Klub ma sponsora tytularnego - podhale24.pl
Poniedziałek, 26 lutego
Imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego
Czarny Dunajec
Clouds
Wiatr: 5.292 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 6.048 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
Wiatr: 6.084 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
Wiatr: 7.164 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
Wiatr: 5.508 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
Wiatr: 6.264 km/h Wilgotność: 97 %
Jakość powietrza
18 %
Nowy Targ
32 %
Zakopane
32 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 16 | 32 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 16 | 32 %
11.08.2023, 21:46 | czytano: 3816

Klub ma sponsora tytularnego

NOWY TARG. W piątek wieczorem oficjalnie ogłoszono, iż Grupa PZU została sponsorem tytularnym Podhala Nowy Targ.

zdj. Szymon Pyzowski
zdj. Szymon Pyzowski
Największy polski ubezpieczyciel pojawi się w nazwie drużyny, która w rozgrywkach TAURON Hokej Ligi wystąpi jako PZU Podhale Nowy Targ.

Logo grupy już pojawiło się pod lodem.


"To bardzo istotne wydarzenie w historii Szarotek daje wspaniałe możliwości rozwoju hokeja w Nowym Targu" - ogłosił klub.

- Cieszymy się, że firma PZU podziela naszą pasję do hokeja oraz nasze zaangażowanie w lokalną społeczność. To partnerstwo przyniesie nowe możliwości rozwoju dla naszych zawodników, a także pomoże w kształtowaniu postaw sportowych i fair play - zaznacza Natalia Charyasz, prezes KH Podhale Nowy Targ.

- Promocję aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia rozpoczynamy już wśród najmłodszych – dla nich powstał program Dobra Drużyna PZU. Dla tych jednak, którzy rozbudziwszy w sobie sportowe pasje chcą dalej je rozwijać na ścieżce profesjonalnej, mamy propozycję jak ta – sponsoring lokalnego, profesjonalnego klubu sportowego. Gdy do tego jest to klub z tak wielkim dorobkiem i wspaniałą historią, jak Podhale Nowy Targ, to pewna jestem, że wychowamy kolejne pokolenia medalistów – mówi Sylwia Matusiak, członek zarządu PZU Życie.

W sobotę 12 sierpnia o godzinie 21:50 będzie miała miejsce oficjalna prezentacja drużyny PZU Podhale Nowy Targ na sezon 2023/2024.

opr.s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
yamakay22:10, 12 sierpnia 2023
zrezygnujcie jecze z paliwa i pradu kazda z tych firm cos sponsoruje i to grubo :)
Góral21:25, 12 sierpnia 2023
Zabieraliśmy się z pzu do innych ubezpieczycieli od jakiegoś czadu, teraz rezygnujemy w trybie alarmowym
yamakay14:57, 12 sierpnia 2023
Maciej napewno sa zalamani z tego powodu chyba zbankrutuja he
yamakay12:50, 12 sierpnia 2023
zibi tego jak obajtek sprzedal lotos za mniej niz przynosi zyskow na kwartal nic nie przebije gdzie ty byles wtedy
Maciej09:28, 12 sierpnia 2023
Sprawa prosta. W Poniey szukam nowych polis na auta i dom. Rezygnuje z usług PZU po ponad 20 latach.
Wyrocznia08:27, 12 sierpnia 2023
Sponsor, którego sponsorujemy, sponsoruje nasz klub.
Przeciętny08:23, 12 sierpnia 2023
Zamiast zmniejszyć składki na ubezpieczenie to będą wydawać kasę na głupoty... Jak tak można , miasto chce mieć hokej to niech sponsoruje a jak nie to dowodzenia
Zibi08:12, 12 sierpnia 2023
Najwięcej do komentowania mają ci co na hokej nie chodza!!!Mówicie, że wasze pieniądze a ja się pytam gdzie byłeś, jak Ryży podnosił wiek emerytalny,sprzedawał kolejkę na Kasprowy,kazał w Sopocie sponsorować klub osxykowy przez spółkę państwową itp.Narzekacie ,że jest sponsor państwowy,np.Toruń sponsoruje Enea i co?To jest właśnie naza Polska rzeczywistość, marudzi,marudzić.....
cuda i wianki00:21, 12 sierpnia 2023
Co żrecie że takie głupoty o hokeju w Nowym Targu piszecie?S....ie w swoje własne gniazdo???
xyz23:38, 11 sierpnia 2023
Wspaniała wiadomość!
cba23:13, 11 sierpnia 2023
Będzie fajnie, ale po wyborach trzeba "kurki" przykręcić bo trzeba kredyty spłacać! Za tow. Gierka to była "pestka".
Gulasz Juliusz Zeżarł22:50, 11 sierpnia 2023
Za pieniądze PZU czyli składki ubezpieczonych, PIS kupuje głosy wielbicieli hokeja na Podhalu, Spiszu i Orawie.
W rezultacie będzie PIS,-=drożyzna również w ubezpueczeniach.
Skinheads 6922:43, 11 sierpnia 2023
Nawet w Albanii czytam o swoim ukochanym klubie!
Freestyler22:40, 11 sierpnia 2023
"- Cieszymy się, że firma PZU podziela naszą pasję do hokeja oraz nasze zaangażowanie w lokalną społeczność. To partnerstwo przyniesie nowe możliwości rozwoju dla naszych zawodników, a także pomoże w kształtowaniu postaw sportowych i fair play - zaznacza Natalia Charyasz, prezes KH Podhale Nowy Targ. "

PZU ma w d*** lokalną społeczność i zaangażowanie w hokej. Liczy się kasa, i tylko kasa. Jak zobaczą, że nic z tego nie ma to odejdą jak wszyscy. Ja wiem, że Gut-Mostowy ich przyciągnął ( przynajmniej tak się chwalił), ale to część kampanii wyborczej przecież jest.....
stefan22:26, 11 sierpnia 2023
Kolejny raz ten sam błąd. Znajduje się ktoś kto dał kasę ( tym razem był przykaz z góry - macie dać, więc dają bo to po dużej części państwowa firma). Pościągali dobrych chłopaków ale za duże pieniądze ( jak na realia niszowego sportu jakim jest hokej). Dalej nie ma podstaw takich jak obiekt, długofalowo prowadzone odpowiednie szkolenie sportowe i mentalne, zainteresowanie kibiców... Post o zatrudnieniu Patryka Wronki czytała porównywalna licznba osób do informacji o ponownym remoncie skrzyżowania na Krzywej... Ni jestem przeciwnikiem hokeja, sport jest bardzo ważny, każdy. Ale powiem Wam jak będzie: koło marca, kwietnia ukaże się pierwszy artykuł, że nie wiadomo czy PZU zostanie na kolejny sezon. W maju będzie to wiadome. Bo jaki to dla nich rozgłos? Ile dzięki temu sprzedadzą więcej produktów? Czy może ich marka dzięki temu urośnie? NIE. Wystarczy, że zmieni się układ polityczny i PZU będzie sponsorem już kogoś innego. Z kibicami będzie podobnie. Piersze mecze - lodowisko nabite nak autobus do Lichenia. Później będzie frekwencja jak będą wyniki. A przykład Katowic z kilku lat wstecz pokazuje, że mimo na papierze nawet lepszej ekipy niż teraz ma Podhale można zostać pokonanym... Irytujące jest to, że znów zaczynają od d... strony. Za rok we wakazje będzie ta sama śpiewka dziennikarzy. Natalia, Zdzisiek źli bo nic nie umieją... A co teraz się zmienili, że tak cicho? Dalej są fanatycznie zakochani w hokeju, poświecają swoje prywatne życie, bez kasy.. No ale teraz jest cisza bo jest dotacja,a oni są w czołówce menegmentu sportowego w Polsce...
Osiol22:05, 11 sierpnia 2023
No tak podziela wasza pasje
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas