Sezon rajdowy otwarty, Biela piąty w swojej klasie - podhale24.pl
Sobota, 23 września
Imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta
Jabłonka
Clouds
17°
Wiatr: 4.86 km/h Wilgotność: 83 %
Clouds
18°
Wiatr: 4.212 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
20°
Wiatr: 5.724 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
18°
Wiatr: 6.084 km/h Wilgotność: 80 %
Clouds
18°
Wiatr: 9.432 km/h Wilgotność: 83 %
Rain
18°
Wiatr: 9.756 km/h Wilgotność: 100 %
Jakość powietrza
0 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
0 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
05.04.2017, 14:25 | czytano: 2542

Sezon rajdowy otwarty, Biela piąty w swojej klasie

W miniony weekend w okolicach Wieliczki rozegrano rajd ku pamięci dwóch polskich kierowców rajdowych. Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza - Rajd Platinum był jednocześnie otwarciem rajdowego sezonu.

Zgodnie z zapowiedziami na starcie pojawił się nasz podhalański kierowca Konrad Biela jadący Renault Clio.

Jestem zadowolony ze startu szczególnie, że po zimowej przerwie trzeba było sobie co nie co przypomnieć - mówi nam z uśmiechem. Nowe doświadczenia zostały zdobyte - szczególnie jeśli chodzi o rajdy a nie znane mi już wcześniej wyścigi. Tu każdy przejechany kilometr odcinków specjalnych to kolejne doświadczenia.Na pierwszym odcinku specjalnym zdarzyło się kilka błędów które kosztowały straty. Później doszły jeszcze awarie techniczne, i mimo że ekipa bardzo dobrze sobie radziła było ciężko. Ostatni odcinek przejechaliśmy w “saunie” ponieważ przed samym startem przestał działać wentylator i żeby nie zagotować silnika puściłem ogrzewanie na max - dodaje Biela.- Bardzo dziękuje chłopakom Mariuszowi Siaśkiewiczowi i Marcinowi Stopkce za dzielną walkę z awariami samochodu a także znajomym którzy liczbie dwunastu osób dzielnie na miejscu kibicowali i reklamowali sponsorów naszego teamu.Już 12 maja Konrad Biela wybiera się na Pierwszy Wyścig Górski do Załóża - gdzie na jego fanów czekała będzie spora niespodzianka!


Więcej informacji na temat rajdu w dziale SPORT portalu MalopolskaOnline.pl

wo/ fot. w galerii Michał Adamowski, fot. w tekście Grzegorz Kozera
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas