Kandydat na burmistrza rozwija skrzydła - podhale24.pl
Niedziela, 21 kwietnia
Imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada
Czarny Dunajec
Snow
Wiatr: 4.104 km/h Wilgotność: 99 %
Snow
Wiatr: 3.96 km/h Wilgotność: 99 %
Snow
Wiatr: 3.924 km/h Wilgotność: 99 %
Clouds
Wiatr: 3.78 km/h Wilgotność: 100 %
Clouds
Wiatr: 5.76 km/h Wilgotność: 100 %
Snow
-2°
Wiatr: 5.364 km/h Wilgotność: 98 %
Jakość powietrza
0 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
24 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 12 | 24 %
03.03.2024, 11:23 | czytano: 7344

Kandydat na burmistrza rozwija skrzydła

NOWY TARG. "Nawiązane kontakty pomogą nam w przyszłości w realizacji celów jakie stawiamy sobie w nadchodzącej kadencji Rady Miasta Nowy Targ" - komentuje swoje spotkanie z ministrem finansów - Bartłomiej Garbacz.

zdj. Razem Nowy Targ/FB
zdj. Razem Nowy Targ/FB
Powoli kampania wyborcza w Mieście zaczyna robić się sensowna. Pretendenci do fotela burmistrza przedstawiają swoje atuty i prezentują w miarę konkretne działania.

Kandydat na burmistrza z ramienia KW Razem Nowy Targ pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciem z Andrzejem Domańskim.

"Tematem spotkania poza sprawami związanymi z pakietem dla przedsiębiorców, były sprawy bliskie wszystkim mieszkańcom. Od przyszłego roku nastąpią zamiany w sposobie finansowania samorządów. Już w 2025 roku środki publiczne, które będzie otrzymywać nasz samorząd będą w większej mierze zależeć od dochodów firm z obszaru Miasta. Poruszyliśmy również sprawy związane z finansowaniem oświaty i inwestycji w bazę edukacyjną. Nawiązane kontakty pomogą nam w przyszłości w realizacji celów jakie stawiamy sobie w nadchodzącej kadencji Rady Miasta Nowy Targ" - wyjaśnia w opisie zdjecia Bartłomiej Garbacz.

s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Earhart08:02, 27 marca 2024
Karmimy wyborców obrazkami zamiast merytorycznymi rozwiązaniami i rzetelnymi deklaracjami realizacji przedwyborczych obietnic. Smutna to formuła...
autor23:34, 23 marca 2024
tylko.bartłomej.garbacz
Hanba04:23, 23 marca 2024
Andrzej Domanski- kwota WOLNA Od podatku 60 TYS.ZL od stycznia 2024 R.Klamcy Kłamcy i jeszcze raz Kłamcy.Wstyd i hanba pokazywać na Podhalu takiego ministra
ol16:23, 14 marca 2024
Dobrze,że się pokazał z tym obok.Teraz wiemy who is who,a byli byśmy go zaznaczyli przez przypadek.
Besala15:35, 9 marca 2024
Może i bym zaufał, może bym uwierzył w piękne deklaracje pana Garbacza. Może? Jednak nieodparcie w kontekście tego kandydata pojawia mi się duch posła Siarki. Tego posła, który jest współodpowiedzialny za barbarzyńska gospodarkę leśna, i który razem ze starostwem próbował, i nadal próbuje, uszczęśliwić mieszkańców Raby Wyżnej biogazownią. Staroście Faberowi tez bliżej do Ziobry i Kaczyńskiego niż do partii bardziej cywilizowanych. To właśnie nie budzi we mnie zaufania! Boje się, że pan Garbacz może być Watychą-bis.
miki02:25, 7 marca 2024
Bartłomiej Garbacz.ja.na.niego.głsuje.
europejczyk19:13, 4 marca 2024
Pan Watycha po tych 8 latach udawania że jest burmistrzem powinien już odejść. Trzeba w końcu w naszym mieście zacząć działać a nie udawać że się coś robi. Pan Garbacz czy Pan Tokarz to jest przyszłość.
IpoCoTyleZamieszania19:08, 4 marca 2024
I znowu ten pozer chorągiewka.. No gdzie jeszcze się wślizgnie żeby ugrać stołek i pensyjkę? te pozorowane działania niby na rzecz miasta bardzo go męczą co widać na twarzy, a jeszcze bardziej opowieści o pasjach bieganie, hokej, rower, konie, rodzina... Dajcież mu już być sobą, tym mrukiem na posadzie w starostwie który zionie wyniosłością wobec innych. Kandydat w prawdzie ma doskonałe doświadczenie w improwizowaniu wiedzy na dany temat, co sprawa to inne zdanie.. prawo prawem ale liczą się układy, koneksje, biznesy, stołki.. byle do wyborów, a może się uda i 5 lat stabilizacji finansowej za pieniądze wyborców. Ludzie nie dajcie się mamić, tu chodzi tylko o niego, nie o was.
Miejscowy18:51, 4 marca 2024
Dlaczego w Parku Miejskim w N.Targu nie ma " tężni" dla nabrania zdrowia -/.../

Wpis nie dotyczy tematu artykułu. Moderator.
Do magia...18:01, 4 marca 2024
Dobre spostrzeżenie tyle, że to nie płot zakładu pogrzebowego bo Starostwo zamiast na zakład pogrzebowy wydało decyzję na przechowalnie zwłok w warsztacie rzemieślniczym, a dlaczego tak się stało? Może na to pytanie odpowie Pan kandydat na burmistrza, którego baner wisi na tym płocie?
góralka12:54, 4 marca 2024
Na spotkanie organizowane przez Posłankę Smarduch przyszli ludzie zaproszeni na to spotkanie i zapewne tacy, którzy węszą dla siebie okazję do pokazania się, chociaż dotąd popierali Zjednoczoną Prawicę. Zdjęcia z Ministrem robili sobie prawie wszyscy właśnie po to, żeby pokazać je w mediach społecznościowych. A potem wszyscy oglądający odnoszą wrażenie, że to ludzie z poparciem KO. Czemu mnie to nie dziwi......
MIEJSCOWY10:37, 4 marca 2024
CENZOR - REAKCYJNY DZIAŁ W MYŚL " demokracji wypowiedzi"
Piotr10:21, 4 marca 2024
Świetnie Panie Bartłomieju, podchodzi Pan konkretnie oraz merytorycznie do stanowiska !
Antypolitykier07:52, 4 marca 2024
Czytając wasze komentarze niektóre widzę że przez 8 lat pis zrobił swoje. Uparyyjnił wasze mózgi, zniewolił was i kraczecie jak polityczne Wrony. Jesteście niewolnikami telewizyjnej papki politycznej i babracie się w niej w we własnej Małej ojczyznie, we własnym domu. Współczuję wam
Emeryt01:33, 4 marca 2024
I znowu urzędniczyna pcha się na stanowisko .Najłatwiej na państwowym a może pierwsze jakiś własny biznes na swoim nabrać doświadczenia dorobić się a nie żerować na naszych pieniądzach i układach.Kiedy i gdzie spotkanie z mieszkańcami ?
POPIS23:44, 3 marca 2024
Ale jakim cudem PIS Garbacz + PO Pani Smarduch ??? To jakiś POPIS przecież - masakra
Wektor23:40, 3 marca 2024
Nie dajmy się ponownie ściemnić zakamuflowanym działaczom w różnych komitetach wyborczych (KWW ???), którzy
stworzą koalicję kolesiów z pato LPO i będą się cieszyć w kuluarach, jak to im się udało, zakłamać rzeczywistość
wprowadzając wyborców w błąd. Głosujmy na partie i na ludzi których znamy, bo tylko spójna władza, jest w stanie
przeprowadzić zmiany w naszym mieście.

Tak w ogóle WATYCHA MUSI ODEJŚĆ. "NASZE" MIASTO, już niedługo WASZE :)
Wyborca21:27, 3 marca 2024
Panie Krzysztofie, rozwinąć miasto i zbudować spalarnię?
W Rabie Wyżnej pan Garbacz wydaje pozwolenie na biogazownię, a w Nowym Targu może rozwinie infrastrukturę o spalarnie.Musimy poznać stanowisko kandydata, bo dlaczego jako radny miejski nie złożył wniosku do planu miasta o zakazie budowy spalarni?
Ciekawe czy kandydaci na radnych i to działacze platformy z sercem na klapie,którzy są na listach Pana Garbacza, też nie sprzeciwiają się budowie spalarni?
Strach się bać na te zmiany. Obecny nasz włodarz też z sercem również milczy w temacie zmiany planu miasta o zakaz budowy spalarni.
Jedynie Maciej Tokarz buduje nasze zaufanie i miejmy nadzieję że uratuje to miasto od takich chorych pomysłów.
niemce20:59, 3 marca 2024
Przecież Garbacz to ukryty Ziobrysta. Więc jak to teraz z KO? No, nie mogę. Rozdwojenie jaźni.
Krzysztof20:06, 3 marca 2024
Świetny kandydat który wie jak poprawić nasz miasto !!
Widziałem20:00, 3 marca 2024
Pomysł odgapiony od kolegi który ma taki klaser ze zdjęciami z różnymi ?ważniakami? i chętnie się nim chwali?
apo20:00, 3 marca 2024
można dostac rozdwojenia jaźni - z jednej strony Pani Poseł Smarduch popiera działania EKO-RABY, a z drugiej popiera Pana Garbacza, który jako sekretarz jest jedną z twarzy obecnego powiatu, który to w ten sposób traktuje mieszkańców Raby...
Mieszkaniec19:54, 3 marca 2024
Każdy kandydat lepszy od obecnego burmistrza który okłamuje mieszkańców dlatego moja rodzina odda głos na Bartłomieja Garbacza.
Osobno Nowy Targ19:46, 3 marca 2024
Mam Pytania do kandydata Garbacza, który jest powiatowym sekretarzem i radnym miasta Nowy Targ, dlaczego na profilu swojego wyborczego komitetu nie poinformował mieszkańców, że można składać wnioski do przygotowywanego przez urząd miasta nowego planu zagospodarowania Nowego Targu dot. zakazu budowy spalarni odpadów dla całego Podhala?
Miał wiedzę i nie chciał podzielić się ze społeczeństwem, a zabiega o ich głosy. Uważajcie, bo takie postępowanie nie jest na pewno uczciwe.
Inaczej zachował s?e kandydat Tokarz, który taką informację przekazał, szkoda że tylko tak późno.
Pług19:33, 3 marca 2024
Na zdjęciu z ministrem "ślizgacz". Wślizgnął się do PZU,potem do starostwa. Wślizgnął się na spotkanie aby wślizgnąć się na stanowisko burmistrza. Koniec ślizgania w mieście. Nie chcemy upartyjnienia samorządu. A polityków upraszcza się o to by uważali komu rękę podają i z kim pstrykają sobie fotki.
Ciekawy19:25, 3 marca 2024
Mnie tylko zastanawia jedno dlaczego na spotkanie z ministrem nie dostał gospodarz Miasta Pan Watycha. Czy komuś się podoba czy nie jest Burmistrzem naszego miasta. Może to był tylko zlot PO-wców bo jak to inaczej wytłumaczyć? Chyba, że kultura i dobre obyczaje polityków poszły się paść.
Xyz19:03, 3 marca 2024
Fotki teraz zamiast rozmowy. Super pomysł na kampanie pana Garbacza. Teraz będzie z kim z Tuskiem, Bidenem?
Mańka17:52, 3 marca 2024
Coraz bardziej wesoło. Jeden kandydat publikuje zdjęcie z ministrem, że niby zna i rozmawia. Drugi z książkami w tle, że niby ma i czyta.
magia16:37, 3 marca 2024
Ten baner na płocie zakładu pogrzebowego to znak, że kandydat już pogrzebał swoje szanse. Oj,ktoś tu ma mocne parcie, ale w NT ludzie dużo widzą i wiedzą
Maniek16:01, 3 marca 2024
uważam,z e to jest chamstwo. Pan Garbacz zrobil sobie zdjęcie podczas spotkania i publikuje teraz. Spotkanie było z przedsiębiorcami. Do tego posuwa sie pan sekretarz starostwa?
Od Ziobry do Platformy?15:29, 3 marca 2024
Ale ściema,Garbacz sekretarz powiatu, od lat prawa ręka i najbardziej zaufany urzędnik starosty Fabra,starosty
u boku którego zawsze stał poseł Ziobry, Siarka. Ten sam starosta który równierz powierzył Garbaczowi wydawanie pozwoleń na budowę min.kompromitującego pozwolenia na biogazownię w Rabie Wyżnej, kt?re obecnie kwestionuje pani poseł Smarduch, a jednocześnie ten sam Garbacz chce się przyszyć do barw platformy obywatelskiej. Co na to pani poseł?? Przecież to rozdwojenie jaźni w strukturach platformy. Postępowanie w sprawie biogazowni które prowadził obecny kandydat Bartłomiej Garbacz zostało skierowane do prokuratury pod namaszczeniem pani Smarduch, a teraz członkowie platformy są na listach radnych pana Garbacza. Mam wobec tych wydarzeń pytanie, czy pani poseł popiera zarząd starostwa, z aferą PZD w tle i pozwoleniami na biogazownię gościowi, który jeźdz?ł na wczasy ze starostą?
Wnoszę protest, bo nie na taką platformę głosowałem i nie życzę sobie robienia teraz ze zwolenników platformy Pajaców!
Święty Turecki15:21, 3 marca 2024
Do Angelika
Serio Marcin J jest administratorem Nowy Targ na Odwrót?
Paranoja15:03, 3 marca 2024
Zaraz jak się z kimś miniemy na ulicy to będzie można napisać, że się odbyło rozmowy z tą osobą i miało spotkanie.
Hmm14:42, 3 marca 2024
Wielka polityka niestety wnika w struktury samorządowe. Jako kto występował kandydat ?. Jest pracownikiem starostwa i jeżeli otrzymał zaproszenie na spotkanie to jako pracownik starostwa właśnie. Czy władze powiatu wyraziły zgodę na reprezentowanie ich przez kandydata ?. No bo chyba nie otrzymał kandydat zaproszenia jako kandydat przecież. I dlaczego występuje w roli samorządowca z Miasta Nowy Targ ?. Coś tu nue gra. To gra wyborcza z kłamstewkami w roli głównej.
Zagadka14:20, 3 marca 2024
Jedno zdjęcie w,, przelocie''ma załatwić wygraną?
I te szczere uśmiechy i spojrzenia?
ha ,ha, ha kabaret14:12, 3 marca 2024
ha, ha, ha.
PasterzPPP13:39, 3 marca 2024
@Spostrzegawczy

A z jakiej partii ma być minister finansów jak nie z tej która wygrała wybory?
Będąc w samorządzie trzeba współpracować z władzami centralnymi jakie by one nie były.
Zazdrosna Mania13:25, 3 marca 2024
Poco zmiany jak coś jest dobre P. Grzegorz jest fajny
Grelok13:17, 3 marca 2024
Powiernik Lejów? Czy nadal uważa Pan, że należy im wypłacić działkami na targowicy za zaprzestanie blokowania skrzyżowania . Św. Anny - Grel. Dlaczego nie wsłuchuje się Pan w głos ogółu mieszkańców, tylko jakiegoś pieniacza? Co Pan zrobił jako sekretarz starostwa i zarazem radny miejski, aby starostwo nie zrezygnowało ze współpracy z miastem przy budowie tego skrzyżowania. Ogląałem w sieci sesję Rady Miasta na której wiceburmistrz Wojtasze3k odczytał list Lei do europosła Jakiego w którym Leja wychwala Pana Garbacza jako jedynego wiarygodnego radnego RM, który jest mu przychylny . To ukazuje prawdziwe relacje pomiędzy Panem a Leją.Aż się boję, jak Pan zostałby burmistrzem
pytanie13:12, 3 marca 2024
Na spotkaniu byli Piotr Budny (startuje do powiatu ) wraz żoną Natalią Budny (startuje do sejmiku) i nakłaniali do łamania prawa ??
Pozazdrościli Bosakom ?
Baracuda13:00, 3 marca 2024
Nie ufam temu Panu to co on pokazal będąc sekretarzem w starostwie mówi wszystko. Każdy byłby lepszy. A czy Faber wie że jego prawa ręka tak się lansuje z PO?
Pytający12:59, 3 marca 2024
Ile trwało spotkanie? Ile Panowie rozmawiali minut? Czy to nie było tylko zdjęcie i wielkie tworzenie historii ?
Krzysiek12:55, 3 marca 2024
A w temacie PZD Pan już powiedział wszystko, ponoć nowy Dyrektor też ma zarzuty.
POlak12:39, 3 marca 2024
Oficjalne dochody nowotarskich firm - bieda będzie okropna ;)

Chcemy jeszcze zdjęcia z Tuskiem, albo von der Leyen ....
piotrek12:39, 3 marca 2024
tamci tymczasowo aresztowani z us też nawiązywali kontakty ...
Popi12:35, 3 marca 2024
Trochę jak w filmie pt. Borat. Sekretarz z pisowskiego starostwa lata za zdjęciami z ministrem. Bardziej są to wyżyny żenady a nie rozwijanie skrzydeł.
Angelika12:34, 3 marca 2024
Bo to faktycznie jest jedyny sensowny kandydat i nawet plakat ma oryginalny wyborczy. natomiast kontrakandydat pan Tokarz poszedł w jakąś żenującą kolorystykę. No i póki co wisi tylko on i pan Marcin, znany bliżej jako anonimowy administrator słynnego na całe Podhale profilu Nowy Targ na odwrót
Analiza12:14, 3 marca 2024
No i tak trzeba robić, można się obrażać za Peło za tradycyjne niespełnianie obietnic ale to oni będą (w tym Domański) będą decydować o ważnych dla nas sprawach. A co z Watycha? Robi inwentaryzację kłamstw?
Pioltykier12:12, 3 marca 2024
@Spostrzegawczy to są wybory do samorządów. Nie uprawiają tu polityki, bo jest to niepotrzebne. Brawo Panie Bartku. Niech Pan działa na wielu polach, dla nas mieszkańców.
Daga11:52, 3 marca 2024
Jak to jest Pan Garbacz że Starostwa a tam akcja z biogazownia. PO mocno przeciw biogazowni. Ludzie z PO startują z komitetu Pana Garbacza. Coś pomieszane tutaj jest.
Temu Panu dziękujemy11:52, 3 marca 2024
Dobrze wiedzieć. Nic bardziej zniechęcającego niż mieszanie samorządu z wielką polityką obojętnie z jakiej opcji.
Galin11:50, 3 marca 2024
Wspólne zdjęcie to nie spotkanie...cóż lansowanie się na siłę.
Spostrzegawczy11:30, 3 marca 2024
Andrzej Domański minister z Platformy Obywatelskiej. To już teraz jest wszystko jasne i wiemy na kogo głosować...lub nie głosować.
ja11:28, 3 marca 2024
A to nie wiem czy się mamy cieszyć, że "środki publiczne, które będzie otrzymywać nasz samorząd będą w większej mierze zależeć od dochodów firm z obszaru Miasta". A jak firmy będą się zamykać lub dochody spadać? Czy to też będzie dobre dla finansowania samorządów?
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas