Uwaga na oszustów! Dzwonią do starszych mieszkańców Nowego Targu - podhale24.pl
Poniedziałek, 04 marca
Imieniny: Kazimierza, Łucji, Witosława
Zakopane
Rain
Wiatr: 5.832 km/h Wilgotność: 85 %
Clouds
Wiatr: 6.084 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
Wiatr: 4.536 km/h Wilgotność: 79 %
Clouds
Wiatr: 5.112 km/h Wilgotność: 79 %
Clouds
Wiatr: 7.164 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 7.776 km/h Wilgotność: 90 %
Jakość powietrza
102 %
Nowy Targ
58 %
Zakopane
204 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 51 | 102 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 29 | 58 %
Rabka-Zdrój
Dostateczna
PM 10: 102 | 204 %
07.11.2023, 19:08 | czytano: 3168

Uwaga na oszustów! Dzwonią do starszych mieszkańców Nowego Targu

Dzisiaj ponownie uaktywnili się przestępcy działający metodą "na wnuczka" i na "policjanta". Oszuści dzwonią do seniorów z Nowego Targu i informują, że osoba bliska spowodowała wypadek drogowy i potrzebne są pieniądze na kaucję.

Zdjęcie ilustracyjne / archiwum Podhale24
Zdjęcie ilustracyjne / archiwum Podhale24
Policja apeluje o rozsądek!

Nie przekazuj swoich oszczędności osobom obcym!

Pamiętaj policja nigdy nie prosi o przekazanie pieniędzy w zamian za unikniecie konsekwencji za spowodowany wypadek drogowy! Policja nie wysyła też kurierów czy policjantów po odbiór pieniędzy!

Policja zwraca się z prośba do członków rodziny osób starszych, aby poinformowały swoich bliskich o metodach i sposobach działania oszustów.

oprac. r/ KPP Nowy Targ
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
j5314:23, 8 listopada 2023
do @sceptyk-A tak poza tym to wszyscy u Ciebie zdrowi na głowę bo u Ciebie widać objawy choroby psychicznej!!
mieszkaniec13:02, 8 listopada 2023
Sceptyk. Tobie odebrać prawo głosu .. Współczuję Twoim rodzicom .Żal d... ściska ze emeryt umiał odłożyć i ma coś na starość? Dorób się sam kasy i wtedy decyduj rozdaj gdzie chcesz. Najlepiej dysponować czyimś samemu nic pewnie nie mając. ehhhh Pokolenie ..
Sceptyk10:47, 8 listopada 2023
Odebrać prawa obywatelskie takim powinni i ubezwłasnowolnić i będzie spokój majątkiem będzie wtedy dysponować rodzina i ona podejmować decyzje wszelakie a też widać że ci wszyscy emeryci renciści mają pieniądze,i nie ma co żałować zamiast jechać jak emeryci z USA na wczasy do Dubaju,jechać statkiem po Amazonii to mają po pieniążkach
Wnuk.06:00, 8 listopada 2023
J23. To nie zdeprawowane pokolenie tylko ludzie którzy wierzą ze każdy popełnia błędy, które można naprawic nie siedząc w więzieniu. Dawne pokolenie to ludzie o dobrym sercu którzy kochają jak mało kto teraz umie i robią to własnie dlatego nie zastanawiając czy to prawda czy oszustwo .Tak działa chyba psychika dziadka czy babci. Dla dzieci i wnuków zrobią wszystko. Teraz trzeba Im pomoc zrozumiec to a nie Ich krytykować. Pozdrawiam.
J2323:28, 7 listopada 2023
Jak bardzo jest zdeprawowane pokolenie naszych emerytów, że są przekonani że za pieniądze można wszystko. I nie ważne że bliska osoba zrobiła coś złego, nie ważne że jest bandytą - ważne że się wywinie od odpowiedzialności dzięki pieniądzom. Aż się przykro robi...
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas