Urzędnicy proszą: "widzisz dziurę w jezdni - zgłoś" - podhale24.pl
Środa, 21 lutego
Imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata
Czarny Dunajec
Clouds
Wiatr: 14.22 km/h Wilgotność: 70 %
-
brak pomiaru
Clouds
Wiatr: 12.312 km/h Wilgotność: 64 %
-
brak pomiaru
Clouds
10°
Wiatr: 7.092 km/h Wilgotność: 55 %
Clouds
Wiatr: 8.172 km/h Wilgotność: 72 %
Jakość powietrza
38 %
Nowy Targ
14 %
Zakopane
12 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 19 | 38 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 7 | 14 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 6 | 12 %
11.02.2024, 11:58 | czytano: 2322

Urzędnicy proszą: "widzisz dziurę w jezdni - zgłoś"

ZAKOPANE. Po opadach deszczu i spadku temperatury poniżej zera - gromadząca się w spękaniach jezdni woda zamarza i dochodzi do rozsadzanie nawierzchni. Wydział Drogownictwa i Transportu apeluje, by zgłaszać pojawiające się na drogach ubytki i uszkodzenia.

zdj. UM Zakopane
zdj. UM Zakopane
Na razie pogoda pozwala na naprawę nawierzchni.

"W pierwszej kolejności uzupełniamy dziury zagrażające bezpieczeństwu ruchu drogowego. Jeśli warunki pogodowe nadal będą sprzyjające w kolejnych dniach będziemy poszerzać zakres prac. W harmonogramie napraw w pierwszej kolejności są ulice: Nowotarska, Gawlaki, Kościeliska, Hrube, Ks. J. Stolarczyka, Piszczory, Orkana, Grunwaldzka, Zamoyskiego" - informuje Urząd Miasta w Zakopanem.

W komunikacie znalazł się apel, by "w przypadku zaobserwowanych uszkodzeń i w celu szybszej realizacji naprawy - przekazywać informacje na adres: office@zakopane.eu".

opr. s/
Ankieta
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Roni22:33, 13 lutego 2024
Ruszyć jednego z drugim odpowiedzialnego za drogi w mieście zza biurka na przejażdżkę po mieście, to się dowiedzą gdzie są dziury. Ale łatwiej jest poprosić mieszkańców. Jeszcze chwila i będą prosić żeby mieszkańcy sobie sami załatali a asfalt będzie do pobrania przy urzędzie miasta.
zły20:14, 12 lutego 2024
Takie dziadowskie autka(wypasione suwy) jak aswalt na drogach,pańcie kierowniczki.
może skończą się moje problemy?14:39, 11 lutego 2024
To jest jakaś ściema . Od 2 sezonów zgłaszam dziurę po remoncie zasuwy w jezdni na skrzyżowaniu Kościeliskiej i Kaszelewskiego i jakoś nikt się nie kwapi by naprawić jezdnię po wadliwym załataniu asfaltu po wymianie zasuwy. Widocznie trzeba osobiście pofatygować się do Pana Burmistrza Doruli. Od dwóch lat każdy przejazd samochodu z pustą skrzynią ładunkowa wywołuje taki hałas w nocy ,że nie śpię już od kilku miesięcy . Może pomoże taka interwencja, albo poproszę by ktoś gościnnie sprawdził na swoim organizmie jak to działa .
Gilda13:08, 11 lutego 2024
Od Brzezin przez całe Murzasichle aż do Poronina dziura na dziurze! A oni proszą o informację! Wstyt!
Optymista12:50, 11 lutego 2024
Przestańcie solić a ilość dziur po zimie się zmniejszy
Zbooj12:31, 11 lutego 2024
A Wy w tym urzędzie pieniądze za co bierzecie?! Boicie się, że katarku się nabawicie? Później będzie wymówka, że przecież mieszkańcy nic nie zgłaszali i dlatego dziury są. Niech Urząd miasta na czele z Dorulą pochwali się ilu ma zatrudnionych pracowników i ile wyniosły łącznie ich płace z premiami w ciągu ubiegłego roku.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas