Sześciu poszukiwanych w rękach policji - podhale24.pl
Sobota, 15 czerwca
Imieniny: Jolanty, Wita, Wioli
Jabłonka
Clouds
Wiatr: 3.168 km/h Wilgotność: 76 %
Clouds
12°
Wiatr: 3.528 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
10°
Wiatr: 3.24 km/h Wilgotność: 76 %
Clouds
12°
Wiatr: 5.076 km/h Wilgotność: 77 %
Clouds
10°
Wiatr: 6.948 km/h Wilgotność: 77 %
Clouds
Wiatr: 6.552 km/h Wilgotność: 78 %
Jakość powietrza
38 %
Nowy Targ
18 %
Zakopane
22 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 19 | 38 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 11 | 22 %
17.01.2024, 12:02 | czytano: 4782

Sześciu poszukiwanych w rękach policji

Policjanci na terenie powiatu nowotarskiego zatrzymali sześć poszukiwanych osób. Piątka trafiła do zakładu karnego, a jeden poszukiwany po opłaceniu kary grzywny został zwolniony.

W zakresie poszukiwań osób ukrywających się przed organami ścigania Policja współpracuje z sądem czy prokuraturą. Powodów poszukiwania osób przez organy ścigania może być wiele. Doprowadzenie do zakładu karnego celem odbycia kary aresztu, doprowadzenie do prokuratury celem wykonania czynności prawnych, ustalenie miejsca pobytu. Tylko wczoraj na terenie powiatu nowotarskiego policjanci zatrzymali sześć poszukiwanych osób.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu na terenie miasta Nowy Targ zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę. 21 i 43-latek poszukiwani byli przez Sąd Rejonowy w Nowym Targu, za nieopłacone kary grzywny. 21-latek po opłaceniu kary w całości uniknął pobytu w zakładzie karnym, a 43-latej na najbliższych kilka dni został pozbawiony wolności. Z kolei 26-latka za popełnione przestępstwo przeciwko życiu i zdrowiu w zakładzie karnym spędzi najbliższe 2.5 roku.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Czarnym Dunajcu zatrzymali 57-latka poszukiwanego na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy we Włoszczowie, a funkcjonariusze z Jabłonki zatrzymali 32-latka poszukiwanego na podstawie wydanego przez Sąd Rejonowy w Nowym Targu nakazu doprowadzenia go do Zakładu Karnego, celem odbycia kary 8 miesięcy pozbawienia wolności. 49-letniego poszukiwanego przez sąd na podstawie nakazu doprowadzenia do odbycia zastępczej kary aresztu za niewykonaną karę ograniczenia wolności, zatrzymali policjanci ze Szczawnicy.

KPP w Nowym Targu, opr.s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas