Poniedziałek, 23 wrzesień 2019, Imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta
Szczawnica i okolice
Clear
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clear
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clear
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
18.11.2013, 12:48 | czytano: 1835

Błażusiak wygrywa w Liverpoolu

Nowotarżanin Tadeusz Błażusiak świetnie rozpoczął cykl imprez o mistrzostwo świata w SuperEnduro. Zrobił pierwszy krok o piąte z rzędu zwycięstwo w tej imprezie. Wczoraj wygrał wszystkie trzy finały rajdu w Liverpoolu.

- Nie spodziewałem się takiego wyniku, bo odbyłem tylko dwa treningi na motocyklu SuperEnduro – mówi triumfator. – Zmieniliśmy ustawienia, nie było czasu, by wczuć się w maszynę. To dlatego, że jestem w trakcie sezonu EnduroCrossu. Rywalizacja była wyjątkowo trudna, wymagająca dobrego przygotowania fizycznego. Tor też nie sprzyjał szaleńczej jeździe, bo był wąski i do tego śliski. Jechałem płynnie, bez błędów i to przełożyło się na dobry wynik.

Stefan Leśniowski

Zobacz więcej na

najnowsze informacje
komentarze
Tisi15:47, 24 grudnia 2013
A o zawodach w łodzi nic nie wspominają!
Piotr11:33, 23 listopada 2013
Brawo, brawo! Cieszy sukces Polaka, Podhalanina!
Bury10612:46, 21 listopada 2013
BRAWO!
Taddy jest najlepszy :)
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij