze a jakże inaczej podatnika! Gdyby radna jednak zadała pytanie merytoryczne! W jaki sposób i ile pieniędzy jest wyprowadzane poza budżetem było by to pytanie merytoryczne wójcie czy skarbniku? Jednak na zadawanie takich pytań itp. Radnej jednak przewodniczący nie pozwala! Gdyby radni popierali radną to tak ale nie popierają!!!! Czy te popaprańcy tego nie rozumieją że radny ma prawo wypowiadać się w imieniu swoim i swoich wyborców ! Tak trzymać przynajmniej Ci radni którym to się w końcu oczy otwarły jak pisze /Cymek/ !!!
ech...11:04, 7 lipca 2023
EyEa Szkoda pewnie szkoda no cóż na głupotę nie ma jeszcze lekarstwa.
EyEa22:48, 6 lipca 2023
Szkoda tylko, że to "wybrani" wybierali.. Jaki wójt taka gmina -,-
też mi nie do śmiechu!20:54, 6 lipca 2023
No i czego się śmiejecie i teraz te drwiny z siebie się śmiejcie co nie macie świadomości kogo wybieracie? To do czego doprowadziła ta miernota to wstyd! Kto przywróci rangę temu urzędowi tej gminie? Wiele wody upłynie w Dunajcu! A miało być tak pięknie a jest jak zawsze wszystko się p******o! Stracone lata!
mieszkaniec11:08, 6 lipca 2023
Jo @ krótko i na temat udało Ci się podsumować gościu tych mistrzów zarządzających gminą to fakt! Jednak w tej czwórce są radni którzy reprezentują rolnictwo, wójt klasę robotniczą, inteligencje, ba nawet były już PZPR a wszystko to wybrane demokratycznie. Co wybieracie to macie! Cymek.... gdyby radni popierali p. Janinę to na pewno była by inna sytuacja w urzędzie bo to kontrowersyjna poniekąd radna! Podejrzewam że niektórzy z przerażenia robili by w g****! No ale tak nie jest i nie będzie bo kadencja się kończy apel o opamiętanie radnych nic tu już nie da kolego!
Cymek11:25, 5 lipca 2023
W Łapszach to nie było debaty, tylko próba zamiecienia problemów pod dywan.... Brawo Pani Janino za walkę z tą obłudą! Widać że powoli otwierają się klapki reszcie, nagle radny z Trybsza przemówił.... no i Dorota, brawo. Jechać z nimi !!!
spisok10:29, 5 lipca 2023
Jamrozowi , to w życiu bym nie zaufał.
wkurzony07:54, 5 lipca 2023
A oto i nasz kwiat nauki postępu i rozwoju naszej kulejącej gminy! Brawka dla władz gminy! Niech uśmiech i zadowolenie gości na waszych twarzach do następnych wyborów! Łubu dubu niech nam żyje kierownik tego klubu.
małolat20:15, 4 lipca 2023
Wójt gminy Lipnicy dostał wotum zaufania a kto to głosował pewnie ci co w gminie pracują bo od Lipnicanów to by go na taczkach wywiezli .
Jo15:55, 4 lipca 2023
Mistrzowie drugiego planu, Jurek Owsiak i Dyrektor Mercedesa ;)
zawiedziony15:20, 4 lipca 2023
Eeeee! Takie zdjęcie to rozumie cała eminecja gminy , miłościwie nam panująca rada wraz z bukietem gminnym ! Czy jest się z czego cieszyć otrzymać wotum zaufania od rady klakierów no nie wiem? Bo za inwestycje na pewno nie! Oglądając sesje można wyrobić sobie zdanie na temat działania tej gminy. Ale czy warto zawracać sobie głowę takimi urzędnikami?
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas