Edward Siarka: "Czeka nas okres wielkiej zawieruchy politycznej. Będzie gorąco" - podhale24.pl
Piątek, 19 lipca
Imieniny: Alfreda, Wincentego, Wodzisława
Rabka Zdrój
Clouds
16°
Wiatr: 4.464 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
16°
Wiatr: 3.384 km/h Wilgotność: 84 %
Clouds
16°
Wiatr: 4.788 km/h Wilgotność: 83 %
Clear
17°
Wiatr: 4.572 km/h Wilgotność: 82 %
Clear
18°
Wiatr: 3.852 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
15°
Wiatr: 6.264 km/h Wilgotność: 84 %
Jakość powietrza
72 %
Nowy Targ
46 %
Zakopane
46 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 36 | 72 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 23 | 46 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 23 | 46 %
17.10.2023, 18:00 | czytano: 10199

Edward Siarka: "Czeka nas okres wielkiej zawieruchy politycznej. Będzie gorąco"

- Wynik Prawa i Sprawiedliwości jest dobry. Nasz problem polega jednak na tym, że nie dopracowaliśmy takiego rozwiązania, żeby mieć pewnego koalicjanta - tłumaczy wiceminister Edward Siarka, poseł z Podsarnia w gminie Raba Wyżna. - Jednak wynik pokazuje, że w jakiś sposób ludzie docenili to, co Prawo i Sprawiedliwość zrobiło przez ostatnie lata.

Edward Siarka. Arch. Podhale24
Edward Siarka. Arch. Podhale24
Edward Siarka jest już pewny zwycięstwa w wyborach do Sejmu. Zdobył w nich 18587 głosów. Wciąż nie wiadomo, czy będzie w nowym Sejmie jako członek rządu i rządzącego ugrupowania, jak obecnie, czy jako poseł opozycji, którym już kiedyś był, za rządów Platformy Obywatelskiej. Sam jednak przyznaje, że przed nami trudny okres.

Co teraz? - Czeka na okres wielkiej zawieruchy politycznej. Będzie gorąco. Przed nami próba znalezienia koalicjanta. Programowo i ideowo najbliżej nam z PSL, ale dzisiejszy PSL jest duchowo inny niż kiedyś, są inni ludzie, którzy są nastawieni na rząd z Koalicją Obywatelską. Będzie trudno. Sądzę jednak, że prezydent powierzy obowiązki premiera i misję tworzenia rządu Prawu i Sprawiedliwości. Czy to się zakończy powodzeniem, nie wiem, będzie to trudny czas. Myślę, że wszystko się zacznie po Wszystkich Świętych. Uważam, że opozycji też będzie ciężko, bo tworzy ją 9 różnych ugrupowań, więc też nie będzie łatwo się im dogadać.

- Czy obawiam się ich rządów? Obawiam się w jaki sposób wpłyną na przyszłość Polski, bo przed nami trudne i ważne decyzje na forum europejskim związane m.in. z transformacją, energetyką, ochroną klimatu. Wypowiedzi, które dziś słyszę są niepokojące - mówi aktualny wiceminister ds. klimatu.

Poseł dziękuje wyborcom za oddane głosy. - Wynik jest dobry. Serdecznie dziękuję. Myślę, że mrówcza praca daje efekty. Jestem wdzięczny za zaufanie ludzi do tego co robię i jak robię - dodaje.

r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
OSP bi s07:06, 23 grudnia 2023
Przyjrzyjcie się funduszowi sprawiedliwości jak oni zadłużyli nas kupując nowe samochody do każdej remizy już potoku gniją adotychczasowe wywalili napole lub do komendanta marnotrawstwo niebywale
0
Po20:38, 22 grudnia 2023
A wystarczyło tylko niekraśc
0
Xyz08:01, 22 grudnia 2023
Do Krzysztof :Biedny Krzysiu Ubolewaj nad swoją pomyłka Panią Anie górale poważają i będą poważać (otwarcie w grudniu kolejki w Kluszkowcach) ,dlatego nie mów nigdy i wyrzucić z swojej glowy osiem gwiazdek.Dobra rada i od dziadaA jak będziesz taki złośliwy to może być różnie z twoim zdrowiem
0
Wściekły13:04, 4 listopada 2023
Musi być zmiana rządu to co ostatnio PiS wyprawiał to szok!
0
JJ09:26, 1 listopada 2023
Straszyć to pan Siarka może tylko wizjami swojego prezesa i jego kota. Dosyć tej mafijnej ciuciubabki i ogłupiania Polaków. Straciliście władzę i obyście nigdy już nie mieli okazji cofać Polski do średniowiecza, niszczyć demokracji, zawłaszczać państwa i skłócać wszystkich z wszystkimi. Bardzo żałuję że znaleźli się nieświadomi i niemądrzy Polacy którzy wciąż na was głosują bo partia tak skompromitowana codziennymi aferami i nieudolnymi rządami powinna zniknąć z polskiej polityki na zawsze.
0
Ceperka16:07, 27 października 2023
Do obserwatora .......szanowny Panie ja też uważam Cimoszewicza ,Kwaśniewskiego i Millera/nie rzecznika rządu/ za mężów stanu.Dlaczego ?-bo ich kultura osobista ,wiedza oraz uczciwość są i były wzorowe.Nie tak jak ten chłam skupiony w Solidarnej czy Suwerennej Polsce czy w Prawie i Sprawiedliwości!!!!!!
0
Nie pis09:44, 21 października 2023
Jak mieli nie przegrać z tego typu ludzmmi chociażby na Podhalu
0
sprawiedliwy18:55, 20 października 2023
Dobrze by było ażeby w Podsarniu było zamiast gorąco tylko śmierdząco!to co szykują ze swoją kliką dla swojego zysku w Rabie Wyżnej !
0
Krzysztof21:46, 19 października 2023
Siedem grzechów GŁÓWNYCH PYCHA

I co jak zawsze znajdziećie odpowieć..,,
To Wina Tuska .
To może Wy pomożecie biednej
PALUCHOWJ może z 500 plus utrzyma to mieszkanie socjalne w KROŚCIENKU
Już nikt tej WIELKIEJ celebrytki nawet otwarcie remizy w BAJO KONKO nie zaprosi
Tak mi jej żal
A tak nowatorska była
Tak mówiłPAWLAK
0
Rufio14:43, 19 października 2023
"...przed nami trudne i ważne decyzje na forum europejskim związane m.in. z transformacją, energetyką, ochroną klimatu...."

- juz nie przed wami. Was to już teraz nikt nie chce słuchać, bo na wszystko mówiliście NIE. Nie potrafiliście stworzyć żadnej koalicji, nie potrafiliście dogadać się z nikim w jakiejkolwiek sprawie, nie mieliście żadnego pomysłu .... Tylko nie, na wszystko nie.
A reszta świata poszła dalej. A wy chcieliście 200 lat węgiel fedrować, wiatraki złomować, fotowoltaikę zrobić nieopłacalną, lasy wyciąć i sprzedać do chin.

No i świetnie, że to już nie przed wami.
0
kapitan pucia14:35, 19 października 2023
panie obserwator, tak można uważać Millera i Kwasniewskiego za mężów stanu, bo to oni wprowadzli Polske do Unii i do NATO. Potrafili sie dogadywać ze wszystkimi i wykazali sie myśleniem propaństwowym na skalę o wiele dłuższą niż obecne władze, które potrafia tylko szczuć i skłócać.
Porównaj sobie ich z Morawieckim i Kaczyńskim - prawie wyprowadzili polskę poza europę, nikt już ich nie traktuje poważnie. Nawet jak ukraińcy robili teraz szczyt w sprawie przyszłej odbudowy, to przyjechali wszyscy przywódcy z europy poza delegatami z polski.
Jak chcesz szukać komuny w Polsce, to zacznij od lokali pisowskich - bo tam pełno dawnych działaczy i agentów bezpieki. Zobacz jak się dorobiła majątku spółka srebrna... prezes Kaczyński dużo gada o komunie a sam z niej żyje.
0
Zula14:13, 19 października 2023
Nie będzie dziadostwa i kradzieży panie Siarka. Nie będzie Pan woził czeków i to jest super.
0
Antena77714:00, 19 października 2023
ha, ha : "nie dopracowaliśmy takiego rozwiązania, żeby mieć pewnego koalicjanta" :))) jak sie wszystkich obraża, oskarża, obrzuca obelgami i podejrzeniami to takie są efekty. Nikt z wami nie chce mieć nic wspólnego. I niech tak zostanie. Teraz rzucicie się sami sobie do gardeł, i bedziecie obrzucać się wyzwiskami i podejrzeniami sami nawzajem. Już się zaczęło :) wojenka o spadek po terleckim, wykolegowanie mateusza, ziobro kombinuje jak was szantażować. Ledwo parę dni po wyborach. Nic innego nie potraficie jak tylko szczuć. Za rok pozostana po was wspomnienia. Bardzo złe wspomnienia o jakiejś niszowej kanapowej partyjce. Tyle z was zostanie.
0
na szczęście nie sąsiad05:59, 19 października 2023
@ Sąsiad z raby
Ha, ha, ha!
0
Atunad23:20, 18 października 2023
Bardzo się cieszę z wygranej Pni Weroniki. i marzę by w Nowym Targu przestali panoszyć się różni RaboWyżanie. Inteligencjo nowotarska do dzieła!Pani Weronika dała dobry początek!bez ZP,który jest zapyziałą pisowską organizacją.
0
Sąsiad z raby21:28, 18 października 2023
Miałeś chamie złoty róg ostał ci się jeno sznur. Czy my Polacy musimy być aż tak głupi aby oddać Polskę zdrajcom i kolaborantom. Pan Siarka jest patriotą i lokalnym i krajowym i uszanujcie to.
0
Kodak19:38, 18 października 2023
Co on bredzi gdzie był osiem lat nikogo nie chcieli tylko gnębili wszystkich to teraz w odstawkę i rozliczyć złodziejski PiS
0
gazda19:35, 18 października 2023
Oj jaki ten naród niewdzięczny, że was nie docenił a wy tyle dawaliście. 500+, 300+, tyle tarcz piąte dziesiąte, dodatki, dopłaty, dodatki do dodatków, bony, 13-ki, 14-ki, sołtysowe, strażackie, ołówkowe, tornistrowe, tyle samochodów strazackich, I naród was nie wybrał, Tylko skąd na to wzięliście ile zadłużyliście kraj poprzez najrozmaitsze fundusze na ile pokoleń nie mówiąc o tym na ile okradliście ludzi oszczędzających na pierwsze mieszkanie, na starość. Naród ma was już dość.
0
Obserwator19:34, 18 października 2023
Zaniedługo będzie remont pasa startowego w Jasionce tak jak mówił Miller.
Zeby też nie zaczął się remont gazociągu lub gazoportu wtedy poznamy rękę Pana nowego .
0
zawiedziony18:34, 18 października 2023
W listopadzie będzie koncert w MCK Nowym Targu a "LASY" tego nie sponsorują ?
0
kolega Edka13:33, 18 października 2023
Nie płacz Edek w biogazowni znajdziesz prace na niższym szczeblu za najniższą krajową
0
trudno mi uwierzy.11:34, 18 października 2023
Panie pośle jak będzie gorąco to nie trzeba będzie chrustu! Czy ludzie docenili rządy o tak ale na Podhalu! Co pomoże w rozwoju tego regionu ta elitarna ekipa spadochroniarzy? Dla no właśnie Podhala, Orawy. Spisza czy nie będzie to tylko kolejny grzmot w nocniku? Pożyjemy p.Siarka to zobaczymy!
0
sumarum09:53, 18 października 2023
Na 5 powiatów które tworzyły okręg wyborczy Siarki mających w sumie ponad 700 tys. ludności wystarczyło nieco ponad 18 tys. głosów aby być posłem.
0
Miecio09:44, 18 października 2023
Przez 8 ostatnich lat pracowaliście na tą zdolność koalicyjną!!! W TVP, podczas imprez przekazując środki, czy festynów 800+, no i na samym końcu kampanii atakując wszystkich, nawet Konfederację. To jest Wasza moralność, dzisiaj nabluzgać, obrzucić błotem, a jutro powiedzieć: "No wiesz, nie obrażaj się, to polityka. Dogadajmy się" Niestety Oni mają kręgosłup i jakie takie poczucie moralności. Wy już tak się rozbestwiliście, że nie zauważyliście tego kim się staliście. Byliście gorsi niż PO po 8 latach rządów - wystarczy przeczytać wywiad z byłą posłanką Anną Paluch, jaka obłuda, bezczelność, zadufanie, pewność siebie. Wszystko się należy, a jak ktoś przeciw to.....zdrajca itp. Już ktoś inaczej myśleć nie może. Nie obserwowaliście otoczenia.....skupiliście się na Sobie i swoich celach.
Będzie gorąco oj będzie, bo niektórzy mogą karnie beknąć.
0
chrust09:33, 18 października 2023
Nie mam pytań
0
szambo-lot09:29, 18 października 2023
Należy się gest lichockiej .
0
Yayco09:07, 18 października 2023
Pan Poseł ma rację, szczury zaczną uciekać z tonącej tratwy kolesiowsko - biznesowej.
0
Obserwator08:11, 18 października 2023
Uderz w stół a nożyce same się odezwą.

Opamietajcie się.
Kiedy mieliśmy dwa pokolenia pod swoimi rządami ? Nagle chcecie mieć wszystko w 5 lat i odmienić myślenie ludzi z 300 lat w tym 50 lat komuny .
Sama komuna tak przeorała naród ze do tej pory jeszcze w tej filozofi jesteśmy.
Druga sprawa jak można dalej uważać za mężów stanu Milera,Kwaśniewskiego, Pawlaka, Cimoszewicza, Różańskiego
0
Obserwator08:11, 18 października 2023
Uderz w stół a nożyce same się odezwą.

Opamietajcie się.
Kiedy mieliśmy dwa pokolenia pod swoimi rządami ? Nagle chcecie mieć wszystko w 5 lat i odmienić myślenie ludzi z 300 lat w tym 50 lat komuny .
Sama komuna tak przeorała naród ze do tej pory jeszcze w tej filozofi jesteśmy.
Druga sprawa jak można dalej uważać za mężów stanu Milera,Kwaśniewskiego, Pawlaka, Cimoszewicza, Różańskiego
0
wojtek07:43, 18 października 2023
niech Pan poseł nie straszy bo przed nim komisja sejmowa o Lasy Państwowe a Z już go nie przykryje
0
Wypad07:40, 18 października 2023
Przy następnej okazji następnym będziesz ty!
0
Edward07:40, 18 października 2023
Masakra z Podsarnia !!!
0
Smutna07:33, 18 października 2023
Jak się na listach ma Mejzów, Bąkiewiczów, Rauw....
Jak hasłem przewodnim jest Tusk.. Tusk... Tusk...
Jak się za uszami ma Wiza +,Willa +, NCBIR, Pegasus +, SKOKI, Wieże Kaczyńskiego, działki przepisane na żonę, awarie dystrybutorów i Boże Narodzenie w październiku w Orlenie, brak 770mld z KPO, tajne mieszkania w TDT, specustawa covidowa 9 mld poza kontrolą MZ i NFZ, wydatki poza kontrolą publiczną, 70 mln Sasina, granatniki i helikoptery, itd, cdn.
To się dziwię, skąd takie poparcie?
0
Remember06:17, 18 października 2023
Do obserwator - to był proukraiński rząd, ty stałeś w kolejce do lekarza, zapisać dziecko do przedszkola a ukraińcy mieli to bez kolejki. Skończyła się pomoc żywnościowa dla Polaków pod opieką OPS bo trzeba było dać ukraińcom. A oni nam tak podziękowali, że skargę na nas do ONZ wystosowali.
0
Ostatni Borianin05:55, 18 października 2023
To co teraz sie dzieje w lesie na os Bor to nie da sie opisac!Wycinaja w pien moj kochany las,mam nadzieję ze nowe wladze rozlicza was za to.
0
górol05:45, 18 października 2023
To już chrustu nie trzeba zbierać na zimę ....... ?
0
Wyborca swój04:53, 18 października 2023
Siarka jesteś już zwykłym Posłem skończy się już dawanie kasy na Armię Janosika i sklep Dobre z Lasu teraz na Podhalu będzie Pani Smarduch rządzić i pomagać nam mieszkańcom. Pa Pa ...
0
Sportek23:51, 17 października 2023
O pan od chrustu. Haha
0
Ociec23:24, 17 października 2023
To teraz ty idź zbierać patyki w lesie na opał !!!
0
@@@23:12, 17 października 2023
Jak bardzo boli porazka mysleli ze beda rzadzic wiecznie ale nic na wiecznosc nie jest dane zaorali sie sami swoja propaganda zgubiła ich wlasna pewnosc siebie i cwaniactwo ze nigdy wladzy nie oddadza a tu zaskoczenie bo pokonała ich frekwencja i głosy ludzi młodych ktorzy stali w tych gigantycznych kolejkach zwanymi kolejkami o WOLNOŚĆ jak wielkie jest teraz biadolenie gdzie szukac koalicjantów zeby tylko wladzy nie oddac ludzie zafiksowani na wladze to jest jakis absurd.Chociaz byscie jak zaklinali rzeczywistosc to wynik jest prosty 11 mln Polakow powiedzialo wam DOŚĆ i pogudzcie sie z tym a nie wyglaszac jakis banialuki szkoda ze Siarka nie był taki rozmowny jak reporter pytal sie go o afere z drogami wtedy uciekal /.../ a teraz jak pali sie pod tylkiem to prosze jakie cuda i dziwy opowiada.Prawda jest taka ze przegraliscie to koniec PISU i oby było tak juz ZAWSZE
0
leming doskonały23:01, 17 października 2023
@Obserwator
"
Możecie mówić, narzekać ale jedno każdy przyzna to był poprostu Nasz Polski Rząd. ... Polski Rząd nie zawsze będzie idealny , ładny majestatyczny ale zawsze lepszy Od obcej władzy.
Tak jak w rodzinie lepiej aby ojciec był przy dzieciach niż pracował w UE. Biedniej ale razem do przodu.
Życzę wam kolejnych Polskich Rządów. Ten nie był idealny ale zawsze rozwiązywali problemy pod Polaków ..."

Większych bredni dawno nie czytałem - już zapomniałeś, jak żydopisowski rząd pod naciskiem - dyktando ambasador USA i żydostwa w ciągu 24 godzin zmieniał uchwaloną przez siebie ustawę i ile późniejszych ustaw było konsultowanych (np. na "tajnych negocjacjach w Austrii"} z żmijowym plemieniem. Żydopisowski rząd był "rządem" ubezwłasnowolnionym, który pod dyktando możnych tego świata dowalał własnemu społeczeństwu - afera z plandemią c19 - czy ostatnia nowelizacja prawa geologicznego, które pozwala decyzją jednego człowieka na wywłaszczenie bez prawa do odszkodowania majątków nieraz wielu pokoleń Polaków. heh, najgorsze dopiero przed nami i obyś nie musiał osobiście się o tym przekonać.
0
Ziobro ponoć szuka kontaktu z Tuskiem22:23, 17 października 2023
@ Obserwator
Jaki polski rząd? To był rząd "prawa i sprawiedliwości" - sami to podkreślali. A jaki będzie teraz rząd? Nie polski? Będzie tak samo "amerykański" jak ten poprzedni. Ani tamten, ani ten co będzie nie będzie polski.
Zapytaj pana Siarkę gdy przewodził w komisji sejmowej przy pracach nad ustawą o zarządzaniu kryzysowym dlaczego wniósł o odrzucenie wniosku aby pełnomocnicy przewidziani w tej ustawie byli tylko narodowości polskiej.
Nagranie z pracy tej komisji zostało już usunięte z YouTube.
Zapytaj pana Siarkę jak głosował 18 sierpnia w sprawie "nowego" prawa geologicznego. Zapytaj wreszcie byłą posłankę Paluch dlaczego promowała zrobienie z Polski europejskiego śmietnika.
Szkodnicy którzy dawali Polskę pod zastaw kredytów.
Ich następcy ani na jotę nie będą lepsi.
Jako Polacy jesteśmy durni i dlatego nie będziemy mieć polskiego rządu.
0
Czytelnik22:19, 17 października 2023
Trzeba mieć tupet, żeby jak p. E. Siarka - członek ugrupowania Ziobry trzymającego w łapach Lasy Polskie (dobro należące do CAŁEGO POLSKIEGO SPOŁECZEŃSTWA!!!) i przejmującego na rzecz swojego ugrupowania cały dochód z grabieży polskich lasów, wycinanych na potęgę i sprzedawanych bez obróbki, jako surowiec np. do Chin, mówić o "ochronie klimatu"... No, chyba że temu obłudnikowi chodziło o ochronę klimatu sprzyjającego dalej ich przekrętom... Życzę panu Siarce i jego partyjnym kumplom, by wreszcie spotkało ich prawo i sprawiedliwość - w ich prawdziwym znaczeniu.
0
Wii22:13, 17 października 2023
@Obserwator

Takich bredni dawno nie czytałem.......
0
Osiol22:10, 17 października 2023
Do obserwator
Niedzielski, Morawiecki, szumowski..... Też??
0
Jasiu21:57, 17 października 2023
No niestety, społeczeństwo jest głupie i łatwowierne. Koalicja i 3 droga ułożyły swietny plan w którym zmanipulowali ludzi którzy nie mieli zdania. Teraz pozostaje nam wypić tę gorzką śmietankę przez 4 lata a pewnie i dłużej. Szykujmy wolne lokale, domki wypoczynkowe pod czarnoskórych. Otwórzmy się na uchodźców z granicy Białorusi, wyburzmy płoty, zalegalizujmy aborcję, sprywatyzujmy ponownie PKL, geotermie, kolej itd itd. Zadłużenie spadnie. Pensje minimalne nie zostaną podniesione, ceny paliwa wzrosną, pracodawcy którzy budują 4 willę i mają kasy jak lodu zmienią nam umowy na 1/2 etatu a reszta pod stół. Wiem jedno. Dla naszego regionu idą cieżkie czasy. Sukces odniosły duże miasta. Cofamy się do roku 2003, kto ma kasę niech inwestuje w prywatyzację panstwowych spółek, kto nie ma ma .....
0
Obserwator21:31, 17 października 2023
Możecie mówić, narzekać ale jedno każdy przyzna to był poprostu Nasz Polski Rząd.
Wiem , że w Polsce nie znacie tego uczucia dumy .
Nie dziwie się Wam.
Od 300lat mało kiedy mieliśmy swój rząd.
Zawsze ktoś nam zatykał swojego gubernatora ,naczelnika, generała, premiera .
Polski Rząd nie zawsze będzie idealny , ładny majestatyczny ale zawsze lepszy Od obcej władzy.
Tak jak w rodzinie lepiej aby ojciec był przy dzieciach niż pracował w UE. Biedniej ale razem do przodu.
Życzę wam kolejnych Polskich Rządów. Ten nie był idealny ale zawsze rozwiązywali problemy pod Polaków A nie pod innych dookoła. Dopiero kolejne Pokolenie następców tego Polskiego Rządu było by lepsze ale tego nie doczekaliśmy bo teraz znowu nastały rządy sąsiadów

Tak historia się w naszej geopolityce toczy.
Kiedyś też nasz sejm przegłosował oddanie korony i ziem sąsiadom.
0
Wicek21:11, 17 października 2023
Jak to miło czytać teraz komentarze gdzie po przegranych wyborach na PIS głosowało 60% wyborców. Nagle okazuje się że PIS był niedobory.
0
epo21:03, 17 października 2023
Brak zdolności koalicyjnej to jedno , przegrana to efekt natrętnej narracji jacy inni są żli a zapomnieliście o rozwiązaniu systemowym dla ludzi którzy prowadzą niewielką działność na własny rachunek, jednocześnie pozwoli działać pod płaszczykiem sprzedaży bezpośredniej czy działalności rolniczej spekulantom . trudno nie wspomnieć o rozdaniu miedzy innymi pieniędzy na dzieci- rodzicom którzy swoje dochody skrupulatnie ukrywają przed fikusem, no zasługa samego Posła wybitne fraza o zbieraniu chrustu na zimę , oraz wiele innych spraw o których społeczeństwo mówiło ,tylko nie było komu słuchać .
0
Wyborca20:58, 17 października 2023
Już zapomnieliście jak obiecywano Wam Polskę jako druga zieloną wyspę, jak to miały nie być podwyższane podatki i wiek emerytalny? Jeszcze chwilę i zatęsknicie za tymi "pisiorami". Przestańcie słuchać mediów różnego formatu. Włączcie swój mózg i zacznijcie sami kreować swoje zdanie a nie powielajcie cudzego. Znów zaczniemy lizać d... niemcom czy francuzom. Obym się mylił...
0
sumarum20:53, 17 października 2023
To teraz zostanie pensja posła i koniec sponsoringu za kasę Lasów P.
0
ppf20:50, 17 października 2023
Trzeba było nie atakować Konfederacji być może poparli by Rząd mniejszościowy bez wchodzenia w koalicje a tak czeka nas zielony komunizm
0
Ja20:46, 17 października 2023
Siarka wstyd wielki wstyd że ktoś taki jeszcze jest posłem.. Całe szczęście że nie będziecie już rujnować Polski. Jestem dumna z Polaków że większość wybrala uczciwa prace a nie 13, 14 emeryturę i 800 plus
0
bigoti20:46, 17 października 2023
Juz dziadku zapomniales o tvp info i wiadomsciach?Co chwile kogos obrzucaliscie blotem jak nie kobiety to Tuska.My mlodzi wam tego nie wybaczymy.
0
Urlich von Pipke20:46, 17 października 2023
Wyborcy Lichockiej pokazali jej gest
0
krecia robota20:39, 17 października 2023
Teraz będziesz miał czas dla ludzi w swoim biurze, bo go nie miałeś, bardziej cię absorbowała wojna na Ukrainie, tyle tylko, że ludzie nie będą potrzebowali - ciebie.
0
Super po truper20:38, 17 października 2023
Super świetnie... no tak gminy mają za waszych czasów reformę śmieciową godną pożałowania tak Wam wyszła, że gminy będą płacić teraz kary za poziomy, a ludzie dzięki temu za śmieci jak za woły. Wy chcieliście budować spalarnie na szpitalu i rządami i latami wspieracie lobby śmieciowe bo im wszystko było wolno. Stan rzek i innych akwenów jest taki, że niedlugo wszyscy wyginiemy bo biznes moze wszystko. Nie słuchaliście głosu nikogo żadnych reform żadnych ulg w wielu dziedzinach życia.Ludzie w wyborach posłuchali Was jak Wy ich głosu przez tyle lat.Liczę na czyste środowisko, czyste powietrze i zrównoważoną gospodarkę, gdzie każdy ale to każdy jest traktowany tak samo i nie ma pozwoleń na wylewanie szamba, ścieków i zasyfianie matki ziemi.
0
Znajomy20:32, 17 października 2023
Będzie gorąco - to prawda Panie Siarka. Będzie gdy wyjdzie ile setek lub tysięcy miliardów złotych długów narobiliście. Mam nadzieję, że konfiskata majątków "dojnej zmiany" choć na spłatę małej czesci wystarczy! Ja, moje dzieci i wnuki nie zamierzamy tego spłacać! Nie ma też co ukrywać majątków, Zbyszek pomyślał zawczasu wprowadzając przepisy o konfiskacie rozszerzonej - przynajmniej tego w wymiarze sprawiedliwości nie spie... :-) ps. I włącz kolego mózg a nie ciągle tylko powtarzaj co Ci wyślą z Nowogrodzkiej. Podhale potrzebuje myślącego posła a nie osła sterowanego telefonem
0
Urlich von Pipke20:32, 17 października 2023
pis tonie a znim zblatowany. Kto jest zblatowany z pis? No właśnie ....
0
Gajowy20:10, 17 października 2023
Może NORMALNOŚĆ wróci do lasów państwowych i nazwa LESNICZY na powrót bedzie w cenie. Koniec z obstawami prywatnych uroczystości na Wawelu, koniec pomiatania i upartyjniania tego zawodu. Skończy się firmowanie logiem LP imprez Pana Siarki. Pewnie i partyjne stołki obsadzone wielbicielami PiSu zachwieją się.
0
Kasia20:10, 17 października 2023
Pieniacz
0
Gulasz Juliusz Zeżarł19:54, 17 października 2023
Jest taka bajka o skorpionie i żabie - gdy skorpion prosi żabę o przewiezienie przez rzekę i twierdzi, że na pewno żaby nie ukąsi, bo przecież oboje utonęliby w rzecze w czasie przeprawy. Żaba się zgadza, a skorpion w połowie rzeki zatruwa ją jadem. Oboje toną. W ostatniej chwili żaba pyta - dlaczego?. Skorpion na to- taką juz mam naturę.
I każdy potencjalny koalicjant PISu powinien wiedzieć, że historia koalicji z tą partią to historia o żabie i skorpionie.
0
Analityk wyborczy19:53, 17 października 2023
Co ty gadasz faciu, przy większej frekwencji dostaliście gorszy wynik niż w 2019.
0
kijem pis19:53, 17 października 2023
Ma tupet ten pisowiec,mozesz patrzec w lustro?
0
Suw19:09, 17 października 2023
Niech no tylko PSL spróbuje z PiS się dogadywać !!! Wszyscy wylecą na zbity pysk. I jedni I drudzy. SUWEREN
0
Optymista18:47, 17 października 2023
Życzę wam byście formowali rząd mniejszościowy i by pozostali wasi wyborcy przekonali się jak szkodliwym jesteście ugrupowaniem ( sitwą). Czas waszych rządów to góra 14 miesięcy. Odpowiedz sobie na pytanie; dlaczego większość Polaków tak was nie trawi?
0
AnnaGość18:46, 17 października 2023
No już nie ma samoobrony.
0
Wyrocznia18:43, 17 października 2023
Może sobie zapomnieć o koalicjancie. Polska jest przegrana na długie lata. Polacy jeszcze wiele razy będą wybierać niszczycieli tego kraju, bo tak zostali zaprogramowani przez media, żeby wybierać bandę czworga.
0
Rak18:41, 17 października 2023
Zawierucha to była za waszych zj....nych rządów, ziobro , morawiecki, kaczyński.
0
rab18:24, 17 października 2023
Siarka,to prawda,że PIS dużo zrobił,ale pokaż coś Ty sam zrobił dla Polski i Podhala oprócz pokazywania się z p.z Krościenka.Myślę,że wymiotą Cię z ministra.Dziwne tylko,że za ten chaos jeszcze ktoś głosował na Ciebie,chyba sami rabianie.
0
Osp18:21, 17 października 2023
Edziu jakiś ty mondry
0
Rabianczyk18:19, 17 października 2023
Taaaaaak bardzo dużo robi z naszych podatków a Biogazowni w Rabie jak nie było tak Nima :(
0
cba18:12, 17 października 2023
HA ha. A co z BARDZO dużym długiem , który trzeba będzie zacząć spłacać? I znów wrócimy do lat 80. Smutne.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas