Kontrowersyjny polityk odwiedzi nasz region. Można będzie dostać autograf na gaśnicy - podhale24.pl
Wtorek, 23 lipca
Imieniny: Bogny, Sławosza, Żelisława
Czarny Dunajec
Clouds
18°
Wiatr: 0.216 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
18°
Wiatr: 3.384 km/h Wilgotność: 82 %
Clouds
19°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
19°
Wiatr: 3.78 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
19°
Wiatr: 5.616 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
15°
Wiatr: 1.764 km/h Wilgotność: 98 %
Jakość powietrza
0 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
0 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
23.05.2024, 08:41 | czytano: 6164

Kontrowersyjny polityk odwiedzi nasz region. Można będzie dostać autograf na gaśnicy

Na Podhale przyjeżdża spotkać się z mieszkańcami Grzegorz Braun, poseł Konfederacji, który wywołał kontrowersje, gdy w grudniu ub. r. przy użyciu gaśnicy zgasił świece na świeczniku chanukija w Sejmie.

Jest on kandydatem komitetu Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość w czerwcowych wyborach do Parlamentu Europejskiego i to właśnie z kampanią wyborczą związany jest jego przyjazd do naszego regionu.

W najbliższą niedzielę poseł Grzegorz Braun odbędzie trasę po Podhalu w ramach kampanii do europarlamentu. Odwiedzi Nowy Targ, Czarny Dunajec, Zakopane i Białkę Tatrzańską. - Będzie możliwość zdobycia autografu, zrobienia wspólnego zdjęcia oraz zadawania pytań kandydatowi - zapowiadają przedstawiciele jego komitetu.

r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
gość23:05, 26 maja 2024
@ myślący. Braun to maskotka myślącego. Brrr..
0
sawuarek i wiwarek07:49, 26 maja 2024
Angelica, Pilnujmy także zasady pięcioprzymiotnikowych wyborów, a nie tylko deklarujmy na kogo zagłosujemy albo oddamy głos nieważny tak jak niegdyś, skądinąd profesor nauk prawnych i marszałek I kadencji Senatu podczas głosowania połączonych izb na kontraktowego Prezydenta. Mamy duże pole manewru bo mamy wolność. Możemy również zwyczajnie nie pójść na wybory, ale pilnujmy demokratycznych zasad wyborów żeby nie zamieniły się nam one w czcze nominacje kogoś tam, gdzieś tam wysoko w partii, jak za komuny. Bo my wolności ani nie kochamy, ani nie rozumiemy, natomiast chętnie gotowi ją jesteśmy oddać za byle kupon 10 zł na dodatkową porcję frytek i coli w MacDonaldzie czy KFC - te gaśnice to niestety jest ten właśnie kierunek.
0
Angelica12:40, 25 maja 2024
Ja głosuję na Brauna.
0
sawuarek i wiwarek09:47, 25 maja 2024
mądry i skromny: Z całym szacunkiem, oczywiście to jest super, czapka z głowy i pokłony, że Twoje dzieci pracują w białych kaskach, ale to jeszcze nie oznacza że są jak Kwizatz Haderach i potrafią łączyć przeszłość, teraźniejszość i przyszłość w jedną całość. Jest jeszcze kwestia jak się sprawują na tych swoich kierowniczych stanowiskach, jaka jest jakość ich pracy, ponieważ im wyższa grzęda tym wyższe wymagania, bo wzrasta stopień odpowiedzialności za swoje poczynania, a wielu Konfederatów raczy o tym nie wiedzieć albo zapomina niestety (gaśnica? w rękach posła? niszczenie symboli religijnych?). Nie istnieje perpetuum mobile, nie ma idealnego kraju (ani Polska, ani Austria) nie ma idealnej pracy i nie ma idealnego pracownika, każdy może popełnić błąd w swojej pracy, a ewentualny błąd pracownika w białym kasku pociąga za sobą o wiele większe konsekwencje dla wszystkich. Nikt nie powiedział że będzie łatwo, lekko i przyjemnie.
0
No cóż ?09:30, 25 maja 2024
Do ?jeszcze Polska ? i zwolenników pana Brauna i im podobni :
Jak słyszę te Wasze hasełka ?Polska dla Polaków ? to mi się ciśnienie podnosi .
Jak to Wam Niemcy i Unia Europejska przeszkadza ! jak to Wam wszystko narzuca , wolność ogranicza a przecież ?Polak? wrażliwy na tym punkcie jest .
A pierwsi do Europarlamentu na cieplutkie dobrze płatne stanowiska się pchają hipokryci !
0
tylko Braun06:12, 25 maja 2024
@ niemądry i nieskromny

Mam wrażenie, że bardzo chciałeś takiej Polski by nawet jej pół i całe Podhale pracowało za granicą.
I taką Polskę dzisiaj masz. W pracy Polak odrabia "pańszczyznę" (choć to dopiero twoje przypuszczenie względem Brauna) a finansowa dziesięcina również istnieje.
Słuchaj co mówi Braun, jakie składa interpelacje, jakie marsze i wiece organizuje, a będziesz wiedział co proponuje w zamian.
Twoje dzieci może i pracują w "białych kaskach", ale wolałbyś, by pracowały w białych kołnierzykach i takowych rękawiczkach.
I nie ważne dla ciebie kto im to zapewni, "taka to już widać twoja rodzinna tradycja".
0
Ama05:25, 25 maja 2024
Oho, widzę że wyszliście ze swoich norek, co?
0
mądry i skromny02:07, 25 maja 2024
Jeszcze się rozpłacz.
0
jeszcze Polska...???22:15, 24 maja 2024
@rzucający jajami, szacun że chciało Ci się z troglodytą naciągać.
"Ktoś komu leży na sercu przyszłość naszego kraju po prostu się z tym rodzi albo wynosi to z domu."
Nic piękniejszego nie czytałem chyba od czasów szkolnych gdy czytało się lektury. W tej całej ponurej rzeczywistości jaką gotują nam rządzący sprzedawczykowie ludzie tacy jak Ty przywracają wiarę w sens dalszej walki z wiatrakami. Jednak człowiek nie jest sam w tym domu wariatów szykujących pętle na własne karki.

Serdecznie pozdrawiam.

"W tej grze chodzi o coś więcej ale to trzeba czuć. Czuć całym swoim wnętrzem."

Nie mogłem się powstrzymać żeby jeszcze to przywołać.
0
mądry i skromny20:54, 24 maja 2024
Widzisz to jest tak- w austriackiej firmie nie jest ważne czy jesteś Polakiem, Austriakiem czy Turkiem- dobrze pracujesz to zwalniają Austriaka a ty zostajesz. W polskiej [tak w Polsce jak i za granicom] choćbyś na głowie stanął to zwalniają ciebie bo szwagier, zięć i inne przyd......sy majstra muszą mieć robotę i dopóki to się nie zmieni najzdolniejsi i najbardziej pracowici będą wyjeżdżać . A o moje dzieci się nie martw- wykształciłem je tak że pracują w białych kaskach.
0
Polak19:26, 24 maja 2024
Ja tam Żółtka wolę.
0
Tragedia19:03, 24 maja 2024
Widzę że mamy w Polsce nowa modę na promowanie ?celebrytów? np. typu Dagmara , której pozwala się wziąć udział w ?Tańcu z gwiazdami? czy politykow z brakiem wychowania , że o kulturze osobistej nie wspomnę takich jak pan Braun.
Zwolennicy pana Brauna - ustawcie się w kolejce , żeby Wam gaśnic z autografem nie zabrakło .
Takie mamy społeczeństwo ?..
Masakra
0
rzucający jajami18:55, 24 maja 2024
mądry i skromny; ręce opadają, gratuluję poziomu świadomości o co w tej chwili toczy się gra. Tu nie chodzi o to czy Ty swoją audicą czy inną beemką zjedziesz do domu w czwartek czy piątek jak już poprzykręcasz regipsy na wiedeńskiej budowie. Owszem, przyznam Ci rację, te Twoje kilka euro napędzają gospodarkę ale mi nie chodzi o promil promila z promila 1% jaką jest siła tej Twojej forsy w stosunku do całej gospodarki tylko o coś więcej. O to byśmy w przyszłości a szczególnie nasze dzieci i wnuki nie musiały tułać się po świecie i harować jako tania siłą robocza. W tej grze chodzi o coś więcej ale to trzeba czuć. Czuć całym swoim wnętrzem. Tego nie da się nauczyć w kilka dni , tygodni czy nawet lat. Ktoś komu leży na sercu przyszłość naszego kraju po prostu się z tym rodzi albo wynosi to z domu. Nie winię Cię. Już nie będę Cię niepokoił swoimi próbami naprowadzenia na właściwą ścieżkę. Dalej spełniaj swoją misję życiową w tym wymarzonym wiedeńskim raju. Wszyscy Austriacy, Niemcy i inne zachodnie nacje będą kibicować Twojemu tokowi myślenia bo to daje im na lata gwarancję że dopóki my w Polsce się nie obudzimy dopóty oni będą mieć nas na pstryknięcie palcami. No i skoro obcy jest Ci temat posprzątania na polskiej scenie politycznej i uporządkowania naszych wewnętrznych spraw to pamiętaj by swoje dzieci zawczasu przygotować do roli popychadła na obczyźnie. Kończę już przynudzać i powodzenia życzę.
0
mądry i skromny17:45, 24 maja 2024
Nie wiem skąd ty te komentarze piszesz ale na pewno nie znasz Podhala, bo wtedy wiedziałbyś że do Wiednia się jedzie w niedziele a wraca raz w czwartek a raz w piątek. Przywozi się pieniądze które napędzają polską gospodarkę ale tacy jak ty chcą zatrzymać tych ludzi w kraju żeby zapieprzali za miskę ryżu na Pana i Plebana. To nie my mamy klapki na oczach ale ty nam te klapki chcesz założyć.
0
rzucający jajami14:24, 24 maja 2024
mądry i skromny; idąc Twoim tokiem rozumowania jeżeli ćwierć Polski i pół Podhala pracuje za granicą i zarabia godne pieniądze to faktycznie rozwiązanie naszych problemów jest wręcz pod naszym nosem. O ja głupi. Że też ja tego wcześniej nie zauważyłem. Biję się w piersi. Mea culpa,mea culpa i jeszcze raz mea culpa. Bajecznie proste rozwiązanie: jeszcze tylko 3/4 Polski i 1/2 Podhala wyjedzie i problem rozwiązany. Musimy tylko ustalić kto będzie tym ostatnim. Żeby pogasił światła. Człowieku czy Ty widzisz co piszesz ? Ale ok przyjmijmy czysto hipotetycznie że WSZYSCY ale to bezwzględnie wszyscy wyjeżdżamy do pracy za granicą a nasze polskie domy traktujemy jako nie wiem co ? , coś na wzór sypialni? A może domku letniskowego na weekend?. No przecież np. z Wiednia mógłbyś codziennie dojeżdżać do swojego domu z pompą ciepła. Przecież samochód miałbyś nowoczesny i szybki. Dojedziesz . A że po tygodniu będziesz trochę zmęczony jazdą? Cóż. Przecież sam promujesz takie rozwiązanie. Tylko czy wszyscy Polacy zmieszczą się w Wiedniu i np. Berlinie ? A czy jeszcze znajdą pracę? Wątpię. Chyba jednak nie. Część bedzie dojeżdżać z Paryża, część z Oslo a jeszcze kilku z Rzymu. Każdy wybierze sobie klimat jaki będzie mu odpowiadał. Będziesz musiał troszkę przeorganizować swoje życie no i zakup przyczepki do tego eleganckiego auta też będzie koniecznością. Zapytasz po co przyczepka? Otóż jak zgodnie z Twoją ideą wyjadą wszyscy, bez wyjątku wszyscy to przyczepkę będzie czym zapełnić. No wiesz ; zapas paliwa na podróż, rozpałka na weekendowy grill, kiełbaska, piwko , może agregat prądotwórczy ( elektrownie w Polsce nie będą działać bo przecież wszyscy wyjadą), pościel na zmianę ( prał będziesz w Wiedniu) i jeszcze parę bambetli potrzebnych do życia. Pamiętaj że Biedronki, Lidle i stacje benzynowe będą zamknięte przez brak prądu i pracowników. Weź też pod uwagę że już nie skorzystasz z usług dentysty w Polsce czy innego lekarza. Zwiną interesy bo jak wyżej; bez pacjentów i prądu nie da się funkcjonować. Przyjmij też do wiadomości że za te medyczne "atrakcje " będziesz płacił w Euro bo taka waluta obowiązuje w Twoim "raju" za granicą. No sorry ale Twój argument że 1/4 Polski I tak dalej pracuje za granicą nie rozwiązuje naszych problemów. Nie mogą wszyscy wyjechać. A poza tym to jest NASZ KRAJ, NASZE MIEJSCE na ziemi i nie muszę wszyscy a raczej nie chcą wyjeżdżać. Wystarczy by nasze, polskie interesy były reprezentowane przez Polaków a nie sterowane pacynki. Mamy własne zasoby. Mamy położenie geograficzne jakie mamy i z jednej strony jest to przekleństwo a z drugiej błogosławieństwo. Mamy dostęp do morza. Mamy możliwość by zarobić na handlu i transporcie. Można próbować odbudować przemysł stoczniowy, hutniczy. Mamy mnóstwo młodych, zdolnych ludzi których trzeba zatrzymać przed ucieczką za granicę. Jesteśmy wyjątkowo pracowitym narode tylko na chwilę obecną podzielonym i zmanipulowanym. Spróbuj podnieść ręce w okolice oczu. Może masz tam klapki? Zerwij je!!. Rozglądnij się. Jest nasz 38 000 000 i mamy piękny kraj . Nie potrzebujemy by ktoś z zewnątrz urządzał nam życie.
0
mądry i skromny13:32, 24 maja 2024
Ćwierć Polski i pół Podhala pracuje za granicą gdzie godnie zarabiają więc kupują dobre auta budują nowoczesne domy z pompami ciepła bez gigantycznej kotłowni, składu na węgiel i drewno którzy NI NA WI DZĄ jak ktoś im chce coś narzucić. A węglem palą ci co pracują u takich prawdziwych Polaków którzy zamiast podnieść wypłatę rodakowi to sprowadzi pracowników z Afryki i to tacy właśnie pseudo-biznesmeni tworzą strefy gdzie biały człowiek nie będzie miał wstępu.
0
Nowotarżanka10:51, 24 maja 2024
Rzucający jajami - dzięki za te mądre komentarze i cierpliwe tłumaczenie. To jest oczywista PRAWDA, a ludzie jakby byli ślepi. I ogłupieni przez wszystkie jedynie słuszne telewizje. Tylko Konfederacja !!!
0
myślący09:37, 24 maja 2024
@gość - jesteś bezmyślny "gość" :)
Jak zaczniesz myśleć to się odezwij ;)
0
gość23:01, 23 maja 2024
Zadymiarz w NT. Byłam parę lat w USA , moja szefowa razem z nami sprzątałyśmy rownież Żydów. Nigdy nic przykrego od tych ludzi nas nie spotkało. Dobrze że o Braunie nikt wtedy jeszcze
nie slyszał
0
antypolskość22:40, 23 maja 2024
Wszyscy co tu plują na Pana Brauna mają zapewne płacone w rublach lub "markach" od komentarza. Prawdziwi Polacy, myślący patrioci są w dzisiejszej rzeczywistości tłamszeni i wyśmiewani za głoszenie poglądów sprzecznych z interesami wrogich nam mocarstw i grup interesów. Bycie Polakiem i troska o Polskę jest na cenzurowanym. W przestrzeni medialnej promuje się baranów nie potrafiących sklecić zdania po polsku ale dbających o interesy swoich mocodawców. Każdy kto ośmiela się myśleć samodzielnie jest poddawany społecznemu ostracyzmowi. Świetnie to było widać w tej paranoicznej pandemii. Mózgi gniją bo są nieużywane u większości społeczeństwa.
0
Wyrocznia21:45, 23 maja 2024
SKINHEADS 69, tylko co to ma wspólnego z tym co napisał Kozak, a odpisał mu Madball? Kozak ani słowa nie wspomniał, że jest za PiSem, a Madballowi jakieś fantazje się włączyły. Zacznijcie czytać ze zrozumieniem.
0
rzucający jajami20:37, 23 maja 2024
mądry i skromny; a kto mówi o budowie raju?, wystarczy tylko nie wpie....ć się w sprawy Polaków. Mamy swoje zasoby więc korzystajmy z nich. Produkujmy prąd i ciepło. Nie przeszkadza Ci że nam każą zamykać kopalnie a sami otwierają nowe? Nie przeszkadza Ci ze chcą na siłę pozbawić większość Polaków możliwości swobodnego przemieszczania ( zakaz samochodów spalinowych)?, nie przeszkadza Ci że z dużą dozą prawdopodobieństwa za kilka,kilkanaście lat w Polsce będą powstawać strefy gdzie biały człowiek nie będzie miał wejścia? Wyobraź sobie że takie na zachodzie powstały. I to są fakty. Te unijne bzdety o ograniczeniu emisji. Ten handel pozwoleniami, limitami i przydziałami. Taaaaaaa. Od tego poprawi się klimat. Cały świat ma wyjechane a my głupi Europejczycy za cenę naszej wolności i kosztów życia będziemy zbawcami planety ziemi. Wszystko powinno odbywać się na zasadzie dobrowolności; chcesz elektryka? Stać Cię? Kup sobie. Chcesz być eko i ogrzewać dom słoneczkiem ? Załóż sobie odpowiednią instalację i grzej się słoneczkiem , Twój wybór. Chcesz ratować planetę i nie tworzyć tzw. śladu węglowego to nie lataj samolotem i kupuj jedne dżinsy na dwa lata. Twój wybór. Zamiast marchewki z przydomowego ogródka przekąś jakąś glistę i będzie git. Ja daje Ci wybór i tego samego oczekuję w stosunku do mojej osoby.NIE NA WI DZĘ !!! jak ktoś próbuje mi cokolwiek narzucić siłowo gdy to nie ma logicznego uzasadnienia. Chcesz nosić lewacko-brukselską obrożę to noś , ja Ci tego nie zabraniam. Ale nie zmuszaj do tego innych.
0
pytam19:43, 23 maja 2024
do Czad;szkoda,że nie dokończyłeś za czyje pieniądze został odremontowany kirkut,oczywiście wszystko wskazuje ,że za polskie,jak to zawsze bywa synajscy górale wyręczają się naszą młodzieżą,gdyż ich przyjeżdżając na wycieczki do Polski mają ważniejsze zadania niż pamieć o swoich przodkach,to trudno zrozumieć, nas Polaków, gojów uważa się dalej za roboli,należy zadać sobie pytanie jak długo jeszcze będziemy na kolanach schylać karki?
0
nieten19:33, 23 maja 2024
@rzucający jajami
Jestem za każdym elementem "lewackiej ideologii" o którym mówisz. Pozdrawiam gorąco i bez ironii, ja i każda z moich 57 płci.
0
gibb19:31, 23 maja 2024
....Dożyliśmy takich czasów w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obrażało głupców. - Albert Einstein.
0
Beata19:24, 23 maja 2024
Zgasił świece rozpalił serca Polaków ????????????????????????????????
0
SKINHEADS 6919:17, 23 maja 2024
No widzisz wyrocznia dla ciebie nawet prawda jest klamstwem.Nie pamietasz juz Wojciechowskiego i splotu pis o zielonym ladzie?!
0
pyzdra19:17, 23 maja 2024
Przeciwnicy; przyjdźcie w niedzielę i zadawajcie pytania, tylko miejcie to na uwadze, że Pan Grzegorz potrafi powiedzieć spier..... w taki sposób, że poczujecie podniecenie na myśl o zbliżającej się podróży.
0
MAMUSIU RATUJ19:15, 23 maja 2024
wyroczna pewnie nastepny towarzysz z sierpem i mlotem.
0
mądry i skromny18:13, 23 maja 2024
Ja ciągle czekam- rzucający - aż sklecisz choćby jedno zdanie o tym jak będzie wyglądał ten raj który chcecie zbudować?
0
Wyrocznia17:57, 23 maja 2024
Madball to dopiero "geniusz". Skąd wy się bierzecie polityczni fantaści?
0
Old tiger16:35, 23 maja 2024
Rzucajacy jakami napisał super komentarz. Sam bym tego nie zrobił. 10/10.
0
rzucający jajami16:03, 23 maja 2024
nowotarżanin ; wygarnąć kontakty ? . Przyjdź, wygarnij , sam chętnie posłucham.
Miejscowy ; potraktować gaśnicą ? A co zgasił Twoje świeczuszki w POLSKIM SEJMIE ?. Idź je sobie zapalić w synagodze bo tam jest na to miejsce.
Czad; Wasz? Wasz cmentarz ?. A za czyje pieniądze wyremontowany ? Bo na pewno nie eskimoskie. Weź menorę w dłoń i broń go jak Wołodyjowski Częstochowy. Nikt Ci nie będzie przeszkadzał.
A teraz powtórzę po pani Zajączkowskiej - co Wy tu jeszcze robicie ? Powinniście być teraz w prokuraturze złożyć zawiadomienie na Pana Brauna że jest ruskim szpiegiem i macie na to dowody. Nie czyniąc tego sami popełniacie przestępstwo. Ale w sumie trochę Was rozumię, zbieracie siły by niedługo objąć drugi, trzeci etat co będzie niezbędne dla budżetu tego dy*** kraju przy wypłacie socjali dla ukraińskiej młodzieży bawiącej się w lokalnych klubach. Acha. Jeszcze jedno. Jak będziecie wracać z tego drugiego, trzeciego etatu wstąpcie proszę do piekarni po świeży chlebuś. Nie wypada pontonowych lekarzy i inżynierów witać takim czerstwym. Nie zapomnijcie o soli i dwóch dziewicach dla kazdego z tych biednych uchodźców. Jeszcze zatęsknicie za Braunem i jego ostrzeżeniami.
0
wyborca15:45, 23 maja 2024
Wychodźmy z tej unii. Same zakazy, nakazy, kontrole, grzywne, piece na gaz fe, 10 cm styropianu to za mało, 2-szybowe okna to już za mało, nowe podatki. A rządzący wprowadzają te przepisy i nie widzą jakie szkody to ludziom wyrządza. Bo tłumaczą jak nie wprowadzimy dyrektyw do krajowego systemu prawnego to nam nie dadzą dotacji. A po co mi dotacje unijne jak nas unia zagłodzi, ewentualnie nakarmi robalami, albo zamarzniemy w domu używając w naszym klimacie pomp ciepła, na które jeszcze większości nie będzie stać?
0
Zagadka15:08, 23 maja 2024
Przestańcie straszyć wschodem(jako kierunkiem ucieczki) a gdzie chcecie uciec.... tam gdzie 50stopni w słońcu, malaria, komary, węże, brak szpitali, piasek, brak wody.....
Zmiana jednego baraku na drugi w obozie...... nic nie daje.
Premier Orban twierdzi w wypowiedziach że wojna zawsze przychodziła z zachodu a wolność z wschodu jak się ta ue skończy? Jaki będzie wynik wojny, kto ma polec w boju za wartości ue,kogo będą wyłapywać i wcielac do armi
0
Górol15:04, 23 maja 2024
Tylko G.Braun!!!
0
Madball15:01, 23 maja 2024
Do kozak juz zapomniales kto chcial wprowadzic zielony ład,i z jakiej partii ten towarzysz byl?Mielisz jezorem jak byla tvp info,jestes zacofanym politycznym agitatorem.Za dużo słuchasz tych z pis a twoj mozg innej prawdy nie przyjmuje tylko klamstwa.Polska jest i bedzie w Unii bo tam jest jej miejsce.Ale ty wolisz przyjaciół i towarzyszy ze wschodu.
0
JJey14:02, 23 maja 2024
Żaden sowieta nie będzie mnie reprezentował w parlamencie europejskim... ten Pan powinien odpowiedzieć za swoje czyny...
0
Podatnik13:52, 23 maja 2024
Utęskniony. Jakby bodajże w1993 wprowadzili to co chciał Korwin, to byłoby Święty spokój z Komunistami. Dlatego w Polsce tak jest jak jest, może kiedyś zrozumiesz.
0
Jo12:48, 23 maja 2024
Tylko Braun
0
Kozak12:21, 23 maja 2024
Do anty : co Ty bredzisz człowieku? Powtarzasz jakieś puste slogany Roberta Biedronia żadnych argumentów tylko Putin Putin Putin popatrz na fakty Braun to patriota nie pozwolił żeby w instytucie Niemieckim ktoś historie Nasza przeklamywal jak był covid jako jedyny odważny walczył z tą tyrania jeździł z interwencja poselska żeby ludziom biznesów nie zamykali zgasił chanuke broni krzyża czyli Naszej wiary i polskich wartości broni rodziny a nie dewiacji gada wprost dosadnie i co najważniejsze NIE BOI SIĘ a nie ciągle ta poprawność polityczna i wieczne banie się żeby nie urazić homoseksualistów i transwestytow... Tak samo te eko świry które chcą zakazać samochodów spalinowych dyrektywy budynkowe wprowadzają nie mówiąc już o jedzeniu robali... Chłopie pomysl czadem zanim coś napiszesz a jak piszesz to podaj argument a nie zasłyszane gdzieś nazwisko Putin...
0
Anty konfideracja12:20, 23 maja 2024
Rzucajacy jajami ha ha twoj bełkot jest jak mowa kaczynskiego i innych towarzyszy trzymajacych z Putinem.Jak masz problem z unia to przenieś sie do swojego patrona i goru na wschod.
0
Wyrocznia12:15, 23 maja 2024
@anty - oj ty mały kłamczuszku.
0
4 skins12:15, 23 maja 2024
Ma moj glos wez sobie tego towarzysza pod ramie i na Białorus tam macie prawdziwa wolnosc wyznania i poglądów.
0
remember12:14, 23 maja 2024
Jeden z nielicznych naprawdę polskich polityków. To co zrobił gaśnicą w sejmie szacun. Jesteśmy w Polsce. A co do proputinowskich polityków jak ktoś to napisał poniżej, to niech lepiej zapyta posła Macierewicza czemu jak był ministrem w latach 2005-2007 to raport z likwidacji WSI został przetłumaczony na rosyjski, a jego asystentką była rosyjska tłumaczka powiązana z GRU?
0
Skinheads 6912:13, 23 maja 2024
On jest przeciez pionkiem ruskich towarzyszy.
0
Kloss12:12, 23 maja 2024
P.Braun powinien wszystkim ciemniakom Gaśnicą przemyć oczy,by przejrzeli na oczy,co chcą z Polakami zrobić
0
193312:05, 23 maja 2024
Powtórka z historii?
0
Ciemnogrodzianin12:04, 23 maja 2024
Bóg da, spotkamy się na rynku!
0
historia12:04, 23 maja 2024
nie dajmy się nabrać brunatnym!
0
Zwyrt12:02, 23 maja 2024
Na Podhalu Konfederacja jest szczególnie silna, co widać tu po ich "wypisach"! Górale, nie dajmy się otumanić!!!
0
anty11:55, 23 maja 2024
Pan Braun i Konfederacja to grupa proputinowska w Polsce. Oni się z tym nawet nie kryją.
0
Benek11:54, 23 maja 2024
Raczej jedyny prawdziwy polityk broniacy interesów Polski powinno być napisane... A nie jak większość złodzieje i kłamcy... Podhale motywujcie znajomych rodzinę kolegów i idziemy głosować na nr 2 z listy Konfederacji czyli GRZEGORZ BRAUN! niech przeskoczy jedynkę czyli Berkowicza i będziemy mieli prawdziwego przedstawiciela w Unii który będzie bronił Naszych interesów a nie eko świrów
0
Konfokacap11:54, 23 maja 2024
Ratuj się kto może, ruskich onuc nam tu nie potrzeba
0
NIE!11:40, 23 maja 2024
Ten gość jeździ po Polsce i zatruwa umysły Polaków antysemityzmem!
0
Czad11:37, 23 maja 2024
Jeszcze tego brakuje, żeby Pan Braun przyjechał do Czarnego Dunajca i potraktował gaśnicą nasz pięknie odremontowany żydowski cmentarz.
0
Iza11:13, 23 maja 2024
Połsudski szybko zakończyłby kariete takich niepoprawnych gości.
0
mądry i skromny11:12, 23 maja 2024
Do- rzucającego- wiemy czego nie chce Braun i Konfederacja ale nie wiemy co proponuje zamiast- powrót do pańszczyzny i dziesięciny?
0
Miejscowy10:54, 23 maja 2024
Super, co za okazja, przyjdę z chęcią potraktować Pana Brauna gaśnicą, zobaczymy czy będzie mu miło.
0
ciekawski10:48, 23 maja 2024
Pan Braun - ma mój głos. Czekam na Jego wystąpienia w PE, który swoje wypowiedzi będzie zaczynał : " Szczęść Boże i ratuj się kto może "
0
Klara10:47, 23 maja 2024
@ rzucajacy jajami w 100 % racja. Proponuje sobie posłuchać tego Pana wpisując w wyszukiwarke Grzegorz Braun do policjantów i Międzynarodowy Marsz o Wolność posłuchać i ocenić. Z perspektywy 4 lat widać kto wtedy mówił prawdę i miał odwagę mówić prawdę. Jeśli wam zależy na dobru swoich przyszłych pokoleń poświęć te 2o minut
0
P10:41, 23 maja 2024
Jak mało który polityk sprawnie mówi po polsku.
0
Myślący10:32, 23 maja 2024
Boże... widzisz i nie grzmisz...
0
nowotarżanin10:27, 23 maja 2024
trza iść i wygarnąć mu jego ruskie kontakty
0
Urealniony10:25, 23 maja 2024
On i Korwin są po jednych pieniądzach. Raz się dałem, dawno temu za młodu nabrać na ich bajki i od tego czasu wiem, że oni nic dobrego dla Polski nie zrobią. Ich elektorat to młodzi, naiwni i myślący, że świat wywrócą do góry nogami. Dopiero jak założą rodzinę to widzą,że populizmem nic nie zwojują.
0
MJ10:10, 23 maja 2024
"rzucający jajami" - świetny komentarz. Niestety przykra prawda jest taka, że najgorzej jest, gdy ktoś głośno powie o tym co wszyscy myślą.
0
Ruska łonuca10:08, 23 maja 2024
O taką przyszłość powstańcy walczyli i gineli? Pod niemieckim butem dumny narodzie
0
sawuarek i wiwarek10:03, 23 maja 2024
Zupełnie nie rozumiem tego fenomenu: facet jest z zawodu reżyserem i zaangażował się w promocję medialnego produktu którym jest jego własna osoba. A jego partia wyrządza szkodę Polsce bo tylko blokuje powstanie porządnej, patriotycznej partii po prawej stronie sceny politycznej. Zupełnie marginalny incydent z gaśnicą, zamiast być powodem do wstydu, nagle jest po milion razy odgrzewany i stanowi rdzeń kampanii wyborczej do najlepiej płatnej fuchy dla polityka.
Jak wyglądają relacje z konferencji prasowych Konfederacji? Na początku pokazywana jest dłużyzna, operatorzy rozkładają kable, sprawdzają nagłośnienie, itd., budowanie napięcia bo będą przemawiali liderzy. Natomiast po skończonych przemówieniach pada zdawkowe: czy są jeszcze jakieś pytania i ciach, koniec, ergo albo nikt ich nigdy o nic nie pyta, albo tak naprawdę nie życzą sobie drążenia tematu. Samo narzuca się aby w relacji tyle samo czasu pozostawić na oczekiwanie na pytania od uczestników po konferencji ile czasu nie zostało w relacji obcięte z samego jej początku (te kable i mikrofony).
0
Sugestia10:03, 23 maja 2024
A jaka to wersja która jest w kontrze do jego pogladów? Kreujecie opinie? Napiszcie dlaczego użył gaśnicy w sejmie bo to temat tabu dla wielu. Kontrowersyjny to jest prezydent miasta stolecznego od taśmy klejącej bo likwiduje krzyże!
0
Osiol10:01, 23 maja 2024
Czyżby to była ostatnia gaśnica ratunku przed jew-ropejska rewolucja
Trochę go tam szkoda jego wystąpienia w kraju w staropolskiej polszczyznie otwierają oczy podatnikom.
Powyżej 100 podadkow już jest a w przygotowaniu nowe.
A dzieciom na histori tłumaczy się jak ciężko miał chłop panszczyzniany(dziesiecina i dniówki u jaśnie pana 2 podatki)
0
A. T.09:58, 23 maja 2024
Jeden z nielicznych w Sejmie którego warto posłuchać. Mówi konkretnie i prosto w oczy. Oby więcej było takich ludzi.
0
asdf09:58, 23 maja 2024
rzucający jajami
łądnie napisane, czytałbym dalej
popieram
0
asdf09:55, 23 maja 2024
ma mój głos
jedyna alternatywa przeciwko lewicy i popisowi
0
Ma mój głos09:42, 23 maja 2024
Gość z jajami, jedyny niepodatny na wpływy mający swoje zdanie i który rzeczywiście broni interesów naszego państwa. 9 czerwca lista nr 2 - pozycja nr 2.
0
rzucający jajami09:35, 23 maja 2024
Dlaczego kontrowersyjny?. Dlatego , że jako jeden z bardzo nielicznych w sejmie ma jaja?. Dlatego że piękną polszczyzną przedstawia Polkom i Polakom jaką przyszłość szykuje nam wszystkim Unią Europejska?. /.../ Dlatego kontrowersyjny że wytyka lewakom i zbokom ich głupotę?. I żeby była jasność; gdybym miał wymieniać przykłady głupoty lewakow to musiałbym ze dwie godziny stukać w klawiaturę a i tak niektórzy by tego nie pojęli. Tęczowi za to niech sobie w zaciszu domowym bawią się w Biedronia i Śmiszka a nie afiszować się /.../ na ulicy i jeszcze wmawiać innym że to normalność. Krzyże będą z urzędów usuwać a eskimosi nadal będą z polskiego Sejmu cyrk robić i jeszcze rotacyjny klown będzie im zapałki podawał. Czas na pobudkę. Wstańcie z ciepłych łóżeczek i zróbcie coś pożytecznego 9 czerwca. Wstańcie z tych ciepłych wyrek bo niedlugo unijny urzędas przyjdzie do was do domu i wyliczy Wam odpowiednią karę. A to za nie ocieplony dom, a to za pięć gazowy ( który jeszcze niedawno rekome dowali a teraz jest be ) , a to za stary samochód pod domem. Jeszcze do lodówki Wam zajrzy. A tam schabowy zamiast pędraków w galarecie i kolejna kara. I nie powiecie do urzędasa ; proszę pani/pana tylko poprawnie ; Ty dziwolągu jeden z 57 płci jakie propaguje tęczowa unia. Tylko Braun i jemu podobni mogą Wam otworzyć oczy. Kontrowersyjny? Kontrowersyjna to jest baba na stołku od klimatu, nam będzie elektryki wciskać a sama jeździ starym golfem. A dlaczego? Bo nie ma ładowarki pod blokiem !!!! Buhahaha. A my ku... mamy?. Kontrowersyjny to jest pinokio który sam podpisał wszystko w Brukseli a teraz głupa rżnie. Kontrowersyjny to jest pajac z tvnu który butami żony będzie wbijał Putina w ziemię. Wyżej wymienieni do pięt nie dorastają Panu Braunowi. Zdenerwowałem się. Chyba będę rodził. W końcu Żukowska powiedziała że mogę. Ja pierniczę nasi pradziadowie w grobach się chyba przewracają jak widzą co tu się wyrabia.
0
Nowotarżanka09:23, 23 maja 2024
Dla mnie wcale nie jest kontrowersyjny. Facet mądry jak mało który. Tylko Konfederacja.
0
Zbooj09:15, 23 maja 2024
Zamiast polityków mamy karierowiczów, kabareciarzy i celebrytów. Takie czasy. Piłsudski się w grobie przewraca.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas