Piątek, 27 listopad 2020, Imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Ody
Jabłonka i okolice
Fog
-2°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Fog
-1°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Fog
-3°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-0°
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 80
Clouds
-2°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 89
Fog
-6°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Dostateczna
Rabka-Zdrój
Dostateczna
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
20.04.2017, 16:05 | czytano: 1295

Oskar Pieprzak znów celuje w Mistrzostwo Polski ATV

Mistrz Polski z 2015 roku, nowotarżanin Oskar Pieprzak wraca do rywalizacji z najlepszymi riderami w Polsce. Po roku przerwy poświęconym na intensywne treningi i szkolenia dla innych miłośników quadów, wystartuje w dniach 21-23 kwietnia w I Rundzie Przeprawowych Mistrzostw Polski i Pucharu Polski ATV PZM 4x4 Terenowiec w Stężnicy w Bieszczadach. Jego rajdowym partnerem będzie sprawdzony w ubiegłych latach Piotr Kurek.

- Potrzebowaliśmy czasu dla naszych rodzin. Tak ja, jak i mój partner Piotr Kurek, który oczekiwał na narodziny syna w połowie sezonu 2016 – tłumaczy roczną przerwę Oskar Pieprzak. Zawodnik nie osiadł na laurach po zwycięstwie dwa lata temu, nadal trenował sam i z adeptami założonej przez niego ATV Akademii. - Quad nie stał w garażu, cały czas był uruchamiany i wystawiany na przygodę. Było dużo treningów i bardzo dużo kilometrów – przekonuje.

Oskar trenował nocą i w dzień, ponieważ teren widziany z perspektywy kierującego quadem o każdej porze inaczej wygląda. Również ostatnie, śnieżne dni poświęcił przygotowaniu się do nietypowych warunków czekających na uczestników Mistrzostw w Stężnicy. - Kocham jazdę na quadach, daje mi ona dużo frajdy, więc póki mam siłę, odwagę i frajdę, chcę zbierać kolejne doświadczenia, pokonywać kolejne wyzwania i rywalizować z najlepszymi w tym kraju, bo tylko wtedy jest progres - mówi Mistrz Polski w rajdach przeprawowych na quadach z sezonu 2015.

Trzymamy kciuki!


wo/
najnowsze informacje
komentarze
NT19:30, 20 kwietnia 2017
Powodzenia Oskar !
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij