Ogłoszono konkurs na stanowisko prezesa kablówki. Kolejny - podhale24.pl
Sobota, 09 grudnia
Imieniny: Leokadii, Wiesławy, Nataszy
Czarny Dunajec
Clouds
-7°
Wiatr: 5.832 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
-4°
Wiatr: 6.336 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
-7°
Wiatr: 5.076 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
-4°
Wiatr: 6.084 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
-6°
Wiatr: 7.092 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
-8°
Wiatr: 6.768 km/h Wilgotność: 89 %
Jakość powietrza
136 %
Nowy Targ
96 %
Zakopane
42 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Umiarkowana
PM 10: 68 | 136 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 48 | 96 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 21 | 42 %
01.10.2023, 16:27 | czytano: 1950

Ogłoszono konkurs na stanowisko prezesa kablówki. Kolejny

NOWY TARG. Rada Nadzorcza Nowotarskiej Telewizji Kablowej ogłosiła kolejny konkurs na stanowisko prezesa Zarządu Spółki. Kandydaci mają czas na zgłoszenie się do połowy listopada.

arch. Podhale24
arch. Podhale24
Poszukiwania prezesa kablówki trwają od blisko roku. W październiku 2022 - po roku - z funkcji zrezygnował Przemysław Bolechowski. W jego miejsce weszła Dorota Burdyn, która zasiadała w Radzie Nadzorczej NTvK i dodatkowo szefuje Zakładowi Gospodarki Komunalnej. W rozmowie z Podhale24 podkreślała, że zgodziła się na zajęcie drugie fotela prezesa - "tylko tymczasowo, do czasu rozstrzygnięcia konkursu i wyboru prezesa kablówki".

Ogłaszane od 12 miesięcy konkursy nie przyniosły rozstrzygnięcia, bo najpierw nie było chętnych do objęcia funkcji, potem pojawił się kandydat, ale nie go nie wybrano, a następnie zmarł jeden z współwłaścicieli NTvK i sprawy spadkowe - a co za tym idzie także kwestia wejścia spadkobiercy w skład Rady Nadzorczej - przeciągały się.

W kolejnych zapowiedziach termin wyboru prezesa ustalany był na koniec grudnia 2022 r, potem na końca marca i września br. Obecnie na kandydatury Rada Nadzorcza Nowotarskiej Telewizji Kablowej czeka do 15 listopada br.

Od kandydatów ubiegający się o to stanowisko wymagane jest m. in. wykształcenie wyższe, co najmniej ukończone studia magisterskie, biegła znajomość języka polskiego, 5-letni staż pracy lub prowadzenia działalności gospodarczej, w tym co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym lub w zarządzaniu działalnością gospodarczą, niekaralność, umiejętność podejmowania decyzji, kreatywnego rozwiązywania problemów, odporność na stres i dyspozycyjność.

Rozmowy kwalifikacyjne zostaną przeprowadzone od 16 listopada w siedzibie NTvK.

s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Przyszły prezes07:47, 3 października 2023
Chętnie dowiedziałbym się więcej o konkursie na prezesa, ale niestety nie mogę znaleźć informacji na ten temat w innych źródłach. Czy możecie podać dodatkowe źródło?
Janosik07:42, 2 października 2023
Biegła znajomość języka polskiego. No,no,no, trudno będzie. Na pewno kandydat z PO się nie nada. U nich mały zasób polskich słów, co drugie słowo to ku*wa, je**ć, wyp*****ać.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas