Oficjalne przekazanie Urzędu Miasta w Zakopanem nowemu burmistrzowi - podhale24.pl
Piątek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny
Zakopane
Rain
12°
Wiatr: 2.88 km/h Wilgotność: 95 %
Rain
13°
Wiatr: 1.476 km/h Wilgotność: 92 %
Rain
13°
Wiatr: 3.06 km/h Wilgotność: 96 %
Rain
13°
Wiatr: 2.952 km/h Wilgotność: 97 %
Rain
15°
Wiatr: 3.996 km/h Wilgotność: 95 %
Rain
12°
Wiatr: 5.256 km/h Wilgotność: 91 %
Jakość powietrza
12 %
Nowy Targ
30 %
Zakopane
30 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 6 | 12 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 15 | 30 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 15 | 30 %
09.05.2024, 09:01 | czytano: 2470

Oficjalne przekazanie Urzędu Miasta w Zakopanem nowemu burmistrzowi

Odchodzący burmistrz Leszek Dorula spotkał się ze swoim następcą Łukaszem Filipowiczem celem oficjalnego przekazania mu Urzędu Miasta Zakopane.

Odchodzący burmistrz Leszek Dorula spotkał się ze swoim następcą Łukaszem Filipowiczem. Fot. Urząd Miasta w Zakopanem
Odchodzący burmistrz Leszek Dorula spotkał się ze swoim następcą Łukaszem Filipowiczem. Fot. Urząd Miasta w Zakopanem
Przekazanie odbyło się w obecności dotychczasowego zastępcy burmistrza Agnieszki Nowak-Gąsienicy, sekretarza Grzegorza Cisło, skarbnika Heleny Mamcarz oraz Naczelnika Wydziału Organizacyjnego Anny Łapsy.

Już wiadomo, że nową wiceburmistrz Zakopanego zostanie Iwona Grzebyk-Dulak, pracująca dotychczas m.in. jako oficer prasowy nowosądeckiej policji, która startowała i przegrała wybory na burmistrza Krynicy-Zdroju.

"Coś się kończy, by zacząć mogło się coś..." Kochani, stało się. Obejmę funkcję Zastępcy Burmistrza Zakopanego - Pana Łukasza Filipowicza" - ogłosiła w mediach społecznościowych. Urząd Miasta w Zakopanem oficjalnie nie potwierdził jeszcze tej informacji.

- Przed nami kadencja, następne 5 lat. Kadencja pełna wyzwań, kadencja pełna kompromisów, na które będziemy musieli wszyscy iść. My, jako samorząd i my, jako mieszańcy. Będzie to też kadencja pełna nowych możliwości, pełna szans i głęboko wierzę w to, że będziemy wszyscy dobrze współpracować, że będziemy słuchać mieszkańców i będziemy opierać się na tym, czego mieszkańcy potrzebują. Mam nadzieję na pełną współpracę z Radą Miasta i z każdym z Państwa. Tak, jak wiele razy mówiłem, jestem otwarty na współpracę ze wszystkimi. Chciałbym, żeby w naszej Radzie i w naszym samorządzie było jak najmniej polityki, a jak najwięcej pracy społecznej, pracy na rzecz miasta, pracy na rzecz mieszkańców. Chciałbym cały czas pracować na rzecz naszej małej ojczyzny, cały czas działać dla dobra miasta, mieszkańców, niezależnie od poglądów politycznych. Mam nadzieję na dobrą współpracę z każdym, niezależnie od poglądów. Każdy z Państwa jest mile widziany i zapraszam do realizacji wielu zadań, bo zadań przed sobą mamy bardzo wiele. Jest bardzo dużo do zrobienia, a myślę, że przy dobrej współpracy jesteśmy w stanie wykonać to zadanie powierzone przez mieszkańców bardzo dobrze - powiedział na inauguracyjnej sesji Rady Miasta Zakopane nowy burmistrz Łukasz Filipowicz.

r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
wolak10:45, 11 maja 2024
moze w wydziałę kultury i czerwonym dworze nastapia zmiany odczuwalne dla a
kultury bo sielanka dla towarzystwa wzajemnej adoracji nalezało by rozwiazac
Harnaś19:28, 10 maja 2024
Do góralka. Jajka Kupisz w sklepie
góralka ze Skibówek11:30, 9 maja 2024
Dorula przekazał miasto z ze zlikwidowanym Sylwestrem Marzeń i zlikwidowanym targiem maślanym pod Gubałówką . nawet nie ma gdzie jajka i kwiatka kupić ? Takie były jego rządy góralskie ?
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas