Winter Classic: wsparcie dla Marysi. Wspaniały gest mam - Kuby i Gabrysia - podhale24.pl
Czwartek, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Walentyny, Jakuba
Rabka Zdrój
Clouds
13°
Wiatr: 4.644 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
13°
Wiatr: 5.004 km/h Wilgotność: 32 %
Clouds
13°
Wiatr: 7.02 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
14°
Wiatr: 6.012 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
11°
Wiatr: 7.704 km/h Wilgotność: 97 %
Rain
10°
Wiatr: 6.012 km/h Wilgotność: 98 %
Jakość powietrza
0 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
0 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
24.03.2024, 15:10 | czytano: 5947

Winter Classic: wsparcie dla Marysi. Wspaniały gest mam - Kuby i Gabrysia

NOWY TARG/SZAFLARY. Nikt lepiej nie zrozumie matki chorego dziecka, niż inna matka będąca w takiej samej sytuacji.

zdj. Winter Classic
zdj. Winter Classic
Tegoroczna edycja Charytatywnego Meczu Noworocznego Winter Classic poświęcona była wsparciu leczenia i rehabilitacji dwóch chorych chłopców - Kubusia i Gabrysia.

- Nasza jubileuszowa akcja zakończyła się sukcesem. Na pomoc, zakup sprzętu i rehabilitacje przekazaliśmy rodzinie każdego z maluchów po 60 tys. zł - przypomina Maciej Leski z Winter Claccic.

Na licytacji znalazł się m. in. quad Brute Force 750. Maszynę wartą ponad 70 tysięcy złotych zaoferował nowotarski przedstawiciel marki Kawasaki - firma Tracktech.


Tymczasem mamy Kuby i Gabrysia zdecydowały, że jest dziecko, które także potrzebuje pomocy i to pilnej. Chodzi o siedmioletnią Marysię z Bańskiej Niżnej, która traci wzrok i potrzebna jest szybka operacja. Przy aprobacie firny Tracktech - quad został przekazany na kolejną licytację - tym razem dla Marysi Białońskiej.

- Oficjalnie dostarczyliśmy maszynę i przekazaliśmy ją na kolejny piękny cel. Odbyło się to w Szaflarach podczas trwających tam Mistrzostw Polski Muaythai - dodaje Maciej Leski.


s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas