WOŚP gra w Kościelisku (zdjęcia) - podhale24.pl
Czwartek, 30 maja
Imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława
Rabka Zdrój
Rain
21°
Wiatr: 5.724 km/h Wilgotność: 77 %
Rain
18°
Wiatr: 5.76 km/h Wilgotność: 73 %
Clouds
22°
Wiatr: 7.776 km/h Wilgotność: 71 %
Rain
19°
Wiatr: 8.964 km/h Wilgotność: 67 %
Rain
22°
Wiatr: 7.02 km/h Wilgotność: 72 %
Rain
20°
Wiatr: 4.752 km/h Wilgotność: 85 %
Jakość powietrza
50 %
Nowy Targ
52 %
Zakopane
34 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 25 | 50 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 26 | 52 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 17 | 34 %
28.01.2024, 19:11 | czytano: 1686

WOŚP gra w Kościelisku (zdjęcia)

Koncerty, licytacje, dużo słodyczy i jedzenia, a także przejażdżki strażackim quadem na gąsienicach, to atrakcje finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kościelisku.

zdj. Marcin Szkodziński
zdj. Marcin Szkodziński
Mieszkańcy gminy Kościelisko także w tym roku przyłączyli się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zbieranie pieniędzy rozpoczęli już w sobotę 27 stycznia, a wielki finał odbył się na scenie plenerowej w Kościelisku przy Dom Ludowym.

Zaczęliśmy już grać w sobotę. T0 była nasza część finału w Dolinie Chochołowskiej, gdzie były licytacje i grał dla nas Lupi. W niedzielę mamy finał na scenie plenerowej w Kościelisku, a na scenie wielu artystów - zaznacza Anna Hadowska, szefowa sztabu WOŚP w Kościelisku.

W akcję włączyli się niezawodni strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kościelisku, którzy nie tylko pilnowali bezpieczeństwa wydarzenia, ale oferowali przejażdżki quadem strażackim na gąsienicach. Nie zabrakło także innych organizacji z terenu gminy. - Strażacy zawsze nam towarzyszą i pomagają, tak samo panie z Koła Gospodyń Wiejskich i Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej. Nie zabraknie także wójta i sekretarza, którzy zbierają pieniądze bo jak co roku są wolontariuszami - mówi Anna Hadowska.

Nie zabrakło także jedzenia i słodkości. - Mamy 70 paczek ciastek od mam z Dzianisza. Jedzenie przygotowały Pełna Chana, Ziębówka, Gazdówka pod Lasem, Witowianka, a także mieszkańcy z Kościeliska - wymienia darczyńców Anna Hadowska.

WOŚP z Kościeliska prężnie działa także w internecie. Prowadzonych jest 69 aukcji internetowych, a wśród nich m.in. narty od Justyny Kowalczyk.

ms/ zdj. Marcin Szkodziński
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
katar bezobjawowy19:49, 28 stycznia 2024
Niech zbierają kasę na poszkodowanych przez pseudo świrusa, którzy nie otrzymali pomocy nie mogli się leczyć(szpitale pozamykane,przychodnie,teleporady). Teraz jak jeszcze żyją to cierpią(280 tyś ludzi zmarło nie na tylko przez sztuczną panikę świrusa). Ile jeszcze umrze przez szprycowanie,powikłania nie wiadomo czym?
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas